Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Починається новий етап покращення життя: Непрямі методи оцінки доходів громадян

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 23 Ноя, 2011 14:37

Vedmak говорит:
тогда получат маленькую войну... А вообще пружина сжимаеться до определенного момента, потом на каждое действие есть противодействие. История примеры знает, чем заканчивались приемы таких налогов...

настоящих буйных мало.... Confused
NiTr0 говорит:
оно-то понятно, денег нет и не предвидится

я б так не сказав, рейтинг Фокуса наприклад подивіться http://focus.ua/charts/174865/
Цитата:
ИМХО - расчет на то, что успеют в случае чего добраться до Борисполя вовремя, а до того времени - постараются выжать максимум.

Межигір*я через Бориспільські термінали не пройде, на них теж зекономили ))) Laughing тому будуть зажимати гайки по максимуму, бо жалко втрачати
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 23 Ноя, 2011 14:41

Вахтанг говорит:
Rockv говорит:
Вахтанг говорит:
З 1 грудня уряд розпочне експеримент "Непрямі методи оцінки доходів громадян".

Подробиці сьогодні казали, що експеримент вже проведено в нашій області.
Мабуть замість того, щоб ходити, інспектори мамцям давали заповнювати декларацію, як у цій темі вже про це писали ще у лютому.

Була мабуть установка провести експеримент максимально неконфліктно. А от коли все пройде успішно і затвердять на законодавчому рівні, то й почнуть гайки закручувати. А будуть як чорнобильці протестувати - швиденько подання прокуратури на позбавлення материнських прав придумають.
Одним словом - молодці! Знайшли на кому грошей зекономити для свого дерибану.


це для початку матері-одиначки, а далі підуть багатодітні, соціально незахищені, тай пенсіонери он теж часто на субсидію претендують
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 23 Ноя, 2011 15:03

chyngyshan говорит:
це для початку матері-одиначки, а далі підуть багатодітні, соціально незахищені, тай пенсіонери он теж часто на субсидію претендують

Вас, здається, почули. Почали з чорнобильців:

Уряд перевірить списки чорнобильців, аби "відсіяти" тих, хто отримує пільги незаконно.
Про це на засіданні Кабміну у середу повідомив міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, пише Gazeta.ua.

"Зараз ми ведемо дискусію з організацією "Союз Чорнобиль Україна" для того, щоб краще організувати перевірку осіб, яким надаються пільги. До 1998 року було проведено дві перевірки інвалідів-ліквідаторів. Після цього року перевірки не проводились", - уточнив міністр.

"Я хотів би, щоб ми відпрацювали цей порядок (перевірок), як це буде проходити з громадською організацією "Союз Чорнобиль", тому що нам потрібно їх в першу чергу підтримати", - додав чиновник.
За словами Тігіпка, чорнобильці самі хотіли, щоб у їхніх лавах не було людей, які незаконно отримують пільги.
http://www.pravda.com.ua/news/2011/11/23/6779446/
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 23 Ноя, 2011 15:50

І ці люди забиратимуть гроші у матерів:

Отже, 22 листопада Антимонопольний комітет розпорядився зробити безконкурентним продаж "Київенерго".

Якщо хтось не в курсі, "Київенерго" – це найбільш ліквідний об'єкт в українській енергетиці. Це розподільча компанія столиці. Київ – це не просто великий ринок, але і найбільш платоспроможні клієнти. І "Київенерго" – це компанія, яка приречена бути прибутковою.

Справжню вартість цього об'єкту може дати лише ринок і відкрита конкуренція за нього.

Але проблема в тому, що "Київенерго" дуже потрібно Рінату Ахметову.

Він уже володіє пакетом акцій, який "спилив" з державної власності інший олігарх-регіонал Василь Хмельницький, що перепродав потім акції Ахметову.

Тепер 25% компанії "Київенерго" виставляє на продаж держава. Ці акції дуже потрібні Ахметову, адже він тоді сконцентрує контрольний пакет, тому Ахметов готовий платити високу ціну за 25% "Київенерго".

Але навіщо платити більше, якщо конкурента можна зняти з аукціону, і тоді замість відкритих торгів ти забереш об'єкт просто за ціну, яку сам оголосиш.

Другу заявку на "Київенерго" подала компанія "Полтаваобленерго", за якою стоять інші олігархи Коломойський з Григоришиним. Але прізвища цих людей грають найменшу роль. Їхня функція – це розігнати ціну за "Київенерго" на аукціоні, щоб бюджет, про дефіцит якого Азаров ллє крокодилячі сльози, отримав більше грошей.

Але тепер Антимонопольний комітет заявляє, що другий учасник конкурсу, компанія "Полтаваобленерго", не має права купувати "Київенерго", бо не оприлюднено кінцевих бенефеціарів.

Зрозуміло, що це лише формальний привід, аби в Ахметова не було конкурентів при приватизації "Київенерго"
http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/4eccee3759392/
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 23 Ноя, 2011 18:58

Вахтанг говорит:

Вас, здається, почули. Почали з чорнобильців


Цитата:
Азаров: дефицит пенсионного фонда Украины в текущем году составляет почти 7 млрд долларов
08.11.2011 16:40

Премьер-министр Украины Николай Азаров заявляет о необходимости обновления на казначейских счетах 6 млрд гривен (примерно 750 млн долларов), которые были взысканы по решению судов для выплаты льгот и пенсий определенным категориям граждан. Об этом глава украинского правительства заявил 8 ноября, во время представления нового председателя Государственной налоговой службы Украины.

Азаров отметил, что выполнение этих судебных решений создает огромную проблему как для бюджета пенсионного фонда, так и для бюджета страны.

«Перед нами стоит дилемма: или кому пенсии не платить, или какие-то льготы сократить, или прекратить зарплаты медикам платить. Или все же напрячься и таки эти 6 млрд гривен дополнительно за счет борьбы с теневой экономикой собрать. Конечно, мы принимаем решение, что нужно эту задачу решить… хотя дефицит пенсионного фонда в текущем году составляет 55 млрд гривен (почти 7 млрд долларов)», — заявил он...

Ранее пресс-служба украинского правительства распространила информацию о том, что в этом году со счетов Пенсионного фонда уже взыскано в пользу льготников-истцов 6 млрд гривен. «Деньги снимаются со счетов Пенсионного фонда, опустошая его, ставя под угрозу дальнейшую выплату даже незначительных пенсий миллионам людей. То есть через выплаты многотысячных компенсаций одним льготникам, другим, в принципе с такими же правами, может быть сложно обеспечить даже минимальную социальную помощь», — отмечают в правительстве Украины.

http://www.banki.ru/news/lenta/?id=3361729.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 23 Ноя, 2011 19:41

Зимка говорит:
http://www.banki.ru/news/lenta/?id=3361729.

Ага, а в півціни Ахметову Київенерго продати нормально значить!?
Комусь власність ліквідну на шару, а комусь і пенсії не дати. Взагалі народ знахабнів, соціальні виплати йому подавай!
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 23 Ноя, 2011 23:17

Возможные расклады по балконам, лоджиям :

http://www.bbc.co.uk/russian/business/2011/11/111123_ukraine_balcony_tax.shtml
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 24 Ноя, 2011 0:00

barbar_ossa говорит:
Кошмар... Получается так: мать-одиночка имеет право на помощь только в том случае, если живет в загаженной однокоматной квартире без балкона, без намека на какие-то поиски возможного мужа и не дай бог попытаться улучшить условия жизни для ребенка... Правильно, давайте дальше спонсировать мамочек-алкашек за счет государства - под это определение подойдут только они, все вменяемые женщины попытаются улучшить качество жизни своей маленькой семьи - а низзя!
А самое обидное - ведь мамочки не выйдут протестовать, просто не смогут... Им за детьми смотреть надо.

Полностью поддерживаю!!!
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 24 Ноя, 2011 23:22

Уже всем понятно, что эта власть собирается только отнимать. Но не у богатых, а у бедных..
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 25 Ноя, 2011 9:23

Отнюдь не поддерживаю нашу власть. но думаю, что другого выхода для нас абсолютно.
Самое первое соображение - это ввести налог на богатство, пересмотреть расходы на содержание власть имущих (не дерслужбовцев низших категорий в наших исполкомах), а депутатов, начиная с самого высшего звена.но такого никогда не будет, быстрее Марс освоим.

Второе. все мы любим жить хорошо. И главно - знаем как это можно сделать. последние пять-7 лет мы жили нормально. Согласитесь ,поднимались зп, др. соц. выплаты, много людей почувствовали себя лучше. но это все шло с кредитов. Чувствуете, лавочка захлопнулась. И любая власть, затягивая нам пояса будет плохая. А жить то хорошо и дальше хочется.
Теперь будем жить .как тараканы в банке ,отнимут у одних ,дадут другим, пока сами себя не передавим.
итого ,богатым как было хорошо жить, так и будет. А бедные просто вернутся к девяностым - маргарину и вермишели.

Я думаю ,в конечном итоге останутся ТОКО соц. выплаты на детей. Кому то же через 20 лет придется отдавать долги. рожайте новое поколение рабов. вам дают деньги!!!
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 26 Ноя, 2011 23:05

Українців, які претендують на соціальну допомогу від держави, перевірятимуть за новим методом: більше детальних анкет, уважніші інспектори. Потреба назрівала давно, - кажуть в Мінсоцполітики.

Мовляв, потенційні пільговики у 85 відсотках не повністю декларують заробітки та майно. Відтак соціальні інспектори перевірять - чи не надто розкошує претендент на виплати? Приміром, чи має євроремонт, кондиціонер, посудомийну машину чи навіть породисту тваринку.

Ірина - мама 11 дітей. Розповідає - на підробітки часу не залишається, тому сподівається на допомогу держави. Адже на один лише сніданок сім’я споживає як мінімум 2,5 хлібини.

В Мінсоцполітики заспокоюють, мовляв, увагу звертатимуть лише на другу машину, зайву квартиру, тощо. Чиновники підрахували: 14 відсотків охочих отримати допомогу, насправді гарно заробляють.

"Інспектор працює по чіткій методиці, де прописано - що враховується, а що не враховується. Будь-який громадянин, який отримує соціальну допомогу, може звернутися і опротестувати ці дії”, - запевнив перший заступник міністра соціальної політики України Василь Надрага.

Втім, проблема з оцінкою так званих "розкошів” таки є, - кажуть соціальні експерти. Адже там, де є людський фактор, на кшталт соціальних інспекторів, до корупції недалеко.

"Соціальні інспектори самі по собі доволі бідні люди. Якщо одна бідна людина оцінює іншу бідну людину, то оцінки можуть бути різними. Давайте почнемо оцінювати - морозильна камера є ознакою заможності, як на мене - ні”, - каже соціолог Юрій Гаврилечко.

"Тут дві причини. Перше - це спосіб держави відмовитися від своїх соціальних зобов’язань. І друге - намагаються показати громадянам, що за ними стежать, що все, що вони роблять, може бути піддано контролю”, - зазначив соціолог Сергій Таран.

Рахувати багатства тих, хто проситиме допомоги від держави, за новими методами почнуть вже з 1 квітня наступного року.

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?pretendentiv_na_pilgi_retelno_pereviryatimut&objectId=162504
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 27 Ноя, 2011 1:00

День за днем (24 листопада): http://www.youtube.com/watch?v=LSLquhLIdOs
На 3:50 сюжет про цей експеримент в Кіровограді.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 27 Ноя, 2011 11:11

Вахтанг говорит:
Українців, які претендують на соціальну допомогу від держави, перевірятимуть за новим методом: більше детальних анкет, уважніші інспектори.

Мне интересно, как прописан механизм проверки: на каком основании я буду пускать на свою частную территорию "бедного" инспектора? Пускай проверяет все что хочет, но за дверями моей квартиры.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 27 Ноя, 2011 20:20

Vedmak говорит:
Мне интересно, как прописан механизм проверки

Тут не тот случай. Если хочешь получать соцпомощь - приглашай к себе в гости проверку. Не хочешь проверку - виртуальный болт вместо соцпомощи Smile

Обсуждение про то, кто лучше работает перенесено в отдельную тему.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 28 Ноя, 2011 9:33

Вахтанг говорит:
Мовляв, потенційні пільговики у 85 відсотках не повністю декларують заробітки та майно. Відтак соціальні інспектори перевірять - чи не надто розкошує претендент на виплати? Приміром, чи має євроремонт, кондиціонер, посудомийну машину чи навіть породисту тваринку.


А где это надо декларировать? Кроме недвижимости и транспорта что-то не припомню пунктов ни в одной декларации.
Показать сообщения:   
Страница 2 из 3
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link