Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Покращення життя вже сьогодні... опісля виборів.

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 13 Мар, 2014 15:34

у некоторых очень даже не плохое покращення: http://www.kirovograd.net/shortly/2014/3/12/chornoivanenko_osobisto_vnis_proekt_rishennja_oblradi_pro_svoye_premiyuvannja.htm


Чорноіваненко особисто вніс проект рішення облради про своє преміювання

На сайті Кіровоградської обласної ради розміщено проект рішення "Про встановлення надбавок, надання матеріальної допомоги та преміювання".

В документі зазначено: "Проект вноситься головою обласної ради".

Зміст проекту наступний:

"Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 13 грудня 1999 року № 2288 "Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів" обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Голові обласної ради Чорноіваненку Олександру Анатолійовичу з часу обрання на посаду до 31 грудня 2014 року:

встановити надбавку у розмірі 90 відсотків за особливий характер роботи та інтенсивність праці відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 1996 року № 1295 "Про умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів";

виплачувати надбавку за вислугу років у відсотках до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг і залежно від стажу державної служби та стажу в органах місцевого самоврядування відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів";

надавати матеріальну допомогу на оздоровлення при використанні щорічної відпустки та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 грудня 1999 року № 2288 "Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів";

здійснювати преміювання у розмірі 60 відсотків посадового окладу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 червня 2005 року № 512 "Про оплату праці працівників Верховної Ради та Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, обласних, Київської та Севастопольської міських рад";

виплачувати, за наявності дозволу, надбавку у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці залежно від ступеня секретності інформації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 червня 1994 року № 414 "Про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці".


2. Виплату вищезазначених надбавок та преміювання здійснювати щомісячно за фактично відпрацьований час.

Голова обласної ради О.Чорноіваненко".
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 13 Мар, 2014 16:03

Предлогаю подать писменый депутатский запрос в Киев в отдел корукции,дать правовую оценку такой экономии бюджетных средств.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 13 Мар, 2014 16:03

Предлогаю подать писменый депутатский запрос в Киев в отдел корукции,дать правовую оценку такой экономии бюджетных средств.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 13 Мар, 2014 16:17

Цитата:
з часу обрання на посаду до 31 грудня 2014 року:

Не з даты принятия постановы.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 13 Мар, 2014 17:21

Den+ говорит:
Предлогаю подать писменый депутатский запрос в Киев в отдел корукции,дать правовую оценку такой экономии бюджетных средств.

Промашка. Он, сцуко, мисцэвэ самоврядування. Облрада на сессии приняла решение - и никакой коррупции. Sad
Аналогичные решения принимались и по всем предыдущим председателям областного и горсовета (или вы думаете, что дедушка-божийодуваник-крепкохозяйственник за голую ставку вкалывает?).
Так что этот только не лучше чем предыдущие - только и всего.
А хуже ли - время покажет.
Хотя практика показывает, что всплывает только сами знаете что.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 13 Мар, 2014 19:23

owner говорит:
Цитата:
з часу обрання на посаду до 31 грудня 2014 року:

Не з даты принятия постановы.


да, не плохо! Ещё задним числом бабки получит... Честная оппозиция... Evil or Very Mad
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 9:59

Глаза еще горят, руки трясутся, а денег уже хочется. от нетерплячка мля.
Не хвататет на жизнь - пусть партия доплатит.
Напринимались уже говна аж тошнит.
Закон про мовы, "ликвидация" беркута с последующей аттестацией и созданием спецподразделения "такого же как беркут, но не беркут" в котором будут работать "честные" бывшие беркутовцы. что и должна определить не понятно кем проводимая аттестация. кто не прошел аттестацию сейчас в самообороне Крыма служат:
А назначения????
Цитата:
Синчук Василий Людвигович – новый прокурор Харьковщины. Мини-“пшонка”
Лесной король житомирщины Николай Франтовский — новый прокурор Донецкой области
Непотопляемый прокурор Бабенко — новый начальник прокуратуры Киевского области
В ноябре 2013 года у нынешнего заместителя министра МВД Сергея Бакумова воры сперли из трехэтажного частного дома 100000$.

http://ord-ua.com/
http://ord-ua.com/2014/02/25/perestanovki-v-mvd/?lpage=1
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 10:35

"Чорноіваненко особисто вніс проект рішення облради про своє преміювання"
Ну а что с этим можно реально сделать?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 11:41

Цитата:
(или вы думаете, что дедушка-божийодуваник-крепкохозяйственник за голую ставку вкалывает?).


ЭТО понятно, что себя любимых, они не обижают!!! Но не в это время!!!
Пускай "повкалывает" на голую ставку!!! Чай не мешки с цементом носить по ночам, а штаны протирать на уютненьком, мягком кресле! И главное рука не дрогнула- самому себе надбавки, льготы и премии выписать!!!

А, простым людям говорят - затяните пояса: снимают все льготы, надбавки, повышают тарифы и т.д. А, чё? Люди потерпят, и вообще - хер с ними! Как сказал один из политиков - "Майдан сделал своё дело, Майдан может расходиться по домам..."

ЛЮДИ, простые ЛЮДИ - стояли на майдане, погибали под пулями, для того что-бы поменять ситуацию в стране, сделать Украину лучше... Надоела коррупция, враньё, нищета....

А, эта, новая "власть", дорвалась к кормушке о которой мечтала, и давай - себе премии, надбавки, медали, ордена...

И судя по всему, это только цветочки...
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 18:53

*cheburator* говорит:
И судя по всему, это только цветочки...

Та які там квіточки, вже ягідки намалювались.
Ось наприклад про вибори:
Цитата:
«ЦВК зобов'язана встановити результати виборів президента України, незалежно від кількості виборчих дільниць/виборчих округів, на яких голосування не відбулося».

http://ua.for-ua.com/politics/2014/03/13/141501.html
Цитата:
За відповідний проект закону №3224-д «Про внесення змін до Закону України «Про вибори Президента України» (щодо техніко-юридичного вдосконалення виборчого процесу) у другому читанні з поправками проголосували 226 народних депутатів.

До відома "героїв" фермерів, всі пільги фермерам будуть скасовані. Наразі іде перемови з братами про продаж землі іноземцям. Тож покращення для фермерів не за горами.
А майбутня революція вже під питанням. Наразі ми маємо сформоване угрупування назване Національною Гвардією, що по суті є колишні ВВ. Але наразі тепер вони офіційно озброюються сучасним тактичним озброєння в порівнянні з яким фейкові "реактивні вогнемети" гра в пісочниці. Диктатура грядєже. Тепер вже не буде ВВешників з гумовими кийками і щитами проти коктейлів молотова.
Те що НацБанк припинив штучно утримувати курс гривні за два дні до референдуму у Криму свідчить про відповідну підготовку по сценарію Саакашвілі у Абхазії. Чекайте відео у "чесних СМІ" де нацики будуть розсікати на Хамерах.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 23:53

ну, насколько я знаю, то, так называемые "льготы" от власти НИКОГДА не доходили до реальных фермеров!!! Что касается диктатуры, то, к сожалению, она была и судя по всему будет.. и так называемые "СМИ" Кировограда уже перекрасились в нужный цвет и уже цветут и пахнут для "новой" власти... Люди которые дружат с головой уже видят как ЧМОШНИКИ, которые получали барыши от бывших хозяев, пытаются реабилитироваться... но, люди всё видят.. и не простят....
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 17 Мар, 2014 18:48

Колишній голова Кіровоградської облради Ковальчук при звільненні отримає понад 100 тис. грн. відступних

Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» з джерел в Кіровоградській обласній раді, її колишній керівник Микола Ковальчук, якого було переобрано 23 лютого цього року, при звільненні отримає понад 100 тис. грн. виплат з обласного бюджету, що в себе включають кілька заробітних плат, виплати за невикористану відпустку та інше.

Микола Михайлович на кількох сесіях обласної ради закликав народних обранців від Кіровоградщини фінансово допомогти своїй колезі, у якої важко хворіє внук. Враховуючи вище викладене, він сам може вагомо підтримати свою ж ініціативу з власної кишені.

http://www.kirovograd.net/shortly/2014/3/17/kolishnii_golova_kirovogradskoyi_oblradi_kovalchuk.htm
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 17 Мар, 2014 19:41

*cheburator* говорит:

Микола Михайлович на кількох сесіях обласної ради закликав народних обранців від Кіровоградщини фінансово допомогти своїй колезі, у якої важко хворіє внук. Враховуючи вище викладене, він сам може вагомо підтримати свою ж ініціативу з власної кишені.

После этих слов у них отказывает слух и зрение Very Happy
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 06 Апр, 2014 20:27

Я так понял, вот оно, "покращення", тарифы, лекарства и тд.
или я ошибаюсь?
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 06 Апр, 2014 22:23

Boris-britva
Не, покращеня с вашими и нашими деньгами убежало в Москву - обращаться за добавкой туда.
Показать сообщения:   
Страница 67 из 68
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link