Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Правда про кредитну Спілку «Єлисаветградська фортеця – 1754 рік»

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Ноя, 2010 18:11

Правда про кредитну Спілку «Єлисаветградська фортеця – 1754 рік»

Добрянський І.А відомий загалу як ректор Кіровоградського Інституту регіонального управління та економіки (КІРУЕ). Про цей приватний вуз постійно поширюються неоднозначні, в основному, негативні чутки (які саме – згадаємо пізніше). Проте мало хто знає Добрянського як одного із засновників кредитної Спілки «Єлисаветградська фортеця – 1754 рік». Створена ніби з благородною метою – допомагати тим, хто того потребує, Спілка ця, насправді, використовується як одна з ланок чисельних фінансових махінацій, здійснюваних ректором в межах його приватного бізнесу освітніх послуг і не тільки. Про деякі з них.
Кредитна Спілка, яка зареєстрована за адресою Маланюка, 17, насправді знаходиться в приміщенні КІРУЕ (на Полтавській, 40). Інститут і Спілка – абсолютно різні, незалежні одна від одної, юридичні особи. Але тільки нещодавно Спілка отримала окреме приміщення – переїхала в окремий кабінет. Раніше жодної вивіски, за якою її можна було б знайти, не було, а працівники Спілки працювали в приміщенні, в якому розташовувалася бухгалтерія Інституту. Гроші з каси КІРУЕ та зі Спілки лежали в одному сейфі. Це можуть підтвердити студенти, які вносили оплату за навчання через касу Інституту. Оплату при цьому приймав представник Спілки. Як підтвердження про внесення коштів, студентам видавали квитанцію від прибуткового касового ордеру з печаткою не КІРУЕ (!!!), а КС «Єлисаветградська фортеця – 1754 рік». Як мета платежу зазначалося – «благодійний внесок» (!!!). Лише тим студентам, які були більш наполегливі та обізнані зі своїми правами, видавали квитанцію з печаткою КІРУЕ. Тобто, при необхідності, довести факт оплати за навчання в такому випадку було б неможливо. Як взаємодіяла Спілка з Інститутом далі – не відомо. Можливо, оформлювався кредит студенту на навчання, можливо, якось інакше.
В такий же спосіб приймалася і продовжує прийматися оплата за інші, так звані, послуги Інституту: оплата за складання академічної різниці, вступний внесок при зарахуванні на навчання, оплата додаткових відомостей для складання екзаменів і заліків («хвостовичок»), оплата за поновлення в числі студентів після відрахування. Умовою зарахування в КІРУЕ є вступ до кредитної Спілки. Абітурієнтам наполегливо пропонують писати заяву про вступ до Спілки, обґрунтовуючи, що це вигідно. Звісно, вигідно! Тільки кому?
Таким чином, працівники Спілки, розташовуючись в бухгалтерії, мали доступ до документації, яка становить таємницю за законом, до персональних, в тому числі, паспортних, даних співробітників Інституту, до їх особових справ. Як могла використовуватися ця інформація – здогадатися не важко!
Ще один факт. Договори, які в КІРУЕ укладають між студентом на Інститутом, всупереч законодавству, містять пункт про можливість підвищення оплати за навчання. І, що найголовніше, цей пункт, на відміну від інших, завжди чітко виконується – оплата за навчання зростає щосеместрово! При чому інколи «заднім числом», тобто, студента, який вже оплатив, скажімо, кілька місяців тому, ставлять перед фактом, що він винен Інституту ще кількасот гривень, і якщо він не погасить «борг» - відрахують!
Практикується також укладання так званих додатків до договорів, які, якраз, і містять такі «непомітні» пункти. Звісно, кому ж хочеться бути відрахованим на 3-му чи 4-му курсі? Тому підписують. Куди при цьому дивиться КРУ та інші контролюючі органи – не зрозуміло! Хоча, здогадатися не важко, - Добрянський І.А – депутат обласної ради.
Контингент студентів в КІРУЕ – в основному сільські діти, батьки яких – прості люди. Цим теж вміло користується Ігор Анатолійович. Кредитна Спілка кредитує студентів, у яких недостатньо коштів на оплату за навчання. Студент оплачує в розстрочку – а йому за це нараховують відсотки. Знову вигода, цього разу за рахунок чужих проблем!
Відомо також, як нещадно поводиться Добрянський з тими, хто невчасно погасить борг перед Спілкою. Його показова людяність і доброзичливість враз зникають. В залежність від нього часто потрапляють довірливі співробітники Інституту. Тиск, моральні знущання, погрози, примушування «відпрацьовувати» борг шляхом написання дисертації, статей, безоплатного читання лекцій і т.п. Мало того, що відомі випадки, коли своїх підлеглих ректор-тиран залишав без засобів для існування, доводив до крайнощів (є інформація про випадок доведення до самогубства).
І на останок додам, що всі ці брудні справи І.А. Добрянський робить «чужими» руками. Кредитну Спілку «Єлисаветградська фортеця – 1754 рік» очолюють підставні особи. Сьогодні головою є В. Лихенко. До речі, колишній студент – трієчник КІРУЕ, якого свого часу не відрахували лише через те, щоб не втратити чергове джерело фінансових надходжень.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Ноя, 2010 20:23

Коли ви написали заяву до прокуратури?
Хто взяв її до розгляду?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Ноя, 2010 20:33

Не могу ничего сказать о "Елисаветградской Фортеце", но реально кредитные спилки это левые деньги, которые умело дают в рост.
В том числе и бандитские. Не один бывший кировоградский рекетир, открыл подобную кредитную спилку.
Показать сообщения:   
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link