Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

в Украине ввели лицензию на курение

Автор
СообщениеПн, 03 Дек, 2012 11:38

CKI4 говорит:
Мне как курильщик, хотелось бы что бы под нас отвели какие то места для курения, туда где не курящий человек просто так не пошел бы =)

Так отож бо и воно. Не обовязково, це має бути місце куди б некурець не прийшов. Просто, виділене місце для паління. Обладнане урною і витяжкою (якщо закрите приміщення), на вулиці вистачило б урни. Принаймі так роблять у нормальних країнах. От тоді - будьласка, притягайте до відповідальності курців, які палять не у встановленому місці.
Непогано б ще посилити контроль за продажем тютюну та алкоголю неповнолітнім. Посилити граничний вік до 21 років. Посилити відповідальність продавців (саме продавців, а не власників торгових точок), і дісно притягати їх до цієї відповідальності. Тоді б можливо не так багато тинялось по городу п'яних малоліток з цигарками у роті. Дивись, і нація трохи здоровша була б. А у нас, як завжди, "аби мені в хату не тягнуло". А хоть один з вас колись зробив зауваження продавцю коли побачив, що той продає пиво/цигарки неповнолітньому? Впевен що 95% з вас мовчки за цим спостерінали. Не кажучи вже про те щоб викливати міліцію. Бо дитина це не ваша, і діла у вас до неї ніякого нема. Я десь з два місяці тому був свідком, як пацану років 14 продали цигарки. Я поцікавився у продавця, чи запитала вона скільки років тому пацану. На що почув відповідь, "А може це він своїм батькам купляв цигарки, а не собі". "Ви у цьому впевнені? чи це так, припущення (для спокою на душі)?" - Тиша. Просто відвернулась та і все.
А ще, на мою думку, значний відсоток людей які тут так критикують курців, на місці тих самих проводників, робили б те саме, тобто продавали "ліцензії на паління" аби заробити ті нещасні 5-10 грн., або продавали б неповнолітнім цигарки та алкоголь. Бо за всі роки, нашої з вами незалежності, ми деградували настільки, що: "все нізя, але якщо хочеться і за гроші - то можна".
Не приймайте на свій рахунок, адже пишу це не про когось конкретно, а загалом про всіх (з похибкою у +/- сто).
На питання можна не відповідати, воно було риторичне.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 03 Дек, 2012 11:59

Djim говорит:
Не кажучи вже про те щоб викликати міліцію.

Учора ввечері топали з гостей, так коло Єврохати в закуточку стояв наряд ППС і димів тільки так. Хоча вони самі мають подібне неподобство на вулицях штрафувати по 60 грн Laughing
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 03 Дек, 2012 12:04

Rockv говорит:
Учора ввечері топали з гостей, так коло Єврохати в закуточку стояв наряд ППС і димів тільки так. Хоча вони самі мають подібне неподобство на вулицях штрафувати по 60 грн

Спостерігав, неодноразово, те саме і в багатьох місцях)
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 03 Дек, 2012 15:08

Rockv говорит:
Djim говорит:
Не кажучи вже про те щоб викликати міліцію.

Учора ввечері топали з гостей, так коло Єврохати в закуточку стояв наряд ППС і димів тільки так. Хоча вони самі мають подібне неподобство на вулицях штрафувати по 60 грн Laughing

Та, я частенько вижу как такие ППСники делают свои дела (по крайней мере только маленькие или по маленькому) Embarassed ) МЛЯ.... представители закона!!!!!!!!

Но я иногда беру и на телефон, да командиру батальона видео, я понимаю что его накажут, но блиииин... вообщем совесть меня не грызла Mad
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 03 Дек, 2012 15:54

CKI4 говорит:
Но я иногда беру и на телефон, да командиру батальона видео, я понимаю что его накажут, но блиииин... вообщем совесть меня не грызла

Все вірно. Треба розуміти, що рядовий ППС-к є обличчам нашої міліції. А якщо бачиш (вибачте на слові) жопу, а не обличча, то нехай і отримують.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 03 Дек, 2012 16:06

ППС ники це що за контингет? Ті ж гопники тільки в формі.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 03 Дек, 2012 16:12

Угу. Тільки навчені честь старшим за званням віддавати. Останні "тіпа" авторитетів у них, пахани, так би мовити.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 03 Дек, 2012 17:00

Djim говорит:
Спостерігав, неодноразово, те саме і в багатьох місцях)

то, я так розумію, служба внутрішніх розслідувань чи прокуратура - прошу вибачення, я не розуміюся на таких речах - завалені вашими скаргами про палющих ппсників?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 03 Дек, 2012 17:52

А який сенс? Ви ж не з "луни" звалилися, і самі розумієте, що ніякого. І на більш суворі злочини не реагують як слід. Та і знову ж таки, "місць для паління" немає. Їм тільки в "бобіку" і залишається палити. Звісно що палять на вулиці.От тільки якщо такий міліціонер підійде і зробить мені зауваження, я йому відповім "Так товарищ сержант, ви ж тільки но самі палили?" і усьо. Приїхали. Ну що він на це скаже?
І треба розуміти, що заборона курити у громадських місцях, це заборона курити скрізь, крім своєї оселі. То що робити людині? Під землю провалитися щоб одну цигарку викурити?
Тож вихід простий, відвести окреме місце.
Але ж у нас, навіть, на таку дрібницю не здатні! Тьфу, аж противно!
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 03 Дек, 2012 22:46

ні, ви просто так багато і суворо аяяй у першому повідомленні на сторінці

то я й подумав, може, ви взяли на себе сей невдячний тягар
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 04 Дек, 2012 16:12

Tube Swayer говорит:
ні, ви просто так багато і суворо аяяй у першому повідомленні на сторінці

то я й подумав, може, ви взяли на себе сей невдячний тягар

Я много пишу, и в гаи и в ппс, а толку????? не один на суд не явился!
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Дек, 2012 21:51

полностью поддерживаю этот закон. а то надоело приходить с ресторана и выбрасивать вещи в стирку Sad
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 15 Дек, 2012 9:26

Цитата:
Регулирующие органы Франции признали антитабачную кампанию властей полным провалом.

В отчете о мерах по борьбе с курением, которые принимались с 1991 года, утверждается, что в начале кампании число курильщиков снизилось, однако за последние 10 лет оно вновь увеличилось, передает Би-би-си.

http://nbnews.com.ua/news/70106/
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 15 Дек, 2012 11:36

Djim говорит:
І треба розуміти, що заборона курити у громадських місцях, це заборона курити скрізь, крім своєї оселі. То що робити людині? Під землю провалитися щоб одну цигарку викурити?

Открываем закон. Читаем:
Цитата:
Забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів:
1) у ліфтах і таксофонах;
2) у приміщеннях та на території закладів охорони здоров’я;
3) у приміщеннях та на території навчальних закладів;
4) на дитячих майданчиках;
5) у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту;
6) у під’їздах житлових будинків;
7) у підземних переходах;
Cool у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів;
9) у приміщеннях закладів ресторанного господарства;
10) у приміщеннях об’єктів культурного призначення;
11) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ;
12) на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів.

Забороняється, крім спеціально відведених для цього місць, куріння тютюнових виробів:
1) у приміщеннях підприємств, установ та організацій усіх форм власності;
2) у приміщеннях готелів та аналогічних засобів розміщення громадян;
3) у приміщеннях гуртожитків;
4) в аеропортах та на вокзалах";

Есть четко определенные места, где курение запрещено. Запретить абстрактно "везде" таким способом нельзя.

Насчет "у громадських місцях" - читаем определение этих самых мест в законе.
Цитата:
громадське місце - частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під'їзди, а також підземні переходи, стадіони;

Отдельный интерес вызывает запрет электронных сигарет, от которых никакого "пассивного курения" быть не может, и вообще есть заправки даже без никотина, не говоря уж о канцерогенных веществах.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Дек, 2012 10:28

То что в законе есть запрет электронных сигарет говорит о качестве самого закона и его целях.Я уже 2 года перешел на электронную сигарету и никому не мешаю.В квартире исчез запах дыма,некурящие друзья разрешают парить даже в их квартирах.Эта реальная альтернатива тому,кому очень трудно бросить курить,а теперь и её лишили.А кальяны?Ну на улице его же не покуришь...Пусть бы себе кальянили в специальных заведениях.И потом,законного понятия определения электронной сигареты нет.Я могу парить жидкость без никотина и тогда это ингалятор.Короче даже ума не хватило сделать все по человечьи.Скажу честно,мне этот закон побоку,я как парил так и парю.Ну нет дыма от электронки,а пар и запах уходит через минуту.
Страница 3 из 4
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: