Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Звернення Левка Лук’яненка до українців

Автор
СообщениеПт, 28 Сен, 2007 13:08

Звернення Левка Лук’яненка до українців

Звернення Левка Лук’яненка до українців Дорогі співвітчизники!

Незважаючи на те, що я вирішив не балотуватися у Верховну Раду, у мене все ж болить душа про майбутнє нашої держави та можливі шляхи поступу. Коли сьогодні бачу, як у вирішальному двобої сходяться українські сили, які хочуть вивести Україну із кризи, та антиукраїнські, що зневажають усе українське, я не можу бути осторонь.

30 вересня 2007 року відбудуться дострокові вибори у Верховну Раду України. Я звертаюся до вас прийти на виборчі дільниці й проголосувати за Блок Юлії Тимошенко або НУ-НС. Після виборів буде створено демократичну коаліцію із цих блоків і сформовано чесний, професійний, патріотичний уряд. Я впевнений, що історія дає нам шанс змінити характер влади. Упродовж 16 років ми не мали патріотичної більшості у Верховній Раді й тому не могли стримати руйнацію України.

Партія регіонів та уряд Януковича в паніці через неминучу катастрофу пускають у хід усе: будь-які провокації, брудні технології та використання малих партій. Через ці малі партії Партія регіонів відтягує голоси від демократичних блоків у надії, що це допоможе їй здобути більшість та залишитися при владі. В Партії Регіонів добре знають, що патріоти не віддадуть їм свої голоси, і тому більше розраховують на проукраїнські маленькі партії.

Блок Литвина, Блок Людмили Супрун, «Свобода» Тягнибока та ще з десяток інших – то їхня остання надія. Гасла цих партій часом дуже подобаються виборцям. Але ви, виборці, маєте усвідомити, що розпорошування голосів призведе до чергової перемоги ворожої сили, залишить при владі в уряді команду олігархів і кримінал, які ганьблять нашу державу та знущаються над простим людом.

Тому я звертаюся до вас і застерігаю від маніпуляції вашою свідомістю.

Шановні українці!

Сьогодні в країні відбувається велике протистояння між демократією та мафією, між європейським вибором і тоталітарним реваншем. Може статися так, що результат виборів, а відповідно й шлях України на майбутнє визначать лише кілька тисяч голосів.

Небезпека продовження влади бандитсько-мафіозної Партії регіонів для майбутнього України настільки велика, що змушує мене спеціально закликати вас не голосувати за маленькі партії, а голосувати тільки за БЮТ або НУ-НС - і зробити їх значною більшістю в парламенті.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Сен, 2007 14:21

+1. Но кто такая Людмила Супрун?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Сен, 2007 15:47

+1 Zanuda Hans
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Сен, 2007 19:16

+1 землянин
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 02 Окт, 2007 15:08

Zanuda Hans говорит:
+1. Но кто такая Людмила Супрун?

Женщина-таблоид от ПР!
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 02 Окт, 2007 15:10

+1 Др@ч
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: