Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Химтрейлы

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 26 Июн, 2012 23:02

skep говорит:
1. Пусть земное население никогда не превышает 500 миллионов, пребывая в постоянном равновесии с природой.

За часів дохристиянської Рімської Імперії населення Землі було набагато менше означеної кількості, що не завадило Римлянам скоротити фауну на кілька десятків видів, а також винищити лісі по всій Римській Європі і частково Британії, а також частину Африки перетворити з тропічних лісів в савану.
Найбільший руйнівний вплив на екологію відбувався в часи кам'яної доби і доби бронзи. Так ті ж Скіфи для будівництва курганів використовували землю зрізуючи разом з дерном, фактично псуючи родючи грунти на кілька кілометрів навкруги кургану. В Давньому Єгипті були знищені всі ліси придатні для будівництва, єгиптяни навіть кораблі будували з папірусу, через брак деревини. Згадати техногенні катастрофи Майя, котрі знищили власні джунглі через примітивні промислові технології, що призвело врешті до посушливого клімату і занепаду. Чи трагедію мешканців острова Пасхи... А хто всіх мамонтів з'їв, чи бізонів винищив?!

Природу врятує розвиток технології, а не зменшення кількості людського населення. Чим краще технологія, чим менше залежність людей від природних ресурсів, тим менше шкоду людина завдає довкіллю.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 14 Июл, 2012 17:41

ссылка некошерная
Показать сообщения:   
Страница 5 из 5
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link