Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

ЧомУ!?

Шо робити!?
Розбанити Вахтанга і презентувати йому 7-миденний тур на трьох у Турцію коштом РКС задля компенсації моральних збитків 20% 20% [ 8 ]
Написати колективного листа в РадБез ООН щодо неприпустимості запровадження цензури на РКС 0% 0% [ 0 ]
Забанити всіх адмінів, а Marion'а - тричі!) Щоб не допускали агресивних віруючих на форум не залежно від їх конфесій 20% 20% [ 8 ]
Набухатися, але Вахтанга розбанити все одно! 10% 10% [ 4 ]
Не підтримую жоден варіант, але Вахтанга розбаньте! 17% 17% [ 7 ]
Забанити суддю Дреда, як організатора несанкціонованої акції протесту! 30% 30% [ 12 ]
Всего голосов: 39
Автор
СообщениеВс, 23 Сен, 2012 20:40

ЧомУ!?

У зв'язку з незрозумілим баном виникло питання:
Чому банят, якщо вульгарного ортодокса назвати лохом, пояснивши при цьому, що першочерговий сенс цього слова - "мужик", "чоловік" по нашому, і сам цей "чоловік" абсолютно не заперечує проти такого звернення до нього!? От за що, га?
Цитата:
“Лох”, наприклад, для фіномовних мокшан Пензенської області — просто “мужик”. Працьовита людина, з руками-граблями, часом грубувата, яку в гамірливих містах прийнято дурити (як і кожного нормального селюка). Не могло українське вухо пройти повз ніжну зменшувальну форму цього слова – “лохмандєй”.

http://www.skarby.org.ua/statti/serce/mova/mordovskij-leksikon-loxovatix-ukrajinskix-gopnikiv/

Хіба він не чоловік, а баба? Та ніби ж ні, про що сам і сказав:
Филипп Филипыч говорит:
Вахтанг говорит:
А лох у перекладі з якоїсь там бурятської - "мужик", тобто "чоловік" по нашому. Так що лошара ти ще той.

Тобто ти отак відверто возносиш мої чоловічі властивості?! Слухай, вахтанг, я-то знаю, що я справжній мужик, але ти мене напевне із якимось іншим джигітом переплутав, який, судячи з усього, був тобі набагато ближчий, бо я не давав тобі можливості оцінити свої чоловічі достоїнства, та й не збираюсь... Laughing

Чи може адміністрація форуму вкладає інший сенс у слово "лох"? Тоді виходить, що банити потрібно саму адміністрацію, оскільки своїми діями вона фактично надала слову "лох" змісту далекого від первинного, спотворивши таким чином сказане Вахтангом.

Тому прошу форумчан висловити свою думку в опитуванні.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Сен, 2012 21:01

Чьотко)))
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Сен, 2012 21:09

"Ж*д" - хорошее слово. Историческое. Исконно-славянское, как бы.
А "педераст" - в Европе очень почетное звание, почти так же, как в Совке "летчик-космонавт".

И если Вы думаете, что оскорбляя в такой хитрожопой манере, с Вас нельзя спросить - ошибаетесь.
Что там за конфликт был - не знаю, потому судить не буду. Вышесказанное относится только к цитатам про лохов-мужиков. Агрессивных верующих не нужно, потому скорее я поддержу уже Вахтанга, только из-за личной неприязни к "агрессивным верующим".
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Сен, 2012 21:32

oigen90 говорит:
А "педераст" - в Европе очень почетное звание, почти так же, как в Совке "летчик-космонавт".

И если Вы думаете, что оскорбляя в такой хитрожопой манере, с Вас нельзя спросить - ошибаетесь.
Что там за конфликт был - не знаю, потому судить не буду. Вышесказанное относится только к цитатам про лохов-мужиков. Агрессивных верующих не нужно, потому скорее я поддержу уже Вахтанга, только из-за личной неприязни к "агрессивным верующим".

1. Він ще й жид і пєдєраст? Інфа 100? Чи до чого тут це?

2. Так ображених же ж немає! Ну не образилася людина, то хто ж ображений?
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Сен, 2012 21:38

J.Dredd
Важа, ну не вмикай дурня, тобі це не личить

Последний раз редактировалось: Marion (Вс, 23 Сен, 2012 21:49), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Сен, 2012 21:41

J.Dredd говорит:
oigen90 говорит:

1. Він ще й жид і пєдєраст? Інфа 100? Чи до чого тут це?

2. Так ображених же ж немає! Ну не образилася людина, то хто ж ображений?

Ну чего Вы в ивана играете, в самом деле?..

П.С. Про ж*** и гомосека - для сравнения, о якобы необидности этих слов (нет, это я объяснил на случай, если недайбог кто-то еще тут неправильно поймет).
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Сен, 2012 22:10

Так, от тоді не треба сюди ліпити тему холокосту, одностатевих шлюбів, дебілів і олігофренів.

Якщо людина не образилася, то чому за нього ображається модератор? Тоді давайте йти ще далі - хтось може бути п***стом, а я звертатимуся до нього як до нормального чоловіка, то мене тоді теж потрібно банити, адже я ображатиму його!? А як адміністрація взнає, що я його так жорстоко образив?

Коротше - образи НЕ БУЛО, розбаньте Вахтанга! А якщо була, то прошу оприлюднити заяву ображеного! Бо його слова про те, що подібний вислів зовсім не образливий, а навпаки - було оприлюднено вище.

І до речі, почалося все з ось цього:
Филипп Филипыч говорит:
tartar говорит:
Филипп Филипыч говорит:
Вы можете показать место Писания, где сказано, что апостолы тоже скидывались "в общак"?! Shocked

Достойнейший жаргон. Жгите дальше.
Вот такой он РПЦшный коммунизм. Confused
Лох-бедолага должен отдать последнюю рубаху, которую патриарх-миллиардер возьмет и не покраснеет.
С такими сторонниками для РПЦ и врагов не нужно. Laughing

То есть для вас вся первохристианская иерусалимская община это просто сборище "лохов"?! Shocked Вот уж воистину достойнейший у вас жаргон! А слово "общак" - производное от слова "община" (или "общий" - не важно), так что ничего дурного в этом слове не вижу. Христос и похлеще слова употреблял... Very Happy

ПС: Користувач не зобов'язаний все знати і про все здогадуватися.

ППС: Вимагаю забанити користувача за образу всіх Іванів шляхом написання імені з маленької літери і вкладення в це ім'я принизливого змісту!
oigen90 говорит:
Ну чего Вы в ивана играете, в самом деле?..

П.С. Про ж*** и гомосека - для сравнения, о якобы необидности этих слов (нет, это я объяснил на случай, если недайбог кто-то еще тут неправильно поймет).
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Сен, 2012 7:38

та носи тот бан, как орден, хочешь гнать свою волну -- гони с другого ника, по словам видно кто есть кто, а сопли тут разводить вообще не вариант, тут вам не здесь и такое не проходит!
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Сен, 2012 7:46

ты тот ник хочешь по наследству детям передать?
Забанили не ной
зарег другой)
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Сен, 2012 8:13

Та я поніме, але АбіднА, да! То вже був майже бренд)

Marion, ойгена90 банити будемо?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Сен, 2012 8:19

J.Dredd говорит:
То вже був майже бренд)

Він і є бренд-Кікабідзе)
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Сен, 2012 8:47

Marion говорит:
J.Dredd говорит:
То вже був майже бренд)

Він і є бренд-Кікабідзе)

Нє, то просте співпадіння! Ну пощастило чуваку випадково, то хай користується чужою славою - я не заперечую.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Сен, 2012 9:26

J.Dredd, ви ж сами хотіли подвигом Матросова затягнути з собою в бан ще й агресивних віруючих. Було ж таке Wink
От і вважайте, що ваше побажання виконано.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Сен, 2012 9:39

Rockv говорит:
J.Dredd, ви ж сами хотіли подвигом Матросова затягнути з собою в бан ще й агресивних віруючих. Було ж таке Wink
От і вважайте, що ваше побажання виконано.

А я шо, я нічого, якщо інакше ніяк не можна було, то хай вже хоч так. Тіко нащо ж так непрофесійно банити за надуманими підставами? Тре було в лічку написати і я б організував нормальну постановку .., а так якось дешевенько вийшло). І застьобу реально образити не дали можливості, і бренд простоюватиме...

Але в разі перемоги першого пункту голосування путівочки візьму, на відмову можете не сподіватися!
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Сен, 2012 10:34

J.Dredd говорит:
І до речі, почалося все з ось цього:

А от не нада мене вплутувать.
Почалось все ще дві тищі лєт назад.
Страница 1 из 5
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: