Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Кіровоград знову "прославився" та ТБ. Тепер через кафе біля школи.

Автор
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 16:49

NTD говорит:
deadzed говорит:
NTD говорит:
Навпроти школи, де я вчивсь завжди був і зараз є великий базар, і нічого - найкраща школа в місті, бо більшість призерів олімпіад і т.д. саме з неї.
когда это напротив ктк был базар?

Причому тут ктк? Це взагалі не в Кіровограді.
респект
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 16:50

если захотят - и через 50 метров, и через 100 и за километры будут ходить, помимо этого кафе в округе рядом 3-4 наливайки, которые бадягу толкают тем же школьникам - это не возмущает?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 16:54

amigarik говорит:
если захотят - и через 50 метров, и через 100 и за километры будут ходить, помимо этого кафе в округе рядом 3-4 наливайки, которые бадягу толкают тем же школьникам - это не возмущает?
я бы предложил наливайки позкрывать к чертям, кафе желательно подальше
а если кто хочет рядом со школой торговать, то увеличить ему стоимость лицензии вдвое - или как-то иначе стимулировать высокие цены - что бы школьники ходили за водкой в супермаркет)
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 16:56

deadzed говорит:
В.И. говорит:
бачать, що всім крім батьків на них тьху-і-розітер, та і багатьом батькам якось до спини чим там дитина займається.
сочувствую вашему детству и всей жизни ...

Дякую звісно, а ви гадаєте що я не правий? Ви з якої планети?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 16:58

я не к тому что ты прав или не прав - я к тому что ты судишь исходя из личного опыта
и поэтому тебе можно посочувствовать ...
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 17:14

В.И. говорит:
kipa192 говорит:
Одна справа шановний коли це робили МИ ,а інша справа коли це роблять наші діти, вірніше сказати Ви їм пропонуєте за три метри від парти "на разлив". У Вас також свій генделик поблизу дитсадка?

А ви в хаті не тримаєте спиртного, чи цигарок? Не цілуєте дружину при дітях? Діти квіти життя, тому мають рости в теплиці? Не пояснюєте "що таке добро, а що таке погано"? От вони здивуються коли виростуть підуть в світ, не вміючи захищатись. Як на мене, хай змалечку бачать, що всім крім батьків на них тьху-і-розітер, та і багатьом батькам якось до спини чим там дитина займається.

Цікава думка, це що вакцинація від поганого? Я,чесно до такого і не додумався Very Happy
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 17:16

kipa192 говорит:
alex_minin говорит:
Вахтанг, а вы колы навчалысь, то шо, николы не пылы горилку або выно?
Одна справа шановний коли це робили МИ ,а інша справа коли це роблять наші діти, вірніше сказати Ви їм пропонуєте за три метри від парти "на разлив". У Вас також свій генделик поблизу дитсадка?

Не уверен что понял суть вашей реплики про детей и нас. Давайте называть вещи своими именами и не фарисействовать. Когда я учился в школе, то с 10 класса перед школьными дискотеками с пацанами пил вино или слабоалкоголку. Пиво тогда было не модным напитком. Пили все, кроме забитых батанов. И поверьте, расположение магазина не имело влияние на кол-во выпитого алкоголя. На то время все упиралось в деньги. Было бы денег больше - квасили бы сильнее. Как по мне, это период взросления, который не все могут пройти без последствий. Но алкашами становятся вовсе не от того насколько близко расположен магазин с бухлом.
Важно что и как происходит у детей дома. Если дома водку пьют на все праздники и выходные, а пиво каждый день, то ребеног с вероятностью в 100% начнет квасить всю жизнь. А если папа малыша - спортсмен, айтишник или просто молодец, то сдался ему ваш кабак с прокуренными рожами и дешевым шмурдяком. Так, попробует из интереса, да и остынет.

Последний раз редактировалось: alex_minin (Чт, 15 Дек, 2011 17:18), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 17:17

deadzed говорит:
я не к тому что ты прав или не прав - я к тому что ты судишь исходя из личного опыта
и поэтому тебе можно посочувствовать ...

Тобто з власного досвіду?! Мені для того щоб зрозуміти що наркоманом, чи алкоголіком бути погано, не знадобилося самому ставати таким. Батьки все доступно пояснили, а тім хто в 16 вже аборт зробив, на голці сидів і в дитячій кімнаті міліції на обліку був, не було кому пояснювати. Теж батьки оберігали, і ходили в школу з претензіями, як це вчителі допустили, що у них така лапочка-доця виросла в таке нещастя. І тут розвели соплі -- алкаші під школою винні, що діти пиво п'ють... В країні наркотики заборонені, а наркоманів прорва, теж кафе винні, чи все ж батьки ідіоти?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 17:21

amigarik говорит:

Це не виправдання. Бо чому тоді не поставити поруч опійний салон? Багато ж школярів знайомі з наркотиками і якщо захочуть, то знайдуть і за 1000 метрів.

Біля наливайки кучкуються барижного вигляду маргінали і такі ж продавці, а тут все пристойніше виглядає ззовні, тому і приваблює набагато більше. Така-собі реклама способу життя в стилі: "Плюю на всіх і мені ХАРАШО".
Це на мою суб'єктивну думку.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 17:23

В.И. говорит:
і в дитячій кімнаті міліції на обліку був
это конечно трагедия и клеймо на всю жизнь
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 17:24

alex_minin говорит:
А если папа малыша - спортсмен, айтишник или просто молодец,
как будто это исключает из жизни спиртное
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 17:25

Да достаточно того что все родители против. В Европе бы уже давно сделали так как хотят живущие в этом районе люди. Тем-то мы от них и отличаемся. И потому-то нам никакая Европа не светит даже в отдаленном будущем.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 17:25

deadzed говорит:
alex_minin говорит:
А если папа малыша - спортсмен, айтишник или просто молодец,
как будто это исключает из жизни спиртное

Ні, але суттєво зменшує ризик прийти додому обісцяним.

А взагалі, риба гниє з голови ... Хтось Межигір'я не вкрав, хтось на весь світ принижує своїх співгромадян, одним словом - русіш-культуріш.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 17:34

Вахтанг говорит:
Ні, але суттєво зменшує ризик прийти додому обісцяним.
для этого надо реально долго бухать, получить 2-3 стадию алкоголизма и опуститься ... это надо долго стараться
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 17:49

Muxa говорит:
Да достаточно того что все родители против. В Европе бы уже давно сделали так как хотят живущие в этом районе люди. Тем-то мы от них и отличаемся. И потому-то нам никакая Европа не светит даже в отдаленном будущем.

Та не тому нам Європа не світить. Просто дехто вважає що якщо навчити дитину переходити дорогу виключно на зелене світло то її не зіб'є автомобіль. А проблема в тому що і в Європі завжди знайдеться наркоман за кермом, якому до спини всі правила руху. Тож якщо не поясних дитині як уникати наркоманів що їздять не розбираючи дороги, можна відразу замовляти дитячу труну. А якби хтось дійсно бажав змінити в цій країні щось на краще, то не голосував, би 20-ть років за кольорових. Ось будуть вибори скоро і знов оберемо тих самих в парламент, і знов будуть винні школа, міліція, москалі, американці... То ж може краще приділити увагу власним дітям, ніж боротися з вітряками.
Кто жалеет розги своей, тот ненавидит сына; а кто любит, тот с детства наказывает его
Страница 4 из 5
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: