Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Рік пройшов. Що з обіцяного виконано?

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 24 Фев, 2011 15:56

Рік пройшов. Що з обіцяного виконано?

Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 24 Фев, 2011 22:06

ну и? на следующих выборах такой же плакат будет, с такими же лозунгами. И снова "электорат" за Януковощем потянется, а сколько будет не хватать - избиркомы припишут

Для того, чтобы судить, что выполнено, для начала необходимо помнить ВСЕ обещания пр-донов))) А этого даже они сами скорее всего не помнят
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 25 Фев, 2011 8:38

А Вы что - предлагаете перерисовывать плакат и еще лишние бабки дизайнерам платить из казны?

Или так были наивны, что верили?

Давали бы срок лет по 5 за каждый невыполненный пункт после срока царствования, тогда бы думали прежде чем обещать.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 25 Фев, 2011 9:09

Shshshurik говорит:
ну и? на следующих выборах такой же плакат будет, с такими же лозунгами. И снова "электорат" за Януковощем потянется, а сколько будет не хватать - избиркомы припишут

Для того, чтобы судить, что выполнено, для начала необходимо помнить ВСЕ обещания пр-донов))) А этого даже они сами скорее всего не помнят

камрадэ, а разве не понятно, что каждая следующая власть хуже предидущей?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 25 Фев, 2011 11:40

Немає видання, яке б у ці дні не присвятило окремої публікації – редакційної чи авторської колонки, аналітичної статті тощо – першому року перебування Віктора Януковича на посаді глави держави. Тон здебільшого критичний. Головне послання, яке можна узагальнити, – тупцювання, слова замість реформ. І тим більше – дуже мало конкретних результатів владарювання.

Проект "Владометр" створено за ініціативою громадської кампанії "Новий громадянин" якраз для того, щоб фіксувати передвиборчі й поточні обіцянки політиків і чиновників.

Це новий український вебдванольний інструмент суспільного контролю за владою, зміст якого генерується не тільки і не стільки редакцією, а користувачами.

У багатьох країнах, де нові медіа глибоко інтегровані в суспільство, було реалізовано низку успішних Інтернет-інструментів контролю громадян за владою. Наприклад: Opencongress.com, Opensecret.org, Openmass.org/letters, Congresspedia, They work for You.com, Writetothem.com, Hearfromyourmp.com, Whatdotheyknow.com, Groupsnearyou.com, Chicagocrime.org, Wikileaks.org, Politifact.com тощо.

Ми ставимо за мету зробити українську політику більш прозорою і менш популістською. Пробуємо змусити політиків уважніше ставитись до своїх обіцянок та їхнього виконання. Об’єктами моніторингу є президент України, прем’єр-міністр та члени уряду, депутати Верховної Ради, політики та чиновники – від голови сільради і до найвищого рівня.

Проект дає відповіді на запитання: які обіцянки і коли давали українські політики? Які з них виконані, а які – порушені? Хто з українських політиків найчастіше порушує свої ж обіцянки? Які обіцянки є абсурдними або суперечать попереднім висловлюванням?

Сьогодні можемо прозвітувати небайдужим громадянам про перші результати "вимірювання відповідальності". Станом на вчора в базі даних проекту міститься інформація про 2036 обіцянок, які дали 113 політиків з 15 партій.

Ці обіцянки стосуються різних сфер, найбільше – економіки (386), праці та соціальної політики (319), підприємництва (256), регіональної політики (239), фінансів (217), освіти та науки (188) тощо.

Про інших політиків – іншим разом, а сьогодні про громадянина Віктора Федоровича Януковича, обраного на посаду глави держави і приведеного до присяги 25 лютого 2010.

За цей рік Янукович дав українському народу та світові щонайменше 390 обіцянок, з яких, за нашою оцінкою, на даний момент виконано 17, не виконано – 6, статус "компроміс" застосовано щодо 3-х, одна потрапила в "тупик". "В роботі" перебувають 363 обіцянки.

Про виконані трохи нижче, два слова про те, що таке "компроміс". Цей статус обіцянці може бути встановлений, коли її було виконано, але з порушенням термінів, або частково.

Наприклад, 28 жовтня 2009 року кандидат у президенти Янукович у вікопомній передвиборчій програмі "Україна – для людей!" пообіцяв: "Доб'юся прийняття нового Податкового кодексу, зроблю Україну найбільш інвестиційно привабливою у Східній Європі" .

З формального боку, новий Податковий кодекс прийнято 18 листопада 2010 року (хоч думки щодо реального внеску президента розходяться), і глава держави його підписав.

З іншого боку, ста днів замало для того, аби оцінити наскільки змінилась інвестиційна привабливість України. Отже, станом на сьогодні у виконанні обіцянки досягнуто компромісу. "Владометр" буде надалі відстежувати хід виконання цієї обіцянки, статус може бути змінений – від "виконано" до "не виконано".

Тепер про хороше. Про обіцянки виконані президентом. Їх 17. Віктор Янукович навіть є одним з лідерів у неофіційному чемпіонаті найчесніших виконувачів обіцянок. Поруч – прем’єр Микола Азаров, далі – глава Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул та інші владці.

Скажімо, ми виставили статус "виконано", можливо дещо авансом, обіцянці "значно скоротити армію чиновників" . Офіційні прес-релізи наввипередки повідомляють, що такі скорочення йдуть у Луганську, Києві, Криму, інших регіонах. Ставимо Януковичу +1.

22 листопада 2010 року президент, перебуваючи в Брюсселі, пообіцяв по поверненню в Україну зустрітись із представниками "Податкового Майдану" . І вже 27 листопада – зустрівся.

Дотримав слова, дарма, що учасників протестів тягають на допити, переслідують буцімто за пошкоджену плитку. Але тут питання не до Януковича – він про це нічого не обіцяв…

Після демонстрації успішної праці на благо виборців доречно показати і невиконані Віктором Януковичем обіцянки. Наразі таких ми нарахували щонайменше шість.

Не будемо чіплятися, просто згадаємо як кандидат на президентську посаду заявляв, що підійде до вирішення питання про базування Чорноморського флоту РФ на території України – "Ми це питання вирішимо таким чином, щоб воно у жодному випадку не мало негативних наслідків для відносин України та Росії". Водночас, Янукович наголосив, що він під час вирішення цієї проблеми захищатиме національні інтереси України "з позиції економіки" .

Всі слова з приводу цієї історії вже сказано. Зауважимо лише – суспільство, зокрема й ті, хто голосував за політика, не було в курсі ексклюзивного методу – недешевий газ в обмін на базування флоту терміном на 25 років. А коли дізналося – пізно було пити "Боржомі".

Ну, добре, хай їй грець тій геополітиці. Давайте про гроші – те, що всіх стосується. У тій самій передвиборчій програмі Янукович пообіцяв "зниження податку на прибуток до 19% з 2011 року, з наступним щорічним зниженням на 1% до 16% .

А маємо те, що маємо. Податковий кодекс, ухвалений наприкінці 2010-го, фіксує інше – ставка податку на прибуток у 2011 році – 23%, і досягне 19% лише у 2013 році.

Ще. "Чиновники проводять ганебну політику обдурювання і знущання над мільйонами простих українців. Внаслідок таких дій уряду українські громадяни отримують мінімальні пенсії і зарплати на тому ж рівні, який було встановлено майже два роки тому", – проголошував опозиційний політик Янукович.

Він навіть пообіцяв, що кожному повернуть вкрадені гроші, а винних посадових осіб притягнуть до суворої відповідальності.

Щоб дати немолодим людям орієнтир, пообіцяв – "Як новообраний президент України, я забезпечу негайне проведення перерахунку пенсій, зарплат і соціальних виплат з 1 листопада 2009 року, їх виплату і виплату заборгованості, індексування на рівні інфляції" .

Замість обіцяного "президентського указу №1" пенсіонери побачили Януковичеву турботу про самого себе – указ "Про першочергові заходи із забезпечення діяльності Президента України".

Ну, нехай, а далі? Як казав кіногерой, "ловкость рук и никакого мошенства".

Перерахування пенсій пов'язане з розміром прожиткового мінімуму, який встановлюється законом про державний бюджет. У 2010 держбюджет було прийнято 27 квітня, і перерахунок пенсій здійснили, але не 1 листопада 2009-го, а з 1 січня 2010 року.

Здавалося б, пенсія за два місяця – яка дрібничка. Можливо, для мешканців Міжгір’я і Кончі-Заспи – так. Але для тих, хто отримує копійки – напевне, не дуже.

Ще? 29 січня 2010 року в прямому ефірі під час телемосту між Запоріжжям та райцентрами Бердянськом, Енергодаром і Мелітополем лідер Партії регіонів пообіцяв протягом року підвищити середній рівень пенсій до 2 тисяч гривень.

"До 2011 року мінімальну пенсію встановимо 1200 гривень. Середня пенсія буде 2 тисячі гривень. І я це завдання вирішу" http://vladometr.org/promise/991/.

Пройшов рік і спливли всі обіцяні терміни. З першого січня 2011 року мінімальна пенсія становить 750 гривень. Протягом року вона зростатиме відповідно до збільшення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Так, з 1 квітня — 764 гривні, з 1 жовтня — 784 гривні, з 1 грудня — 800 гривень. Отже, замість 1200 гривень "від Віктора Федоровича" старі мають мінімалку у 750!

Вчора ж, 22 лютого 2011 року, Янукович продемонстрував сеанс небаченої амнезії. На засіданні Комітету з економічних реформ заявив – "Реалістичною я бачу задачу зростання на кінець року середнього розміру пенсій принаймні до 1380 гривень".

Нічого не залишається, тільки передати привіт запорізьким пенсіонерам, які понад рік тому купилися на обіцянку ціною в дві тисячі гривень.

Є у нас на сайті мітка "дивна обіцянка". Один політик обіцяє "підігрів тротуарів у зимовий період у місцях підвищеного травматизму" , інший – з’їсти власний капелюх , третій – "бити і лаяти" своїх підлеглих .

Є в переліку оригіналів і чинний президент. 8 жовтня 2010-го Янукович проїздив півднем України – "Каждый раз, проезжая город Херсон, получаю огромное количество жалоб жителей Херсонщины. Видя, сколько грязи, сколько мусора, я могу сказать, что здесь нет хозяина… Если бы мне попался в руки этот мэр, я думаю, что в руках только бы шкура осталась" .

Комусь цікаво, чи цю обіцянку виконано? Краще сказати, що через місяць після вікопомної заяви президента чинний мер міста Володимир Сальдо благополучно був переобраний на посаді міського голови… за повної підтримки Партії регіонів, членом і висуванцем якої він є.

Сайт – це інструмент, калібровка якого залежить від всіх нас. Це живий проект, ми свідомі, що не зможемо самі "зловити" всі обіцянки, і перевірити, і виставити всі статуси. Тому чекаємо конструктивних зауважень, критики, порад тощо. І головне – побільше обіцянок, щоб потім наші політики не к азали, що цього не говорили.

Ми розуміємо, що буде багато суперечок, бо іноді важко вирішити однозначно – виконано-не виконано, але здоровим глуздом вирішимо. Головне – створити ситуацію, коли брехати виборцеві, не виконувати обіцяне стане ознакою поганого політика, винятком із правил.

Вахтанг Кіпіані, Тарас Фролов, для УП http://www.pravda.com.ua/articles/2011/02/25/5955143/
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 25 Фев, 2011 11:56

Вахтанг говорит:
Вахтанг Кіпіані

Какие люди на форуме!
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 25 Фев, 2011 12:06

Наивно было бы вообще предпологать, что ПэРдоны будут выполнять свои обещания.
Им нужна власть и система которая полностью лишит общества возможности хоть как-то влиять на их власть.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 25 Фев, 2011 12:19

corsar говорит:
Вахтанг говорит:
Вахтанг Кіпіані

Какие люди на форуме!

То тезка )
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 25 Фев, 2011 12:40

Факт на лицо Shocked http://www.youtube.com/watch?v=1WaawIglJlo&feature=player_embedded
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 25 Фев, 2011 13:17

Факт на лицо Shocked http://www.youtube.com/watch?v=1WaawIglJlo&feature=player_embedded
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 26 Фев, 2011 1:16

Гарне порівняння:
http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/4d67c35819f16/

Репетиція питань Януковичу
http://video.bigmir.net/show/198116/

І лист прикольний в тему:
http://blogs.pravda.com.ua/authors/miroshnychenko/4d67cb4fe4837/

"Шановні депутати Волинської обласної ради, які входять у депутатську групу "Нова Волинь"! Ми дуже вдячні вам і Президенту, політику якого ви підтримуєте, за те, що ви так піклуєтесь про єдність і процвітання України, за ту прихильність нормам гуманізму, демократії та права, які панують тепер в Україні. А ще більше вдячні за ті соціально-економічні реформи, які "покращили наше життя вже сьогодні"...

Висловлюємо щиру вдячність пану Табачнику, що він так сприяє розвитку української культури та освіти, та пану Могільову, що він успішно бореться зі злочинністю, а пан Хорошковський потужно долає корупцію в рядах колишнього уряду і надійно стереже безпеку України, особливо від українських націоналістів.

Ми раді за пана Фірташа, який повернув свої мільярди за газ, вкрадений у нього попереднім урядом і за пана Ахметова, що знову володіє шельфом Чорного моря біля Керчі. А ще більше ми раді, що наші підприємці, особливо з Донбасу, інвестували в 2010 році від 6 до 15 млрд. доларів (за різними джерелами) в економіку Кіпру та Швейцарії, що свідчить про невпинне зростання нашої економіки. Радіємо й за те, що більше 50 відсотків підприємств, які знаходяться в Україні, їм вдалося зареєструвати в офшорах.

Ми тішимося, що пан Азаров зумів позичити в МВФ 12 млрд. доларів, а то б наші держслужбовці залишилися без зарплатні, а пенсіонери – без пенсій.

Дякуємо, що ваш уряд так успішно долає "руїну" в сільському господарстві України – планує закупити 15 тис. тонн масла в Білорусі і ще, напевно, більше сала – в Польші. Ми бачимо його допомогу приватним підприємствам пана Клюєва і сина "губернатора" Донецької області пана Близнюка, які зареєстровані в офшорах, і яким надали нібито для розвитку субвенцію (без повернення) близько 700 млн. грн.

Можна ще більше б навести позитивних прикладів діяльності нашого уряду на користь Вашої коаліції, але від радості цензурних слів більше не знаходимо...

Надзвичайно нам подобається бюджет цього року. Уряд так добре попіклувався про нашого Президента, народних обранців, Службу Безпеки, Міністерство внутрішніх справ, що ми бачимо, як назріла реформа в системі охорони здоров'я – маємо найбільше в світі лікарень і лікарів на душу населення, яких терміново треба скоротити, бо лікуватися незабаром там буде нікому і ні за що. Бажано провести реформу в освіті і закрити половину шкіл, особливо з українською мовою викладання. А для чого нам стільки університетів і академій, адже їх випускники їдуть працювати за кордон, або працюють не за спеціальністю? Просимо перепрофілювати їх у ПТУ, і в першу чергу, – Києво-Могилянську академію.

А як невпізнаванно змінилася наша Верховна Рада! Після того, як там лаялися, а потім билися, вона нарешті плідно запрацювала, прийнявши Податковий кодекс, за який наші підприємці не можуть надякуватися Вашій коаліції. А тепер ще надіємося, що вона проголосує за пенсійну реформу, на яку ми дуже чекаємо, бо вона надасть нам право довше працювати і зберігати форму (правда, ще невідомо, де).

Ми щиро дякуємо депутатам вашої коаліції за те, що вони проголосували за нову Конституцію, передавши більшість своїх повноважень Президенту. То пропонуємо тепер їх розпустити, такий Президент, як наш, зі всім і сам справиться.

Особливо хочемо подякувати нашому Президенту за зміцнення дружніх стосунків із Росією, бо ще 25 років Чорноморський флот Російської Федерації надійно буде оберігати нас від агресивного блоку НАТО. А натомість ця надзвичайно дружня країна погодилася продавати нам газ на 100 дол. дешевше за 1 тис. куб. м (то нічого, що ми чогось уже платимо за нього дорожче).

Надіємося, що їхній Патріарх православної церкви при допомозі нашого Президента перебереться скоро до Києва, а ми зекономимо на трьох наших патріархах. Дуже будемо раді, якщо Росія дозволить нам користуватися її мовою як другою державною, бо наша рідна явно до цього не підходить (лексика не та), тим більше, що пан Азаров так мучиться, коли нею розмовляє. Ще було би добре, якби вони допомогли нам встановити пам'ятник Сталіна біля пам'ятника Леніна на Хрещатику, бо в Запоріжжі якісь тризубівці його підірвали.

Так що ми повністю підтримуємо Ваші намагання до Єдності і просимо всіх, хто не згоден із такою політикою, затаврувати як кровожерливих націоналістів, що гальмують ці позитивні зміни, розколюють Україну і псують дружбу з братнім російським народом. Пропонуємо ще більш активно садити їх у тюрми. І добре робить президент Мєдвєдєв, що позакривав всі ці бандерівські організації в Росії (а ще краще мочив би їх в сартірі), бо хто нам буде допомагати, як вони підірвуть там свободу і демократію.

Просимо вибачення, що, може, щось не так написали, але то все з газет та інтернету. То якщо вони не так і не те пишуть, а, може, ще й попсують позитивний імідж нашого дорогого Президента і його держави, то пропонуємо їх закрити. Щоб не заважали вам будувати "нову країну""
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 26 Фев, 2011 16:33

Вахтанг, +1000
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 26 Фев, 2011 19:22

хорошая статья российского аналитика "дипломатических" успехах Януковича

http://www.gazeta.ru/comments/2011/02/25_a_3536885.shtml

особенно мне понравился последний абзац:

И последнее. Все-таки удивительно, как быстро в современном мире страна, которая в какой-то момент выглядит центром внимания, геополитических интересов и дипломатических интриг, может стать никому не нужной периферией.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 26 Фев, 2011 23:47

Бывалый говорит:
Факт на лицо Shocked http://www.youtube.com/watch?v=1WaawIglJlo&feature=player_embedded

какая заезженная идея
Показать сообщения:   
Страница 1 из 5
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link