Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Непонятные соц опросы...Что это???

Автор
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 15:41

Непонятные соц опросы...Что это???

В среду утром, в одном из населенных пунктов кировоградского района столкнулся с таим явлением.
По Н.П. ходила девушка, представлялась Леной, дословно: " Здравствуйте, меня зовут Лена, я провожу социологический опрос, можно с Вами поговорить?"
Некоторые из людей отказывались, некоторые начинали вести беседу.
Но самое интиресое, что при всем этом эта девушка сначала записывала анкетные данные, т.е. Фамилию, имя и отчество, место жительства. Из вопросов услышал в частности, " за какую партию Вы будете голосовать?" ну и дальше по теме.
На сколько я понимаю, соц опрос проводится БЕЗ указания анкетных данных. В таком случае , хочется задать вопрос. Что это происходит??? Кто за этим стоит??? Кто за это должен отвечать??? Кто с этим должен бороться???
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 15:57

Те ж саме, що було в 2004-му. Хто не пам'ятає, то нагадаю: багато хто з тих, хто погоджувався відповідати і казав, що голосуватиме за Ющенка потім не знаходив себе у списках виборців, чи його дані були з похибками. Дехто потім у день голосування навіть через суд намагався отримати бюлетень.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 16:00

Вахтанг говорит:
Те ж саме, що було в 2004-му. Хто не пам'ятає, то нагадаю: багато хто з тих, хто погоджувався відповідати і казав, що голосуватиме за Ющенка потім не знаходив себе у списках виборців, чи його дані були з похибками. Дехто потім у день голосування навіть через суд намагався отримати бюлетень.

Маразм.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 16:28

В.И. говорит:
Вахтанг говорит:

Маразм.

Не маразм. Спланировнная акция!!!!
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 16:31

В.И. говорит:
Вахтанг говорит:

Маразм.

Угу, з тих 4-х людей які відповіли на всі питання, що я знав тоді, 3 було за Ющенка. Всі троє мали проблеми зі списками хоча на всіх попередніх голосуваннях (президентських і до ВР) ніяких проблем ніколи у них не було.

Але то було співпадіння, бо В.И. ж щиро голосував тоді за Яника і до цих пір переконаний, що він переміг Ющенка чесно, а усіляке "пічєня" і підрахуї, то "проіскі врагов" - "звєріний оскал Запада".
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 17:05

zloi говорит:
Не маразм. Спланировнная акция!!!!

Соцопитування не акція, а соцопитування. Не бажаєте не відповідайте.
Вахтанг говорит:
Угу, з тих 4-х людей які відповіли на всі питання, що я знав тоді, 3 було за Ющенка. Всі троє мали проблеми зі списками хоча на всіх попередніх голосуваннях (президентських і до ВР) ніяких проблем ніколи у них не було.
Тріпло. Якщо у твоїх знайомих не вистачили часу і не було бажання сходити перевірити себе в списках, то хто їм лікар.
Вахтанг говорит:
Але то було співпадіння, бо В.И. ж щиро голосував тоді за Яника і до цих пір переконаний, що він переміг Ющенка чесно, а усіляке "пічєня" і підрахуї, то "проіскі врагов" - "звєріний оскал Запада".
Ви мастурбуєте коли уявляєте як я голосую за Януковича, чи до чого ці збоченні фантазії?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 17:21

В.И. говорит:
Тріпло. Якщо у твоїх знайомих не вистачили часу і не було бажання сходити перевірити себе в списках, то хто їм лікар.

Ви мастурбуєте коли уявляєте як я голосую за Януковича...

Хто ж міг подумати, що після того як протягом 15-20 років і 4-5 виборів все було гаразд, а того разу підрахуї винайшли нову технологію зменшення голосів опоненту.

Я так розумію, що по суті сказати нічого? Бо пригадується як ви розривали собі "одне місце" на елітовському форумі доводячи який Янукович господарник і як нам буде "харашо" коли він поведе нас на зближення з Росією на відміну від остогидлого бандерівця-Юща.

І не варто аж настільки перебільшувати свою і роль Януковича в моєму сексуальному житті. Вам обом там місця немає.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 18:10

Вахтанг говорит:
Хто ж міг подумати, що після того як протягом 15-20 років і 4-5 виборів все було гаразд, а того разу підрахуї винайшли нову технологію зменшення голосів опоненту.

Звісно, ви ж на вибори вперше пішли за "Ющенка в президенти" голосувати, тому вас до 2004 і все було гаразд бо ви на вибори не ходили.
Вахтанг говорит:
Бо пригадується як ви розривали собі "одне місце" на елітовському форумі доводячи який Янукович господарник і як нам буде "харашо" коли він поведе нас на зближення з Росією на відміну від остогидлого бандерівця-Юща.
Знов забули галапірідол прийняти? Вже не відрізняєте фантазій від галюцинацій.
Вахтанг говорит:
Я так розумію, що по суті сказати нічого?
А шо по суті?! І так зрозуміло, що з рейтингом в 16% Регіонали на фальсифікаціях далеко не поїдуть. Простіше купити Ющенка, Литвина, Яцинюка, Тягнибока і т.п.. Тут пів форума ладні продатись.
Вахтанг говорит:
І не варто аж настільки перебільшувати свою і роль Януковича в моєму сексуальному житті. Вам обом там місця немає.
Імпотент?! Печалька...
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 18:45

В.И. говорит:
Тут пів форума ладні продатись.

Владимир Ильич,
а вы к какой половине относитесь?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 19:01

Чеполено говорит:
В.И. говорит:
Тут пів форума ладні продатись.

Владимир Ильич,

Так він вже відповів
В.И. говорит:
Печалька...

В.И. говорит:
Вахтанг говорит:

Звісно, ви ж на вибори вперше пішли за "Ющенка в президенти" голосувати, тому вас до 2004 і все було гаразд бо ви на вибори не ходили.

Ти даун? До чого тут я? Я про знайомих розповів, а не про себе. Я, до речі, тих соцопитувальщиків попросив зайти після виборів) зі своїми питаннями, але чомусь вони більше не приходили. І зі списком проблем не мав.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 19:27

Вахтанг говорит:
Ти даун? До чого тут я?
Та і знайомі у тебе такі ж. Ця фігня з списками розпочалась коли помаранчові підняли хай за нібито мертві душі в списках, і списки замінили на столітньої давнини, понавиправляли хер зна шо, а потім шукаєте винного -- соцопитування. Я нікому інтерв'ю не давав, а мене в списках не було, показав штамп прописки і без проблем зареєстрували, а все тому що прийшов раніше. Мозку ж у декого не вистачає піти напередодні і перевірити чи є ти в списках чи нема, а на фантазії вистачає.
Чеполено говорит:
А я ідейний, за 30 срібняків душу не продаю.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 19:46

В.И. говорит:
Вахтанг говорит:
Ти даун? До чого тут я?
Та і знайомі у тебе такі ж. Ця фігня з списками розпочалась коли помаранчові підняли хай за нібито мертві душі в списках, і списки замінили на столітньої давнини, понавиправляли хер зна шо, а потім шукаєте винного -- соцопитування. Я нікому інтерв'ю не давав, а мене в списках не було, показав штамп прописки і без проблем зареєстрували, а все тому що прийшов раніше. Мозку ж у декого не вистачає піти напередодні і перевірити чи є ти в списках чи нема, а на фантазії вистачає.
Чеполено говорит:
А я ідейний, за 30 срібняків душу не продаю.

Я розповідаю як воно було, а ти мені свої мемуари пхаєш. Тобі якщо важко зрозуміти "красоту ігри" коли "вгадують" три з чотирьох невідомих, то мабуть потрібно було в школі математику не прогулювати.

Ідейний)))))) Чого ж ти, ідейний, і далі солов'єм не вихваляєш своїх ідейних кумирів - ПР і ВФЯ як то було ще кілька років тому, а почав косити під анархістів-автономістів? Швидко перефарбовуємся - маладца як сказав би справжній В.І.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 19:49

Мозку ж у декого не вистачає піти напередодні і перевірити чи є ти в списках чи нема, а на фантазії вистачає.
В Законе " о выборах", ничего подобного о предварительной проверке нет.
Человек приходит на виборный участок, ТОЧНО ЗНАЯ, что он должен быть в списках...
Многи люди в состоянии прийти на выборный участок только единожды.Разве не так?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 20:08

Вахтанг говорит:
Я розповідаю як воно було, а ти мені свої мемуари пхаєш. Тобі якщо важко зрозуміти "красоту ігри" коли "вгадують" три з чотирьох невідомих, то мабуть потрібно було в школі математику не прогулювати.

Склеротик, там цілі багатоповерхові будинки зникали зі списків, скажи ще всі інтерв'ю дали за Ющенко? Математика не потрібно з себе великого робити, теорія ймовірності тут ні до-чого. Взагалі маразм щось рахувати -- вибори в Кіровограді визнали недійсними...
Вахтанг говорит:
Ідейний)))))) Чого ж ти, ідейний, і далі солов'єм не вихваляєш своїх ідейних кумирів - ПР і ВФЯ як то було ще кілька років тому?
Я бачу імпотенція вам не заважає маструбувати фантазуючи про мене і Януковича. З "печалькою" я схоже поспішив.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Июл, 2012 20:18

zloi говорит:
Цитата:
Мозку ж у декого не вистачає піти напередодні і перевірити чи є ти в списках чи нема, а на фантазії вистачає.

В Законе " о выборах", ничего подобного о предварительной проверке нет.
Человек приходит на виборный участок, ТОЧНО ЗНАЯ, что он должен быть в списках...
Многи люди в состоянии прийти на выборный участок только единожды.Разве не так?
Це в СРСР примушували всіх іти на вибори, там компетентні органи слідкували щоб ви були в списках за місцем прописки, а зараз сам маєш іти і реєструватись напередодні. Тимпаче що зараз за місцем прописки багато хто не мешкає, то ж полюбе потрібно іти і реєструватись. Звісно якщо вам запрошення на голосування вже прийшло, то хвилюватись не потрібно, а якщо не прийшло, то чому б не піти і не взнати де вас зареєстровано, де дільниця розташована і т.п.?
Страница 1 из 4
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: