Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

в Украине ввели лицензию на курение

Автор
СообщениеПт, 30 Ноя, 2012 14:33

Djim говорит:
Егоісти, кажете ви. А чому не облаштувати потяги місцем для паління? Чому враховуються інтереси одних осіб і плюється на інтереси інших.
Чи запах дизеля набагато кращій ніж запах цигарок? Окрім дизеля є ще багато різноманітних запахів у вагоні, починаючи від туалету і закінчуючи "потняками" пасажирів. Придумали заборону, а альтернативу ні. Так теж не можна. Всі ми люди зі своїми вадами та поганими звичками. Особисто мені хочеться викинути з вагону або маршрутки людину від якої тхне потом, як від бомжа якогось. Так нічого ж доводиться терпіти. Бож людина ця наділена тими ж самими правами що і я, тільки вихована дещо інакше. Декотрі кажуть "та це у нього/неї хвороба така" - БРЕХНЯ. Митися треба частіше. Якщо я з тиждень не помиюсь у мене така ж хвороба буде (як і будь кого іншого).

Є ще багато поганих запахів. Які з них ви пропонуєте нам нюхати тільки тому, що дизель погано пахне? Цигарками тхнете - не паліть. Потом воняєте - мийтеся. Самі ж кажете, що тут альтернатив мало...
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 30 Ноя, 2012 14:56

Ви не зрозуміли тої думки яку я висловлював, або пропустили суть поза своєї уваги. Так у тому ж і справа, що альтернативи нема. Місць для паління ніхто не обладнав. Тож я Вам можу сказати те саме у відповідь. Заважає дим від цигарок - не нюхайте. І що, Вам від цього стане легше? Я так само проти запаху цигарок у вагоні. Також мене дратує коли палять у ліфті. Коли заходиш у замкнутий простір, а там начадили немов у кабаці. Все залежить від культури. Ввічлива людина - не буде палити ані у поїзді, ані у ліфті. особисто я, коли їзжу у потязі не палю у тамбурі. Терплю до зупинки. І до речі не дорікаю нікому, що їм похеру на те, що у мене вуха пухнуть без курива. Навідмінно від тих, кому не подобається запах цигарок. Якщо ви колись палили, то маєте зрозуміти, що відчуває людина яка десять годин поспіль не палила. Так це ж нікого не хвилює. Чому? Тому що думають тільки за себе. Їм добре, і це головне. Так хто ж егоіст насправді?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 30 Ноя, 2012 15:01

Djim говорит:
Ви не зрозуміли тої думки яку я висловлював, або пропустили суть поза своєї уваги. Так у тому ж і справа, що альтернативи нема. Місць для паління ніхто не обладнав. Тож я Вам можу сказати те саме у відповідь. Заважає дим від цигарок - не нюхайте. І що, Вам від цього стане легше? Я так само проти запаху цигарок у вагоні. Також мене дратує коли палять у ліфті. Коли заходиш у замкнутий простір, а там начадили немов у кабаці. Все залежить від культури. Ввічлива людина - не буде палити ані у поїзді, ані у ліфті. особисто я, коли їзжу у потязі не палю у тамбурі. Терплю до зупинки. І до речі не дорікаю нікому, що їм похеру на те, що у мене вуха пухнуть без курива. Навідмінно від тих, кому не подобається запах цигарок. Якщо ви колись палили, то маєте зрозуміти, що відчуває людина яка десять годин поспіль не палила. Так це ж нікого не хвилює. Чому? Тому що думають тільки за себе. Їм добре, і це головне. Так хто ж егоіст насправді?

Палив. Кинув. Егоїсти продовжують палити.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 30 Ноя, 2012 15:06

Ви ж знайшли альтернативу - перон.Спасибі Вам від всіх хто не палить. Пасивне паління таке ж шкідливе як і активне. Чому тоді оточуючі мають травитись?
Більшість людей які палять, сплять вночі 8-12 годин і не вскакують серед ночі палити. Так що не треба робити з мухи слона.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 30 Ноя, 2012 15:08

saha100 говорит:
Ви ж знайшли альтернативу - перон.Спасибі Вам від всіх хто не палить. Пасивне паління таке ж шкідливе як і активне. Чому тоді оточуючі мають травитись?
Більшість людей які палять, сплять вночі 8-12 годин і не вскакують серед ночі палити. Так що не треба робити з мухи слона.

+++++
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 30 Ноя, 2012 15:34

saha100
Ну, якщо це не іронія, то, будьласка.
Пасивне паління - гірше чим активне. Наскільки я знаю.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 01 Дек, 2012 8:35

Такая полемика вокруг курения, но например, об автомобильных выхлопах ни слова. А в них намного вреднее вещества, чем в табаке)). И ниче, нюхаем каждый день, и даже внимания не обращаем. У мну вопрос: стоит ли "беспокоиться" о своем здоровье и гонять курящих в обстоятельствах, когда гораздо сильнее воздух загрязняют машины и трубы Креатива? Как в анекдоте - скажите, я тут только что съел кило селедки и запил литром молока, так вот, клубнику мыть или уже пофиг?
Хотя, когда в лифте накурено, мне делается совсем плохо (особенно после того, как подышу "ароматами" улицы. Не, пора на дачу...)
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 01 Дек, 2012 8:47

Ні не іронія. Сам курив 30років, вже шість як кинув. Тепер борюся з курцями як можу.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 01 Дек, 2012 10:28

Djim говорит:
Якщо ви колись палили, то маєте зрозуміти, що відчуває людина яка десять годин поспіль не палила.

палив. нє, не розумію. голодний і хочеться їсти - розумію. Туалет - розумію. Паління - нє, не розумію. Міг і 24 години, і більше. Хотілося покурити? аякже. Іноді он пива хочеться, чи смаженої мойви... Але якщо хочеться палити так, що аж руки трусяться - потрібно замислитись, а чи не наркотична вже залежність? В принципі нікотин - легкий наркотик, і на декотрих діє так само, як на інших інші, більщ сильніші наркотики. Та сама дія, та сама ломка.
saha100 говорит:
Тепер борюся з курцями як можу.

не знаю, можливо мені так тільки здається, але з прийняттям закону виникла якась нетерпимість курців до некурців. Колись, "коли дерева були більшими", вираз "вуші пухнуть", був просто гумором. Зараз це сприймається як якась непереборна фізіологічна потреба. Я і тоді не переносив накурених закритих приміщень, можна було попрохати курця вийти, чи потерпіти (стосовно себе також) - все сприймалось якось легше. Зараз - одні сприймають це як якесь жахливе обмеження їхньої свободи, а інші - як кримінальний злочин.
Фігово все це.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 01 Дек, 2012 14:54

По последним данным курящий человек лишает себя минимум десяти лет жизни. Неужели у кого-то эти десять лет - лишние? Ладно бы просто укорачивало жизнь, так приходится ещё доживать её в страшных муках! Неужели оно стоит того? Мне сложно понять курильщиков... В квартире подо мной курят муж и жена. Начиная с трёх часов ночи они по очереди выходят на балкон и вонючий смрад поднимается к моему окну, я вскакиваю и на автомате бегу закрывать балконную дверь... Оба соседа через стену курят, у одного и жена тоже. Эти оккупировали лестничную клетку. Стоит приоткрыть входную дверь практически в любое время суток, как оттуда врывается внутрь всё то же зловоние. И они ещё говорят о каком-то нарушении прав человека!..
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 01 Дек, 2012 19:36

diletant говорит:
В квартире подо мной курят муж и жена. Начиная с трёх часов ночи они по очереди выходят на балкон и вонючий смрад поднимается к моему окну, я вскакиваю и на автомате бегу закрывать балконную дверь... Оба соседа через стену курят, у одного и жена тоже. Эти оккупировали лестничную клетку. Стоит приоткрыть входную дверь практически в любое время суток, как оттуда врывается внутрь всё то же зловоние.
Ну в точности про мою квартиру. Похоже мы в меньшинстве. Такое впечатление, что этих паразитов в разы больше.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 01 Дек, 2012 23:14

Мне это нравиться... - значит у курящих должно быть право выбора и нарушаются их права, а как же тогда быть некурящим? - получается у них права выбора нет?
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 02 Дек, 2012 0:44

diletant говорит:
Начиная с трёх часов ночи

Странное у них расписание %)
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 02 Дек, 2012 8:29

Светлова говорит:
diletant говорит:
Начиная с трёх часов ночи

Странное у них расписание %)

Сам тащусь... Но первая сигарета у них по графику именно в это время. Проверено многократно, особенно летом, когда все окна раскрыты. А меня табачный дым будит лучше будильника...
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 03 Дек, 2012 10:13

[quote="Joan Garriga"] diletant говорит:
Оба соседа через стену курят, у одного и жена тоже. Эти оккупировали лестничную клетку. Стоит приоткрыть входную дверь практически в любое время суток, как оттуда врывается внутрь всё то же зловоние.

За лестничную площадку губы завязал бы кому то на узел, и заставил бы попробовать покурить!!!!! И убил бы тех кто в лифтах курит. ЙПТ.... там же дети! Мне как курильщик, хотелось бы что бы под нас отвели какие то места для курения, туда где не курящий человек просто так не пошел бы =)
Страница 2 из 4
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: