Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Помог ли выбор?

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 28 Ноя, 2012 22:55

kerch007 говорит:

Березкин балотировался по 99 округу - центр Бобринец,


+ С.Нове, С.Гірниче, Бережинка, Балашівка...
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 28 Ноя, 2012 23:35

Stalker говорит:
kerch007 говорит:

Березкин балотировался по 99 округу - центр Бобринец,


+ С.Нове, С.Гірниче, Бережинка, Балашівка...


С.Нове-не удивительно что здесь он выиграл)))
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 30 Ноя, 2012 10:52

saha100 говорит:
Чим і кому має допомагати депутат ВР?
Депутат має писати і проводити закони які поліпшать життя всім українцям, а якщо він при цьому не дасть прийняти антинародні закони то тоді він з обов'язками справився на всі 100.
А з своїми місцевими проблемами топайте до місцевих покращенців, вони вирішили не дати нам загнуться і забрали свої слова взад.
До речі де це "птиця говорун"? Його що земляки за борги закопали?

вибачаюсь за оффтоп, але Олександр, дякую за дуже смачні рецепти східної кухні! особливо вразив грантовий бульон
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 30 Ноя, 2012 12:09

Djim говорит:
Ось тут є відомості про подані законопроекти.

Точніше, що жодного законопроекту ніхто з оцих не подавав за минулі каденції:
Rockv говорит:
ОВО №100 Березкін Станіслав Семенович, Партія регіонів
ОВО №101 Грушевський Віталій Анатолійович, Партія регіонів
ОВО №102 Єдін Олександр Йосипович, Партія регіонів
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 30 Ноя, 2012 14:03

Неа)
Найчастіше зустрічаються прізвища: Мартиненко, Сухий, Самохвалов, Пісарчук. Особливо Мартиненко з Пісарчуком. Таке враження що вони "вкалують" вдвох за всю Раду)
Дуже багато законопроєктів подає Кабмін.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 30 Ноя, 2012 14:08

Джим, язиком теліпати- не мішки тягати.
Шабалич-"птиця-говорун", он язиком як помелом перед виборами метеляв, а люди все рівно зробили гідну оцінку "добрих справ", що зробить клан табаличів поживемо побачимо.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 30 Ноя, 2012 14:17

v.i.p. на здоров'я, це Rockv на шашликах познайомив с Сталіком, так що і йому респект і уважуха.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 30 Ноя, 2012 14:38

saha100
Теж саме можу сказати і про Вас. Ані про Шабалича, ні про Табаличив мова не йшла (для мене ці прізвища важать не більше ніж іржавий цвях на дорозі).
Я написав про тих, імя яких нйчастіше зустрічаються у постановах. Імя тих про кого питав Rockv не бачив жодного разу.
На майбутнє, якщо Ви хочете комусь зробити зауваження - перевіряйте факти. Ато виходить "пук" в холосту. Голословність не личить чоловікові.
І не заливайте про гідну оцінку. Принаймі більшість людей проголосували за Табалов тільки тому, що проти "регіонів". Про яку гідну оцінку ви говорите.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 30 Ноя, 2012 14:53

По перше, я коментував ось це Цитата:
Про які закони Ви кажете. Воно не здатне навіть балакати нормально, а Ви щей хочете щоб він закони писав. Чергова "кнопонатискалка".

По друге Табалови навіть ще не депутати, про яку роботу в ВР ми можемо говорити. І ще, щоб Ви знали, закони як правило пишуть штатні помічники депутата, є таких три- чотири, а депутат вже його тільки протягує.
Цитата:
І не заливайте про гідну оцінку. Принаймі більшість людей проголосували за Табалов тільки тому, що проти "регіонів". Про яку гідну оцінку ви говорите.

А чому за Табалова, а не за Дануцу чи Михальонка. Чи "кіровоградський заєць" відповідає за всю ПР.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 30 Ноя, 2012 15:16

А. Ви про це? Здатність цієї людини висловлювати свою думку, я мав нагоду оцінити на мітингах, які він проводив. Точніше на одному митингу. Мене вистачило аж на дві хвилини того бекання/мекання. Звідси і висновок такий. Тепер стосовно депутатів. Ось за таких от народних обранців і пишуть закони помічники, а точніше наймані працівники. Бо самі, ні на що не здатні. І у Раду пруться, тільки для того, щоб мати якийсь взиск. Зніміть з них всі пільги, скоротіть зарплату у двічі і покладіть на них обовязок, хоча б один раз у півроку подавати розроблені законопроекти на розгляд з тих або інших питань з обовязковим захистом цього законопроекту. Тоді побачите, скільки охочих будуть на депутатство. Або інше, запровадьте іспит з права, фінансів або політології. Побачили б тоді ХТО іде у Раду.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 01 Дек, 2012 8:59

От тут згоден з Вами на всі 100%
Що до висловлювання своїх думок на публіці то це не всім дано, знаю по собі. Ще в далекі 70ті довелось читати доповідь на районній комсомольській конференції, так після "Радий привітати делегатів від імені комсомольців СШ№2!" і погляду в зал, так переклинило що насилу домекав свою доповідь. Та і недавно на телебаченні говорю в мікрофон і відчуваю тремтіння рук. А ще як говориш експромтом Shocked , так в голові наче все розкладено по поличкам, а як почав говорити каша.
От те що команда Табалова не додула риторикою з ним по займатись, то так, протупили.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 01 Дек, 2012 14:30

Djim говорит:
. Ось за таких от народних обранців і пишуть закони помічники, а точніше наймані працівники.


Вообще то цивилизованный подход, я так счетаю))))) Лучше даже эти наемные работники,чем помощники.

А то один и жнец и чтец....
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 06 Дек, 2012 12:33

В Кировограде «регионалы» взяли в аренду больницу и наваривают на ней миллионы гривен
Теги: Кировоград новости, Партия регионов, Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня, больница Кировоград
06.12.2012 11:22 226 0


В Кіровоградській області є багатопрофільний лікувальний реабілітаційний заклад, де забезпечується високоефективне лікування захворювань і травм опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової системи, гінекологічних захворювань, захворювань шлунково-кишкового тракту, шкіри, ендокринної системи та захворювань, викликаних порушенням обміну речовин. Називається цей заклад – Комунальне підприємство «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня» Кіровоградської обласної ради.

Так ось цей важливий соціальний заклад для всієї Кіровоградської області, де лікуються хворі з Кіровоградської області і не тільки, був відданий в оренду дружині нинішнього голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Ларіна, який використовуючи адміністративний ресурс та бюджетні кошти Кіровоградської області направляє на безкоштовне лікування ветеранів, інвалідів та інші незахищені верстви населення. Що тут в цьому такого?! Губернатор робить корисну соціальну справу скажете Ви. Можливо! Але путівки цим категоріям оплачує Кіровоградський обласний бюджет за підвищеними, принаймні на 100-150% цінами, до того ж це перейшло межу того, що їх видають так багато, що лікарня не в змозі забезпечити хворих місцями, що ті перебувають на лікуванні в жахливих умовах та палатах, які до цього не пристосовані, перероблених кабінетах… Тобто якість знизилась, а кількість хворих за підвищеними цінами збільшилась. Це одна сторона медалі. Інша це, те що бюджетні кошти йдуть в гаманець сім’ї Ларіних – губернатора Кіровоградської області.

До сказаного можна додати, що раніше путівки на оздоровлення в цей заклад видавала Кіровоградська обласна лікарня безкоштовно, зараз путівку хворим в цей заклад від Кіровоградської обласної лікарні отримати практично нереально, тобто лікарня їх взагалі не видає.

Ось так обласне керівництво Кіровоградської області від партії Регіонів піклується про здоров’я простих людей. Взяли в сімейне підпорядкування комунальний прибутковий заклад, в який нічого не вклали і заробляють на цьому мільйони гривень. При цьому ціни виросли більш ніж в двічі, зросла кількість платних послуг в лікарні, а обслуговування понизилось також вдвічі. Ось так по-українськи крадуться бюджетні кошти і обкрадаються мільйони людей і в тому числі зубожілого електорату партії Регіонів. Як кажуть в народі: «Продались за копійку, обікрали на мільйон!».
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 06 Дек, 2012 12:36

Кировоградская избирательная кампания, или программа ускоренного уничтожения области
4.12.2012 10:57 | 17 комментариев

Кировоградская область, с приходом нового губернатора Сергея Ларина, стала испытательным полигоном в реализации его политических амбиций. Ларин получил полный карт-бланш от высшего правительства на то, чтобы вывести область на новый уровень развития. Но, очевидно, для Сергея Ларина эта ноша оказалась непосильной. Возложенные на него серьезные полномочия и огромный админресурс, нашли свое проявление в несерьезной, часто разрушительной деятельности. В своей политике губернатор допустил ряд ошибок, которые сыграли решающую роль в формировании взглядов избирателей.

читать далее...
хватит спамить по темам. первое предупреждение. Bishop
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 06 Дек, 2012 13:14

Сергей22 говорит:
що раніше путівки на оздоровлення в цей заклад видавала Кіровоградська обласна лікарня безкоштовно

Брехня. У 2008 році, особисто платив за путівку для дружини 2000 грн/ 21 день. Направлення також було з обласної травматології. Перевіряйте факти, які викладаєте. Безкоштовно, що тоді, що зараз путівку можна було отримати тільки по блату.
Показать сообщения:   
Страница 2 из 3
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link