Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Креатив від росіян: "монстрації" з гаслами - "Газ, нафта, травень", "Нам потрібна Інша Погода", "Чай - не кава"

Автор
СообщениеПн, 02 Май, 2011 15:24

Креатив від росіян: "монстрації" з гаслами - "Газ, нафта, травень", "Нам потрібна Інша Погода", "Чай - не кава"

Сьогодні в центрі Москви відбулася "монстрація". Головні гасла - "Краще б працювати йшли", "Газ, нафта, травень", "Нам потрібна Інша Погода", "Чай - не кава".

Її учасники пройшли від станції метро "Трубна" до Чистих ставків. Як пише Стрічка.Ру, в "монстрації" взяли участь близько 200 чоловік. Акція пройшла без яких-небудь інцидентів.

Аналогічні ходи відбулися в цілому ряду міст Росії. У Новосибірську, за словами організатора "монстрації", художника Артема Лоскутова, в ході взяли участь від трьох до чотирьох тисяч чоловік. Правоохоронні органи оцінили число чоловік, що зібралися приблизно в 2,5 тисячі. Акція пройшла під гаслами "Я не говоритиму без свого авокадо", "Йдіть усі у світле завтра", "Стівена Кінга - в президенти"!

У Красноярську близько 30 "монстрантів" спробували прилучитися до першотравневої колони федерації профспілок. Самостійну "монстрацію" влада міста погоджувати відмовилися. За словами одного з організаторів акції, співробітники правоохоронних органів намагалися перешкодити "монстрантам" приєднатися до колони. Були затримані двоє людей, після з'ясування їх відпустили з міліції.

http://kobzar.at.ua/news/po_rosiji_prokotilasja_khvilja_monstrancij/2011-05-02-648

З гумором підійшли!!!

Последний раз редактировалось: Вахтанг (Пн, 02 Май, 2011 17:31), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 02 Май, 2011 16:06

Вахтанг говорит:
Як пише Стрічка.Ру

Laughing Оце так переклали через паркан, щоб ви не подумали як я - лозунги всі російською мовою:
Цитата:
Сегодня в центре Москвы состоялась «монстрация». Главные лозунги – «Лучше бы работать шли», «Газ, нефть, май», «Нам нужна Другая Погода», «Чай - не кофе»

Ее участники прошли от станции метро «Трубная» до Чистых прудов. Как пишет Лента.Ру, в «монстрации» приняли участие около 200 человек. Акция прошла без каких-либо инцидентов.

Аналогичные шествия состоялись в целом ряде городов России. В Новосибирске, по словам организатора «монстрации», художника Артема Лоскутова, в шествии приняли участие от трех до четырех тысяч человек. Правоохранительные органы оценили число собравшихся примерно в 2,5 тысячи человек. Акция прошла под лозунгами «Я не буду говорить без своего авокадо», «Идите все в светлое завтра», «Стивена Кинга - в президенты!»
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 02 Май, 2011 17:34

Rockv говорит:
Вахтанг говорит:
Як пише Стрічка.Ру

Laughing Оце так переклали через паркан, щоб ви не подумали як я - лозунги всі російською мовою:
...

Так, було б краще залишити гасла без перекладу Smile, але із пісні слів не викинеш.
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: