Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

как бороться с недобросовестным провайдером из 4х букв и его коллекторами

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 04 Фев, 2012 21:06

как бороться с недобросовестным провайдером из 4х букв и его коллекторами

вот здесь http://forum.rks.kr.ua/viewtopic.php?p=298920&highlight=#298920 я попросил подсказать как бороться с кончеными поставщиками услуг
однако возможно будет интересней вместе придумать максимально эффективный способ - краудсорсинг дело хорошее
конечно коллективный иск в суд с кучей пунктов это понятно, но может что-то еще можно сделать по пути?
благодарю за участие

да, я поставил себе подпись, пусть будет

с горячим приветом в прошлом клиент этого провайдера
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 05 Фев, 2012 0:17

На твою просьбу постарался наскоро набросать. Может еще кто-то что-то подскажет:
1) самое главное, от себя - не нервничать, общаться спокойно, не провоцировать, не показывать в общем, что нервничаешь... 2) насчет передачи информации. Тут державною мовою, так зручніше. Частиною 6 cтатті 23 Закону України "Про інформацію", інформація про особу охороняється законом. А статтею 32 Конституції України визначено, що ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. А отже, збирання, зберігання, використання та поширення особистої інформації про особу без її згоди є прямим порушенням чинного законодавства. Тому всіяки погрози щодо оприлюднення інформації, фотографії, погрози написати листи на роботу можуть мати негативні для колекторів наслідки, про що їх бажано попередити. До речі, яшукав в договорі з "ТриКабсом" хоч одне посилання на те, що вони можуть передати інформацію до третіх осіб, але не знайшов. Що це значить? Якщо в контракті такого пункту немає, однак позичальникові телефонує представник колекторської компанії, боржник може сміливо подавати на колекторів або компанію до суду. Підстава - стаття 182 (Порушення недоторканності приватного життя) та стаття 189 (Вимагання) Кримінального кодексу України. Про це теж можна нагадати колекторам (якщо вони до цього часу ще не кинуть слухалку Smile )
3) Якщо до Вас почали надходити дзвінки та повідомлення від колекторів з погрозами на вашу адресу чи адресу ваших близьких і Вас не повідомили письмово про зміну кредитора, Ви маєте право взагалі не спілкуватися з колекторами. Якщо повідомили, як мене звичайним листом, що якась там компанія взяла на себе якісь там недоведені зобовязання з астрономичною сумою (при цьому лист - це звичайна кольорова ксерокопія з ксерокопією або печаткою нерозбірливого підпису та без печатки юр. фірми, тобто лист, який може надрукувати будь-який шахрай), см. п. 4.
4) Треба вимагати від них підтвердження їх повноважень на стягнення заборгованості. Такими доказами може бути договір (його належним чином завірена копія) між фірмою та колекторською компанією, за яким дана компанія набуває права вимоги сплати заборгованості по відношенню до Вас. Крім того, бажано ознайомитися з правовстановлюючими документами колекторської компанії, з їх статутом, свідоцтвом про реєстрацію тощо. Адже у Вас є законне право знати, з ким ви маєте справу та на якій підставі повинні сплачувати гроші не "Волі", а іншій установі. У розмові з колекторами слід пояснити, що одного лише дзвінка колектора та його слів не достатньо для того, щоб ви мали впевненість в тому, що він є правочинним кредитором. А тому, доки вас не переконали у правомірності діяльності колекторської фірми - дії її працівників ви можете трактувати як вимагання (Cтаття 189 Кримінального кодексу України передбачає відповідальність за вимогу передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці, тобто за вимагання) або шахрайські дії з боку невідомих осіб. Вимагайте від них офіційно завірену копію договору між "ТриКабсом" читай "воля" і Вами, договору між "Волею" та колекторною компанією. Доки у Вас на руках не буде цих договорів Ви можете не звертати уваги на ціх дурнів Smile
5) Взагалі, якщи з дня прощання з цією "честною" компанією пройшло 3 роки, можете їх сміли посилати на три букви кацапського алфавіту, та пояснити, щоб вони вивчали ЦПК а особливо строки іскової давнини...
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 05 Фев, 2012 1:46

Все верно написано. Лучший способ - просто игнорировать их, пока они не объявятся лично или не пришлют какое-нибудь заказное письмо. По телефону можно представляться кем угодно и требовать что угодно, никакой юридической силы такие разговоры не имеют.
Заведите себе одну единственную фразу (типа "Вы - сурковская пропаганда") и монотонно повторяйте, пока они не бросят трубку.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 05 Фев, 2012 8:40

игнорирование - не самый лучший выход, имхо, такие действия нужно жестко пресекать, если есть возможность - обратиться в прокуратуру, суд
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 05 Фев, 2012 11:57

amigarik
это в цивилизованной стране - да, а в нашей, уверен, что результата не будет
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 05 Фев, 2012 12:03

тогда бить морду
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 05 Фев, 2012 12:07

falone говорит:
это в цивилизованной стране - да, а в нашей, уверен, что результата не будет

я читал где то форуме (к сожалению адрес не запомнил), что у Воли и Укрфинансы кто-то отсудил 50 000 грн морального ущерба. Вот сейчас собираю бумаги, жду дальнейших шагов (звонков) что бы записать манеру общения на диктофон. Если колекторатака будет продолжаться - пойду в суд. Пока идет период накопления материалов Laughing
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 05 Фев, 2012 12:11

Vedmak
вы только не забывайте, что аудиоматериалы, собранные таким образом, доказательством в суде не являются
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 05 Фев, 2012 12:43

falone говорит:
вы только не забывайте, что аудиоматериалы, собранные таким образом, доказательством в суде не являются

если в начале беседы вежливо предупредить, что данный разговор записываеться, и эту фразу также записать, то по гражданским делам являеться...
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 05 Фев, 2012 13:12

http://forum.liga.net/Messages.asp?did=163716&page=2
И еще одна интересное
3. вопрос читаемый между строк "отстанут ли от меня когда нибудь"
Ответ 1000000% НИКОГДА не отстанут, даже если заплатите все что они просят, через время опять что нибудь начнут рассказывать. Вам теперь с этим жить. смиритесь. Это такой вид бизнеса.

http://forum.liga.net/Messages.asp?did=214857
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 05 Фев, 2012 13:42

Мне понравился этот коммент из вышеприведенной ссылки: По "бытовухе" они действуют на основании нотариальной ДОВЕРЕННОСТИ. Это не цессия: просмотрите тексты писем. Они выступают не от своего лица, а от лица доверителя. Поэтому не мучьтесь фантазиями, а составьте и отправьте им письмо такого содержания: "Ваши требования и полномочия не признаю, исполнять отказываюсь. Совершать звонки с номера *** на номер *** - категорически запрещаю. Переписку требую прекратить". Высылайте ценным письмом с рекомендованным уведомлением и описью вложенного. С момента уведомления (узнаете о вручении, когда вернется бланк)- любые звонки и письма приобретут административно-противоправный характер.
Истребуйте распечатку от оператора связи за месяц, отметьте звонки с этих номеров. Приложите их копии, копии писем с конвертами (Вашего им и их Вам), копию своего паспорта к заявлению в районную прокуратуру (копия городская прокуратура) о нарушении действующего законодательства и признании Вас потерпевшим от административного правонарушения (с вынесением соответствующего постановления). Не забудьте поставить дату, подпись и сделать ксерокопию. Вышлите его также ценным письмом с рекомендованным уведомлением и описью вложенного. Копия в городскую прокуратуру отсылается без приложений.
Признаки админки - налицо, а уголовки - получите отказ по у/д. Параллельно подайте иск в суд по месту жительства непосредственно на основании норм Конституции с требованием 1. признать действия *** противоправными 2. Признать Вас потерпевшим от административного проступка 3. Взыскать *** грн. издержек на услуги почтовой связи, подачу искового заявления, транспортных расходов (с чеками) и прочего материального вреда. Можете и моральный вред "всунуть", если есть желание платить соответствующий судебный сбор и уверенность, что суд его признает в заявленной мере.
Ответчики по делу: 1. Фальстап 2. Кредитэкспресс. Первый - противоправно передал Ваши данные без Вашего согласия третьему лицу. Второй - противоправно их использовал. Чем нарушили предписания ст.32 Конституции Украины.

Если Вы не подтвердите, что запрещали им звонить и писать - прокуратура стандартно отпишется: "факты, указанные в заявлении, не нашли подтверждения". Может Вам нравилось с ними говорить, может кайфуете от угроз, кто знает: это Ваше диспозитивное право.

Можете ничего в суд не подавать: ждите, пока подадут они и подайте "встречку".
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 05 Фев, 2012 14:40

Vedmak говорит:
просмотрите тексты писем. Они выступают не от своего лица, а от лица доверителя.

Ну это в случае получения письменных претензий.И в случае общения с любыми "наследниками",к которым перешло право требования обязательства,советую установить статус участников общения,требования.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 05 Фев, 2012 22:20

Vedmak говорит:
Признаки админки - налицо

Какое именно правонарушение по КУАПу?
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 05 Фев, 2012 22:26

Vedmak говорит:
Можете ничего в суд не подавать: ждите, пока подадут они и подайте "встречку".

дык не подадут же. ибо гораздо дешевле и проще выносить мозг, чем решать через суд, а эффективность сопоставимая.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 05 Фев, 2012 23:05

sert говорит:
Какое именно правонарушение по КУАПу?

это не я писал, Vedmak говорит:
Мне понравился этот коммент из вышеприведенной ссылки:
поэтому не знаю какую именно имел в виду статью автор, но догадываюсь, что он имел в виду чтото из гл.12 КУпАП. Вообще, как я думаю, более правильно ст. 32 Конституції України, ст. 302 ЦК України і ст. 23 Закону України "Про інформацію" (забороняються не лише збирання, а й зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без ЇЇ попередньої згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту, прав та свобод людини, а також доступ сторонніх осіб до відомостей про іншу особу, зібраних відповідно до чинного законодавства державними органами, організаціями і посадовими особами, причому у період збирання інформації кожен має право знати, які відомості і з якою метою збираються, як, ким і з якою метою вони використовуються). Відповідно до ст. 23 Закону України "Про інформацію" і рішення Конституційного Суду України від 30 жовтня 1997 р. у справі громадянина К. Устименка, інформація про особу - це сукупність документованих або публічно оголошених відомостей про особу, основними з яких є: національність, освіта, сімейний стан, релігійність, стан здоров'я, адреса, дата і місце народження. Джерелами документованої інформації про особу є видані на її ім'я документи, підписані нею документи, а також відомості про особу, зібрані державними органами влади та органами місцевого і регіонального самоврядування в межах своїх повноважень. Необхідна кількість даних про громадян, яку можна одержати законним шляхом, має бути максимально обмеженою і може використовуватися лише для законно встановленої мети. Ст. 182 КК України прямо передбачає кримінальну відповідальність за порушення недоторканності приватного життя, зокрема за збирання, зберігання, використання або поширення інформації про особу без ІІ згоди. Крім того, певними гарантіями зазначеного права є статті 163,168, 359 та інші КК України. Втручання в особисте чи сімейне життя пов'язане із: запобіганням чи перепиненням злочину, безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, з'ясуванням істини під час розслідування кримінальної справи; інтересами незалежності України, її суверенітету, національної безпеки, територіальної цілісності, економічного добробуту, безпечного довкілля, громадського порядку, здоров'я і моральності населення; захистом репутації інших людей, інтересами моральності населення, запобіганням розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, підтриманням авторитету і неупередженості правосуддя; попередженням та протидією пропаганди війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі; забороною використання примусової праці; захистом власності, в тому числі інтелектуальної, авторських прав, моральних і матеріальних інтересів, що виникають у зв'язку з різними видами інтелектуальної діяльності; запобіганням інших, крім зазначених вище, порушень прав і свобод інших людей. Тобто "Воля", передавая інформацію про особу, навіть якщо він дійсно боржник, повинна була письмово повідомити особу з підписом про отримання листа (для свого захисту) щодо передачі інформації. Причому в договорі "волі" я знову повторю, немає пункту щодо моливості передачі інформації іншім особам у випадку стягнення боргу.
Показать сообщения:   
Страница 1 из 3
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link