Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Все буде «Чесно». Тобто, як завжди, ніяк.

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 05 Апр, 2012 19:32

Все буде «Чесно». Тобто, як завжди, ніяк.

Нещодавній перегляд відеозвіту про презентацію створення в Кіровограді громадського руху , який викладено на http://www.youtube.com/playlist?list=PL5120F6BC86CD8E7D наводить на певні роздуми.
Ніколи Україні не щастило з громадськими рухами, що називалися з допомогою прислівників та інших нехарактерних частин мови. А було їх чимало – «Свідомо», «Чисто», «Пора!» та інші. Їх мало хто пам’ятає – навіщо вони були і як. Найвідомішим рухом була «Пора!», що навіть стала партією. Але коли її вождям «антинародний режим» дав по шматочку влади, «Пори» не стало.
На Кіровоградщині всі ці рухи ніколи не були визначальними ба навіть більш-менш помітними. «Пора» в Кіровограді запам’яталася хіба шаленою боротьбою за можливість її очолити та «попрацювати» з партійним коштами.
А ось нещодавно у Кіровограді з’явилося нове громадське формування «Чесно». Це всеукраїнська мережа, прийшов час створювати осередок і у нас. Головним завданням цього руху є недопущення до Верховної Ради депутатів, які раніше заплямували себе корупцією, підкупом виборців, невиконанням передвиборчих обіцянок і т. ін.
Сотворили кіровоградське «Чесно». І коли збоку дивишся на людей, що стали у керма цього новоутворення, стає навіть не сумно. А соромно. Воно зрозуміло, що на Кіровоградщині справжніх ідейних людей не вистачає, але не настільки ж…
Співголовами місцевого осередку «Чесно» стали Олександр Макієнко, Любов Лук`янцева, Валерій Лебідь, активістами – Олексій Хмара, Володимир Гришко.
Виходить, не допускати до Ради нечесних негарних політиків буде Макієнко. Якщо хто не знає, свого часу він був довіреною особою кандидата в депутати Ганни Антонієвої, що двічі ставала депутатом від обласного центру. Багато вона, «по-чесному», зробила для міста? Щось не пригадується… А ще Олександр Макієнко очолював профком горілчаної фірми «Артеміда» у ті часи, коли на роботу туди брали людей з випробувальним терміном, а потім по його закінченні звільняли, нічого не заплативши. Через цю кидальну систему від «Артеміди» пройшли сотні кіровоградців. Думаєте, профком їх захищав? Ага.
Йдемо далі. Любов Лук`янцева у Кіровограді усюди, де якийсь громадський рух започатковують. Вже бозна скільки років вона очолює організацію «Громадські ініціативи». Когось там від чогось захищає з громадських позицій. Де ті всі півтори людини, яких вона захищає більше 10 років, мало хто знає, може, десь вони і є. Зате під «дахом» громадської організації Любов випускає вже другу за ліком газету, чим і заробляє собі на життя. Іноді перехопить якийсь грант, а частіше заводить собі дружбу з багатими людьми, вони і спонсорують її «правозахисну діяльність». Зараз її годує Євген Бахмач, наприклад.
Серед утворювачів кіровоградського «Чесно» окремих слів заслуговує Володимир Гришко. Він представляється головою обласного осередку Комітету виборців України, хоча насправді його давно виключено з цієї організації, і в нас обласного осередку просто не існує. Ну це так, дрібниці. Насправді найбільше «прославився» Гришко на попередніх, ще 2006-го року місцевих виборах. Пів-області знало, що Гришко нібито уособлює відому політичну силу. І він від імені цієї політичної сили (БЮТ) пропонував заможним людям місця у партійних списках, щоб стати депутатами міських та районних рад. Можливо, все це наклеп, але кажуть, що багато хто гроші давав. І навіть отримував місце в списку. Але потім з подивом що депутати, що керівництво БЮТу узнавало, що бралися одні суми грошей, а до партійної каси доходили менші… Тепер ця людина буде відслідковувати, щоб кандидати у депутати були лише кришталево чистих біографій.
Хто там ще? Олексій Хмара. Просто професійний грантоїд. Його громадські організації вже не тільки отримають кошти від різних закордонних фондів, а вже й самі розподіляють такі кошти серед «менших» братів по грантоїдству. Сам Хмара останнім часом кілька разів побував в Америці, і все заради нас, обездолених кіровоградців, та заради боротьби з корупцією. Діяльність Хмари бурхлива. Та коли до рук потрапляє звіт про цю роботу, після прочитання лишається одне питання: «а що ж вони, власне, роблять?» Багато якихось цифр, графіків – а що зроблено, і для кого – незрозуміло. Мабуть, вже можна починати чекати на звіт про діяльність кіровоградського осередку «Чесно», дуже цікавий буде.
Слід зазначити, що «найчесніші» кіровоградські засновники та активісти руху «Чесно», про які йшла мова, прямо на презентації, в присутності О.Рибачука почали чубитися та один з поперед одного доводити свої чесноти керівництву, шляхом обливання брудом одне одного, і так захопилися, що, власне і винесли на світ божий всю цю інформацію, а також те, що Хмара, виявляється, будучи головним громадським поборником корупції в області сам відбував покарання за скоєння кримінального злочину, а він, до речі на громадських засадах є членом Експертної групи при голові Кіровоградської обласної державної адміністрації, членом Громадської ради при Урядовому уповноваженому з питань антикорупційної політики. Крім того, Указом Президента України від 26 березня 2010 року № 454/2010 Хмара введений до складу Національного Антикорупційного Комітету при Президенті України. Тож викликає подив, що і в Адміністрації Президента і в Кіровоградській ОДА не звернули увагу на таку «пікантну» обставину, яка певним чином компрометує ці поважні установи, хоча в нашій країні до таких «проколів» вже звикли. Водночас, дійсно справджується реприза відомого сатирика Задорнова, який жартівливо говорить, що всі іноземці тупі. Інакше як же зрозуміти те, що закордонні грантодавці надають значні кошти на мниму громадську діяльність дармоїдів, які навчилися лише красиво звітувати про свої титанічні зусилля в розбудові демократії в нашій багатостраждальній країні. До речі, що їм сказали б на це платники податків якби дізналися на що витрачаються їх кровно зароблені?
Можна й далі аналізувати прізвища та причини, та вже, мабуть, досить. Вже й так зрозуміло – від цього варіанту руху «Чесно» на Кіровоградщині добра не варто чекати. Мабуть, як і зла. Просто купка добрих хлопців та дівчат вкотре зобразять бурхливу діяльність на користь громади, а їх за це підгодують. Жаль одного. Із-зі того, що на будь-яке громадське починання у Кіровограді одразу накидаються ці всім відомі «професіонали», інші активні, молоді, енергійні просто не встигають, не мають можливості приєднатися до цих цікавих, пристойних рухів. Їхні місця вже зайнято «активістами» з багаторічним стажем. Які успішно завалять та дискредитують і цю роботу…
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 05 Апр, 2012 21:46

Очольте щось самі, Миколай.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 10 Фев, 2013 8:59

Цитата:
Украину объявили «пиратом №1» в мире

Об этом говорится в официальном отчете Международного Альянса Интеллектуальной Собственности (IIPA), сообщает «Украинская правда».

Кроме того, организация предлагает закрепить за Украиной статус «Priority Foreign Country», что означает, что страна официально станет «пиратом № 1» в мире, ведь ни одна другая страна на сегодняшний день такого статуса не имеет. Примечательно, что в списках организации IIPA отсутствует США, чей рынок неоднократно признавался крупнейшим по объему ущерба, нанесенному индустрии правообладателей. Правительство США рассмотрит это предложение и в течение двух-трех месяцев примет соответствующее решение.
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/global/112/society/11924046/?frommail=1
На сегодня Украина уже находится в статусе «Priority Watch List», вместе с Аргентиной, Чили, Китаем, Коста-Рикой, Индией, Индонезией и Россией. Кроме этого, по Украине начато специальное расследование о лишении льгот в рамках программы «Генерализированной Системы Преференций».
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 10 Фев, 2013 9:33

Insider говорит:
Украину объявили «пиратом №1» в мире
Об этом говорится в официальном отчете Международного Альянса Интеллектуальной Собственности (IIPA)
Копирасты.

Цитата:
копирастов (тм) следует топить в сортире, но лично этим делом можно не заморачиваться, ибо исторической перспективы у копирастии (тм) нет никакой, поскольку они есть типичнейшие луддиты (получившие, в силу некоторых перверсий современной избирательной/законодательной системы, право публиковать свои какбе-законы).
http://afranius.livejournal.com/156114.html?thread=16798674

А вот слабость властей тут очевидна. Плохо работали и слили по итогу. Пропаганду этих "организаций" достаточно легко дезавуировать.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 11 Фев, 2013 1:17

було і в мене діло одного разу побувати на презентації руху "Чесно".... ну, що можна сказати..... як на мене їх лекції розраховані на студентів 1-2 курсу. також, було відчуття,що все, що говорилось було наскільки завчено і на автоматі видавалось слухачеві (один слухач трішки навіть подрімав). Вони гордо кричали про те що все чесно і тільки так вони живуть! Що всі їх кошти та звітність можна знайти на їх сайті! Їм немає чого приховувати))) Більше я не ходила і нецікавилась "часником"
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 11 Фев, 2013 8:04

Insider говорит:
Кроме того, организация предлагает закрепить за Украиной статус «Priority Foreign Country», что означает, что страна официально станет «пиратом № 1» в мире, ведь ни одна другая страна на сегодняшний день такого статуса не имеет.

Insider говорит:
объявили

Insider, вы можете увидеть разницу между словами предлагает и объявили? Или новостю надо по плану втулить, срочниссимо? Rolling Eyes
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 11 Фев, 2013 9:23

Rockv говорит:

Insider, вы можете увидеть разницу между словами предлагает и объявили? Или новостю надо по плану втулить, срочниссимо? Rolling Eyes


Цитата:
Международный Альянс Интеллектуальной Собственности отмечает чрезвычайно высокий уровень цифрового и физического пиратства в Украине.
Об этом говорится в официальном отчете Международного Альянса Интеллектуальной Собственности (IIPA), сообщает «Украинская правда».

Т.е.уже сказано.Rockv,текст читайте детальнитташе.

p.s."По плану"-это вкуда? Или навеяло песней "И всё идет по плану" ??))
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 11 Фев, 2013 12:14

Insider, если копипастите новости, так хоть не пропускайте их мимо собственного разума.
Requests Designation of Ukraine as a Priority Foreign Country
Показываю разницу между словами предлагает и объявили. Еще не объявили.

Но тема была про благополучно сошедший на нет в новостях рух Чесно, вроде как.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 11 Фев, 2013 16:29

Rockv говорит:
Insider, если копипастите новости, так хоть не пропускайте их мимо собственного разума.

Не гоже модератору провоцировать флейм. А с разумом у меня всё в порядке.
Rockv говорит:

Показываю разницу между словами предлагает и объявили. Еще не объявили.

Выше курсивом текст почитайте.В отчёте говорится,т.е.уже произнесено,о высоком уровне.
А уж затем полюбившийся Вам,из поста в пост,отрывок....

n.b. Открывать тему - коих распылено по разделам,как-то не хотелось.Движение ушло-ну и ладно.Созвучно честности-т.е.лицензированному продукту,вроде и нормально.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 11 Фев, 2013 16:46

Insider говорит:
Не гоже модератору провоцировать флейм.
Да и правила модераторам почитать было бы хорошо.

P.S. http://en.wikipedia.org/wiki/International_Intellectual_Property_Alliance
Яснее некуда. Просто конфликт обычно выгодно начинать не от своего лица а от некой "независимой" "частной" организации.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 11 Фев, 2013 17:00

ищу_тел говорит:
не от своего лица а от некой "независимой" "частной" организации.

А какое лицо подразумеваете ?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 11 Фев, 2013 17:12

Insider говорит:
ищу_тел говорит:
не от своего лица а от некой "независимой" "частной" организации.
А какое лицо подразумеваете ?
А что тут подозревать - госдеп США однозначно. Они же будут принимать решение о сокращении "преференций".
Копирасты они всегда готовы - а госдеп в соответствии с политической обстановкой их использует.
Впрочем нельзя сказать что беспричинно. Ex.ua таки рассадник пейратов, все это прекрасно понимают.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 12 Фев, 2013 20:47

http://itc.ua/news/iipa-nazvala-ukrainu-samoy-piratskoy-stranoy-v-mire-i-grozit-ekonomicheskimi-sanktsiyami/#comment-795456414

"А теперь обратимся к истории: «США отказались присоединиться к Бернской конвенции об авторском праве в 1880-х под предлогом, что стране с развивающейся промышленностью необходим свободный доступ к зарубежным произведениям. Фактически США подписали Бернскую конвенцию только в 1989 году. Аналогичным образом, в 1950-х Япония проигнорировала законодательство о правах на интеллектуальную собственность — и переняла западные технологии» (Deng et al., 1996: 44). То есть требования к развивающимся странам внедрять тяжеловесные законы, выгодные главным образом экспортерам интеллектуальной собственности, противоречат действиям, предпринятым развитыми странами в прошлом. Классический пример утверждения «делай так, как я говорю, а не так, как я делаю»."

©Даррен Тодд "Цифровое пиратство"
Показать сообщения:   
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link