Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Город после Всеукраинского субботника

Автор
СообщениеПн, 07 Май, 2012 13:14

Marion говорит:
Та я просто вважаю, що ходити й тягати за собою пакети з мусором не дуже зрунчо і куди простіше поставити побільше урн- це ж не просто якась примха- воно ж так має бути

Я не розумію, а чому пакети з мусором? Ти що, коли виходиш на прогулянку, то по дорозі находу з'їдаєш блок шоколадок, ящик води випиваєш і готуєш борщ, що потім цілі пакети з мусором потрібні? Smile) Ну з'їв шоколадку, поклав в карман бумажку. Ну випив водичку, поклав в пакет пусту пляшку - вона ж не важка, навіть якщо доведеться додому принести, не бачу нічого поганого. Більше того, біля дому є смітник, туди можна й викинути. Та взагалі, в жилому районі по-любому є якщо не вурни, то спеціальні смітники, щоб з будинків туди сносили сміття. Не бачу нічого в цьому складного. В Європі є маленькі міста де чисто-чисто і що, ви думаєте що там кожні 2 м вурни стоять? Та ні, там менталітет інший. Там люди не бачать проблеми в тому, щоб пусту пляшку трохи понести в руках, до ближчого смітника чи вурни.
Ну або давайте поставимо біля кожного дерева вурну. Вийде місто вурн. Smile)) Так і назвем Вурноград. Very Happy
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 07 Май, 2012 13:31

Marion говорит:
Борисовна говорит:
без проблем можно урну найти

Laughing та невже?

Та да, у меня с этим например проблем не было) в городе урны есть (возле каждого магазина, ларька, да возле любой организации).
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 07 Май, 2012 13:38

NTD говорит:
Так і назвем Вурноград. Very Happy

Laughing Laughing Laughing Супер)))
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 07 Май, 2012 13:47

NTD говорит:
Так і назвем Вурноград.

В будь якому разі це краще ніж Сміттєград)))
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 07 Май, 2012 14:01

Борисовна говорит:
возле каждого магазина, ларька, да возле любой организации

Ну не будемо говорити про центральні вулиці...
Мені й не важко донести до урни, я просто кажу що не всі готові це робити. Та й навряд буде дуже погано якщо на кожному кварталі була б урна...
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 07 Май, 2012 14:49

Marion говорит:
NTD говорит:
Так і назвем Вурноград.

В будь якому разі це краще ніж Сміттєград)))

В даному випадку треба буде назвати не Сміттєград, а Свиноград. Smile
Marion говорит:
Борисовна говорит:
возле каждого магазина, ларька, да возле любой организации

Ну не будемо говорити про центральні вулиці...
Мені й не важко донести до урни, я просто кажу що не всі готові це робити. Та й навряд буде дуже погано якщо на кожному кварталі була б урна...

Та і взагалі, не таке вже у нас і брудне місто. Ви ще брудних міст не бачили. Smile
До речі, недавно бачив на ютубі, як один хлопець, що живе в Н'ю Йорку, порівнював райони. В одному, елітному, районі все чистенько, гарно та ідеально, в іншому посеред вулиці груди сміття, люди прямо з вікон викидають сміття (прямо як у нас на 101-ому Laughing), на де-яких фотках навіть посеред алеї унітаз стоїть. Smile)) Ото умора. До речі, це був російський квартал. Smile Що какбе намєкаєт. Smile
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 07 Май, 2012 15:00

NTD говорит:
Та і взагалі, не таке вже у нас і брудне місто

Поки що не таке))) От ти написав що ти з маленького Парижа, а між тим великий Париж доволі брудний)))
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 07 Май, 2012 15:02

к слову, вопрос тем, кто после шашлыков с пивом-водкой не осиливает унести пакеты-бутылки: что, так сложно сжечь мусор? благое дело, практически все, кроме стекла, прекрасно горит, а стекло (практически все) прекрасно убирается и сдается бомжами...
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 07 Май, 2012 15:20

Здаєтсься мені нічого ВамTube Swayer не зрозуміло Crying or Very sad Це не означає, що я не ношу це все із собою,- мені не зрозумло якого біса я маю це робити, і чому це не турбує владу? Я вважаю що кількість урн недостатня, як і багато чого в нашому місті- наприклад громадських туалетів. Чи може також збирати за собою в пакет та нести додому? Very Happy
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 07 Май, 2012 16:12

Marion говорит:
Чи може також збирати за собою в пакет та нести додому? Very Happy

Навіщо? То ж добриво! Воно корисне для землі, головне щоб не на асфальт і ніхто не бачив. Smile
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 07 Май, 2012 16:20

Цитата:
в іншому посеред вулиці груди сміття, люди прямо з вікон викидають сміття (прямо як у нас на 101-ому Laughing), на де-яких фотках навіть посеред алеї унітаз стоїть. Smile)) Ото умора. До речі, це був російський квартал. Smile Що какбе намєкаєт.

Щось таке бачив теж, тiльки про Аргентину i квартал був "чорний".
А довершило ту картину виведене балончиком на стiнцi слово "HUEVO".
Чорт зна чи має воно якесь значення на iспанськiй/кастильскiй мовi, але виглядало досить символiчно. Хоча, можливо, не обiйшлось без слов'ян (але що вони робили в "чорному" кварталi i чого писали транслiтом? Very Happy )
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 14 Май, 2012 14:17

Ответить с цитатой
СообщениеВс, 27 Май, 2012 11:40

[quote="Nova"] Цитата:

А довершило ту картину виведене балончиком на стiнцi слово "HUEVO".
Чорт зна чи має воно якесь значення на iспанськiй/кастильскiй мовi, але виглядало досить символiчно. Хоча, можливо, не обiйшлось без слов'ян (але що вони робили в "чорному" кварталi i чого писали транслiтом? Very Happy )

на испанском это значит яйцо
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 28 Май, 2012 12:16

такие таблички надо по всему городу развешивать))
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 28 Май, 2012 12:21

не думаю що кількість мусора буде значно меньша
Страница 3 из 4
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: