Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Звернення до всіх небайдужих

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 27 Апр, 2012 10:48

Звернення до всіх небайдужих

Звернення
до всіх небайдужих до сьогодення і майбутнього

В 2011 році нас спіткало загальне лихо. В порушення всіх норм чинного Законодавства було надано право спуску води на водоймищі площею 42 га фермерському господарству нібито для ремонту гідроспоруди. В зв’язку з цим було звернення сільського голови до контролюючих органів щодо беззаконності прийнятих рішень та можливі негативні наслідки цих дій. Прогнози повністю підтвердилися. І як результат було повністю необґрунтовано випущено воду з водоймища, здійснено тотальний вилов риби, із-за обезвожування русла річки загинули молюски, раки, мальок та інші мешканці водоймища. Із-за різкого зниження рівня води значна кількість криниць жителів села залишилась без води. Це стало як результат бездіяльності контролюючих органів, які замість того, щоб своєчасно зупинити це беззаконня, формально «здійснювали» перевірки, а фактично сприяли продовженню незаконних дій.
Принцип «Закон не для всіх один» та безкарність привели до того, що всі вище описані події починають розвиватись на водоймищі площею 93 га, в період нересту риби в 2012 році.

Мар’янівська територіальна громада
запрошує взяти участь у мітингу «Ми хочемо жити в державі, де немає людини вище Закону», що відбудеться 5 травня 2012 року в місті Кіровограді на площі Кірова о 10.00 годині (рішення зборів членів територіальної громади від 7 квітня 2012 року).
1. Про залишення безкарним спуск води в водоймищі 42 га по руслу річки Вись, в результаті якого було нанесено шкоду навколишньому середовищу та жителям села Мар’янівка.
2. Про браконьєрський вилов риби в період нересту на водоймищі площею 92 га та відверте «кришування» контролюючими органами інтересів правопорушників.
3. Про звернення до Президента України та відповідних комітетів Верховної Ради щодо відвертого ігнорування вимог чинного Законодавства.

Контактні телефони : (05258) 4-35-74
Мобільний: 097 8373334
e-mail: marjanivka_rada@meta.ua

З повагою, Мар’янівський сільський голова О.Тененика.

Последний раз редактировалось: _makrei_ (Пт, 27 Апр, 2012 11:58), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 27 Апр, 2012 10:59

Re: Звернення до всіх небайдужих

_makrei_ говорит:
Мобільний: 097 837334

Потеряли циферку в номере.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 27 Апр, 2012 11:59

Спасибо, исправили.
Показать сообщения:   
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link