Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Кіровоград знову "прославився" та ТБ. Тепер через кафе біля школи.

Автор
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 11:17

Какие 50 метров? Чем предусмотрено?
С юристом из видео я бы поспорил, так как нету законодательного определения, что кафе "Альбена" - это развлекательное учреждение". А продажа алкоголя и сигарет запрещена лишь НА ТЕРРИТОРИИ школы. К сожалению, расстояние не имеет значения.

Стаття 15-3 ЗУ "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" Забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів:
3) у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, крім ресторанів, що знаходяться на території санаторіїв;
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 11:17

amigarik говорит:
к слову, на месте где построили кафе - были развалины той же теплицы, или что там было? Теперь - довольно неплохое кафе, платит налоги, обустроило территорию, дали работу пару десяткам человек, в дебошах и разврате - незамечены

Розвалин там не було. Після теплиці там була пекарня, але хлібчик пекти далеко не так прибутково як влаштовувати гулянки.
Стосовно ж розташування, то випадок показовий : інтереси однієї людини + бабло = пофіг закони разом з інтересами суспільства.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 14:00

Вахтанг говорит:
amigarik говорит:
к слову, на месте где построили кафе - были развалины той же теплицы, или что там было? Теперь - довольно неплохое кафе, платит налоги, обустроило территорию, дали работу пару десяткам человек, в дебошах и разврате - незамечены

Розвалин там не було. Після теплиці там була пекарня, але хлібчик пекти далеко не так прибутково як влаштовувати гулянки.
Стосовно ж розташування, то випадок показовий : інтереси однієї людини + бабло = пофіг закони разом з інтересами суспільства.

так такие показовые выпадки еще с каменного века тянуццо. та и в чем там конфликт с интересами суспильства? или вы язвенник трезвенник?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 14:20

alex_minin говорит:
так такие показовые выпадки еще с каменного века тянуццо. та и в чем там конфликт с интересами суспильства? или вы язвенник трезвенник?

Конфлікт у тому, що батькам не подобається, що їх діти навчаються біля місця де бухають, регочуть, голосно волають караоке і іншим чином розважаються (навіть якщо година-пік навчання і бухалова не співпадають), а подвір'я 18 школи використовують як стартовий майданчик для запуску феєрверків, і як стоянку для машин у нічний час, коли якійсь добрячий гульдибас, а власної стояночки не вистачає. Створена атмосфера аж ніяк не асоціюється з місцем, де дорослі мають чомусь хорошому і корисному навчити дітей, власним прикладом в тому числі! Виходить так, що "лузери" їм математику викладають, а гопота і мажори на РАВах-Кайронай демонструє, що головне урвати, а математикою хай лохи займаються.

Я не стверджую, що там нормальні люди не відпочивають, але збоку це виглядає саме так як я описав.

І взагалі, ну навіщо було показово робити кафе те? Щоб всім продемонструвати, хто на світі самий крутий? Це ж питання не затихне ніколи і кожна нова-стара влада буде насилати перевірки, і смоктатимуть гроші вічно... Чого б не зробити там канцелярію, підручники, і т.і.? Дві ж школи поруч, там оборот би був постійний, а через це і асортимент можна було б тримати широкий, а не лише саме найходовіше. А широкий асортимент = популярність магазину.

Стосовно Чорної кави: так там теж ситуація цікава, але все, що відбувається там на очі (вуха) дітям практично не потрапляє, літня площа відсутня, музика і караоке не накриває радіусом цілий квартал, вхід у школу та в кафе таким чином рознесені, що діти мабуть і взагалі не бачать хто, коли і який виходить й заходить туди.

Последний раз редактировалось: Вахтанг (Чт, 15 Дек, 2011 14:57), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 14:57

Вахтанг говорит:
Конфлікт у тому, що батькам не подобається, що їх діти навчаються біля місця де бухають, регочуть, голосно волають караоке і іншим чином розважаються (навіть якщо година-пік навчання і бухалова не співпадають), а подвір'я 18 школи використовують як стартовий майданчик для запуску феєрверків, і як стоянку для машин у нічний час, коли якійсь добрячий гульдибас, а власної стояночки не вистачає. Створена атмосфера аж ніяк не асоціюється з місцем, де дорослі мають чомусь хорошому і корисному навчити дітей, власним прикладом в тому числі! Виходить так, що "лузери" їм математику викладають, а гопота і мажори на РАВах-Кайронай демонструє, що головне урвати, а математикою хай лохи займаються.

Я не стверджую, що там нормальні люди не відпочивають, але збоку це виглядає саме так як я описав.

І взагалі, ну навіщо було показово робити кафе те? Що всім продемонструвати, хто на світі самий крутий? Це ж питання не затихне ніколи і кожна нова-стара влада буде насилати перевірки, і смоктатимуть гроші вічно... Чого б не зробити там канцелярію, підручники, і т.і.? Дві ж школи поруч, там оборот би був постійний, а через це і асортимент можна було б тримати широкий, а не лише саме найходовіше. А широкий асортимент = популярність магазину.

Стосовно Чорної кави: так там теж ситуація цікава, але все, що відбувається там на очі (вуха) дітям практично не потрапляє, літня площа відсутня, музика і караоке не накриває радіусом цілий квартал, вхід у школу та в кафе таким чином рознесені, що діти мабуть і взагалі не бачать хто, коли і який виходить й заходить туди.

вы мне напоминаете Шарика, из Собачьего сердца
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 14:59

amigarik говорит:
вы мне напоминаете Шарика, из Собачьего сердца

Вже добре, що хоч не Шарікова.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 15:27

Вахтанг говорит:

Стосовно Чорної кави: так там теж ситуація цікава, але все, що відбувається там на очі (вуха) дітям практично не потрапляє, літня площа відсутня

Я вас разочарую. Летняя площадка "Черной кавы" имеет место быть.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 15:36

Muxa говорит:
Вахтанг говорит:

Стосовно Чорної кави: так там теж ситуація цікава, але все, що відбувається там на очі (вуха) дітям практично не потрапляє, літня площа відсутня

Я вас разочарую. Летняя площадка "Черной кавы" имеет место быть.

Хм, а де? Я там останній раз був надцять років тому) , а коли поруч проїжджаю, то ніяких грибочків не видно.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 15:39

Вахтанг говорит:

Хм, а де? Я там останній раз був надцять років тому) , а коли поруч проїжджаю, то ніяких грибочків не видно.

Вверх по Черновола, под окнами школы, метров за 20 до входа в школу.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 15:43

Muxa говорит:
Вахтанг говорит:

Вверх по Черновола, под окнами школы, метров за 20 до входа в школу.

Молодці, то видно щоб школярі з бодуна не нудилися на уроках, а могли "поправитись" пивком перед заняттями...

От не розумію я таких людей, всіх же ж грошей не заробиш як і всієї горілки не вип"єш, то нащо ж "на груди" лізти? Чи це мода в певних колах така?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 16:10

Вахтанг, а вы колы навчалысь, то шо, николы не пылы горилку або выно?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 16:24

alex_minin говорит:
Одна справа шановний коли це робили МИ ,а інша справа коли це роблять наші діти, вірніше сказати Ви їм пропонуєте за три метри від парти "на разлив". У Вас також свій генделик поблизу дитсадка?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 16:36

alex_minin говорит:

То може здавати в аренду 3кв. метри кожного класу щоб прямо там зробити бар?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 16:43

kipa192 говорит:
Одна справа шановний коли це робили МИ ,а інша справа коли це роблять наші діти, вірніше сказати Ви їм пропонуєте за три метри від парти "на разлив". У Вас також свій генделик поблизу дитсадка?

А ви в хаті не тримаєте спиртного, чи цигарок? Не цілуєте дружину при дітях? Діти квіти життя, тому мають рости в теплиці? Не пояснюєте "що таке добро, а що таке погано"? От вони здивуються коли виростуть підуть в світ, не вміючи захищатись. Як на мене, хай змалечку бачать, що всім крім батьків на них тьху-і-розітер, та і багатьом батькам якось до спини чим там дитина займається.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Дек, 2011 16:49

В.И. говорит:
бачать, що всім крім батьків на них тьху-і-розітер, та і багатьом батькам якось до спини чим там дитина займається.
сочувствую вашему детству и всей жизни ...
Страница 3 из 5
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: