Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

КНТУ сбивает бабло на памятник

Автор
СообщениеЧт, 07 Июн, 2012 12:04

Как тут писал ZERO, то Кисм это просто ппц, ассоциации с Кисмом самые гов*ные. Учился там видел как все делалось.

Вопрос к NTD красные диплом гуд, теперь росскажы как много ты с ним денег получаешь, и бегаешь по съемным квартирам, я вообще не пойму почему такая защита этого унылого говн*!

Я просто помню многие лекции и практику, такой бред преподы несут, что сидишь и думаешь зачем я сижу и трачу на всё это своё время. Про практику я вообще промолчу, сидишь что то там у тебя не получается, спрашиваешь у препода, и понимаешь что он сам просидел в Кисме от звонка до звонка, и таких там много!

Там кстати как на любом другом государственном учреждение семейные кланы,(везде кум, сват, брат) отсюда и полный ппц. За примерами далеко ходить не надо))
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 07 Июн, 2012 16:48

Deadwood говорит:
Вопрос к NTD красные диплом гуд, теперь росскажы как много ты с ним денег получаешь, и бегаешь по съемным квартирам, я вообще не пойму почему такая защита этого унылого говн*!

Я просто помню многие лекции и практику, такой бред преподы несут, что сидишь и думаешь зачем я сижу и трачу на всё это своё время. Про практику я вообще промолчу, сидишь что то там у тебя не получается, спрашиваешь у препода, и понимаешь что он сам просидел в Кисме от звонка до звонка, и таких там много!

Там кстати как на любом другом государственном учреждение семейные кланы,(везде кум, сват, брат) отсюда и полный ппц. За примерами далеко ходить не надо))

В якій країні живеш, дєтка? Very Happy Забув? Ясна справа, КІСМ - це не Гарвард. Smile) А чому захищаю, томущо тут де-які ніфіга не вчать і кричать, що з них бабло вимагають, що лекції складні, що викладачі якесь фуфло видають.
От таких я надивився за 5 років - з головою. Smile І, головне, в усьому завжди повенин бути винен універ, а не студент. Так, я і не сперечаюсь, що програма паршива, так, де-які преподи тупо такі ж як і ви - ніфіга не вчили, тільки башляли, а тепер їх влаштували татусі і мамусі і вони протирають там штани. Але корчити, що це тільки в КІСМі такий бардак і що в ньому не заплативши нічого не здасиш - це ідіотизм, так як я все знаю не по чуткам.

До речі, про різне фуфло на лекціях якраз розповім. На другому курсі жив зі мною першокурсник з Гайворона, якщо не помиляюсь... Так от, він хотів в Харьків поступити, але у батьків не вистачило грошей, тому вже аж вкінці літа його всунули на одну із спеціальностей КНТУ (якщо не помиляюсь, ливарне виробництво). Він ніразу нічого не вчив, а коли телефонувала мама, він постійно їй жалівся, що викладачі якесь фуфло на лекціях читають і що взагалі цей універ - кака, а за екзамени потрібно платити. Мама, ясна справа, журилась і висилала гроші на сесію. От так він і "вчився". Але головне: в усьому були винні викладачі і універ. Very Happy

Мій друг якраз через ці чутки і не пішов зі мною в універ (до речі, в школі він вчивсь краще від мене Smile ), а поступив в Одеський універ, де не хотів платити, намагався все вчити, але врезультаті його "задавили", і відрахували, бо потрібно було скоротити кількість місць на його спеціальності (чи то всунути когось додатково на державне, хто хабаря дав - вже не пам'ятаю). Тому він потім доучувався вже заочно, щоб хоч якийсь диплом там отримати. До речі, про програму і викладачів теж мені багато понарозказував не дуже гарних фактів.

Більше того, я, здається, уже десь писав, що в моїй групі навчалась дівчина з Одеси (до речі, гарно навчалась, на державному). На наші запитання чому вона сюди приїхала, а не пішла в одеський заклад (адже багато кіровоградців бажають в Одесі навчатись), вона відповідала: "Тут просто дешевше". Smile

Deadwood говорит:
Я просто помню многие лекции и практику, такой бред преподы несут, что сидишь и думаешь зачем я сижу и трачу на всё это своё время.

Не розумів що читають на лекції, чи що? Very Happy Щоб вивчати суто спеціалізацію і як в ній працювати, потрібно йти в училище.

Deadwood говорит:
и понимаешь что он сам просидел в Кисме от звонка до звонка, и таких там много!

А ти? Вчився, старався?

Deadwood говорит:

А де не так у нас в країні? Це стандартний принцип державної установи. Хіба ні?

Є один викладач на кафедрі АВП... Його батько - доцент, розумна людина, от і влаштував синочка викладати... А той синочок не те що далекий від інженерії, він навіть не взмозі розібратись з тим предметом, що викладає. От і виходить, що тільки штани там протирає і студентів толком не може навчити... Така сама, на тій же кафедрі є одна мадмуазель, що понти кидає, ніби вона королева Єлизавета друга, читає практику, а пояснити нічого не може. Але в цьому не КІСМ винен... в цьому винні всі ми, вся країна...
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 07 Июн, 2012 17:40

В последнем предложение ты все правильно написал
Не люблю когда про этот лохотрон пишут позитивные отзыви, и что студенты виноваты, а не коррумпированный пед состав, со своими родственниками там по 9 колено!

Я одно понял что работать на кого то, как учат в школе и в вузе (на крайняк в армии) есть самый огромный бред в жизни. Писал уже еще раз напишу "Больше рискуешь когда не рискуешь" -это не про мммSmile
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 07 Июн, 2012 18:45

в том же КНТУ есть вполне адекватные кафедры с вполне адекватными преподами. которые как минимум понимают тот предмет, который читают, как максимум - порой даже практический опыт работы имеют. а вот качество абитуриентов/студентов с каждым годом все ниже и ниже... и выгнать никого нельзя - ибо тогда с потока человек 15 надо оставить по-хорошему, не более, т.к. остальные пришли исключительно за корочкой или просто потому, что "куда-то надо поступить".
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 07 Июн, 2012 22:58

Цитата:
Є один викладач на кафедрі АВП...

А доцент не завкаф ЭТС случаем?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 08 Июн, 2012 7:46

Цілком згоден з вчорашніми дописувачами.
Вчиться відсотків 15-20 студентів.
Інші тягнуть воза:
-байдикують без жодного бажання стати спеціалістом,
-офіційно(платне навчання) кормлять по суті не те що нікому не потрібного, а шкідливого монстра.
-плодять корупцію в вузі тим самим підтримуючи значимість випадкових викладачів
-виключають випуск на ринок спеціалістів
-фактично пускають на вітер бюджетні державні кошти
-гальмують розвиток науки
-створюють негативну думку про вуз і вище навчання взагалі
Керівництво це влаштовує, не треба прикладати зусиль. Хіба що пам*ятник поставити.
Навіщо тоді взагалі такий державний вуз існує, якщо користі державі і виробництву ніякої?????????
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 13 Июн, 2012 11:26

antoshk говорит:
БХССники недавно поймали преподавателя Баранова - сбрил со студентки 300$ за защиту магистрской работы по экономике.
На вопрос прокурора почему брал. ответ - на памятник. Прокурор не внял ответу и составил протокол про коррупцию

Уважаемый автор данного высказывания! Хотелось бы Вас попросить и предупредить о том,что если Вы не владеете данной ситуацией, то по меньше выдумывайте, а еще лучше помалкивайте, чтобы потом не отвечать за последствия своей клеветы!
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 13 Июн, 2012 13:03

Katuwka_13 говорит:
antoshk говорит:
БХССники недавно поймали преподавателя Баранова - сбрил со студентки 300$ за защиту магистрской работы по экономике.
На вопрос прокурора почему брал. ответ - на памятник. Прокурор не внял ответу и составил протокол про коррупцию

Уважаемый автор данного высказывания! Хотелось бы Вас попросить и предупредить о том,что если Вы не владеете данной ситуацией, то по меньше выдумывайте, а еще лучше помалкивайте, чтобы потом не отвечать за последствия своей клеветы!

а разве єто не правда?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 13 Июн, 2012 13:45

Виноват. не 300$ а 2400 гривен(как указано в протоколе).
За более точной и официальной информацией, если вам интересно, обратитесь с запросом согласно Закону Украины "Об информации" в отделы по связям с общественностью в горпрокуратуру или УМВД в области.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 13 Июн, 2012 15:17

antoshk говорит:
Виноват. не 300$ а 2400 гривен(как указано в протоколе).
За более точной и официальной информацией, если вам интересно, обратитесь с запросом согласно Закону Украины "Об информации" в отделы по связям с общественностью в горпрокуратуру или УМВД в области.

отэто уже другое дело, а то 300$ вписали тут...
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 26 Сен, 2013 13:14

Сбивают не только на памятник

Не нашел подходящей темы, некропощу. Буквально вчера в сети очередной опус появился в связи со скандалом в Днепродзержинске, на тему, в том числе, КНТУ - про поддельные дипломы, страховые пирамиды и т.д. Может, кому интересно.

Цитата:
Поставлені в один ряд, події в ДДТУ і КНТУ (Кіровоградський національний технічний університет) наштовхують на думки про існування системної практики видачі нічим не обгрунтованих дипломів про вищу освіту деякими українськими вузами людям, які жодного дня в них не вчилися. І швидше за все, дуже не задурно.

...

Шанована людина, викладач з ім'ям, добре відомим в Кіровограді, пред'явив губернатору копію журналу однієї з університетських груп. Згідно з якою, його заняття регулярно відвідували тільки 2-3 студенти випускного(!) курсу бакалаврату КНТУ. Природно, що всі інші наприкінці року були не атестовані, і виникло логічне запитання: як же вони здавали сесію, і яким чином були до неї взагалі допущені? Самостійно відповісти на це питання викладач не може, оскільки до початку сесії був... відправлений на пенсію, і в університеті вже не працював.

...

Більше того, говорять і про можливе зарахування на заочну форму навчання людей, які зовсім не мають підстав для вступу до вузу, тобто документів про освіту. У цьому випадку використовується підроблений диплом іншого вузу, який знищується по закінченні терміну «навчання» заочника і вручення йому вже повністю легального, хоча, знову ж таки, нічим не обгрунтованого диплома КНТУ, - стверджують деякі з колишніх "заочників". У той же час, копії «липових» документів повинні зберігатися в університетському архіві, а значить, зловживання може розкрити будь-яка серйозна перевірка - потрібно тільки знати, що шукати, і хотіти це знайти...

Ну, и еще много такого. Читать полностью: http://h.ua/story/384724/
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 26 Сен, 2013 13:18

Хустос, да ну, не может быть! о_О
Smile
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 26 Сен, 2013 15:14

Цитата:
Згідно з якою, його заняття регулярно відвідували тільки 2-3 студенти випускного(!) курсу бакалаврату КНТУ. Природно, що всі інші наприкінці року були не атестовані, і виникло логічне запитання: як же вони здавали сесію, і яким чином були до неї взагалі допущені?
Они писали заявления о досрочной сдаче сессии, индивидуальном плане и свободном посещении. И пусть его не колышет посещаемость. Надо смотреть не на посещаемость а на успеваемость и на сдачу всех работ. И на уровень знаний.
Кстати еще с советских времен есть норма о свободном посещении лекций.

Последний раз редактировалось: fairtail (Чт, 26 Сен, 2013 15:21), всего редактировалось 2 раз(а)
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 26 Сен, 2013 15:15

Что до левых дипломов - так их вполне и без ведома ВУЗа могли выписывать - база то в частных руках, что хотят то и творят.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 26 Сен, 2013 15:17

Кстати автор текста забавен: http://h.ua/profile/568738/ - пишет только об ужасах в КНТУ.
Опять серые мыши Штутмана? Мало им было Вьюна?
Страница 4 из 6
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: