Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Тобачник - пархата потвора, нехай би ти не дожив до ранку!

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 01 Ноя, 2010 21:13

Тобачник - пархата потвора, нехай би ти не дожив до ранку!

"Першого листопада мав стартувати ХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Схоже, цього року найпрестижніше й наймасовіше україномовне змагання може не відбутися: Міністерство освіти та науки відмовилось бути одним з його організаторів. Чому? Міносвіти поки мовчить, а його чільники уникають зустрічі з організаторами конкурсу, якої ті домагаються. Зате не мовчать обурені освітяни, меценати конкурсу, вчені та діячі культури!


ДНЯМИ вони звернулися з відкритим листом до Президента України Віктора Януковича, в якому просять заступитися за конкурс, який уже десять років поспіль з листопада по березень проводить Міністерство освіти разом з Лігою українських меценатів та українською діаспорою.

Засновником конкурсу є відомий канадський бізнесмен і меценат українського походження Петро Яцик. Змагання влаштовували з метою підвищення престижу української мови серед учнів та студентів, виховання шанобливого ставлення до культури і традицій українського народу. Творчий конкурс проводився коштом благодійників та української діаспори, які подбали й про добрі грошові премії та подарунки для переможців. При цьому держава оплачувала лише оренду столичного Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, в якому традиційно проходила урочиста церемонія нагородження.

За роки існування конкурс з української мови імені Петра Яцика перетворився на справжній вияв світової української солідарності та унікальний бренд, на який навіть звернули увагу в інших країнах (подібні заходи згодом запровадили в Росії з російської мови, в Казахстані — з казахської...). Щороку в ньому брали участь до п’яти мільйонів школярів, студентів, учнів профтехучилищ, курсантів та слухачів військових навчальних закладів. Він паралельно відбувався в різних країнах. Бували роки, коли під час церемонії закриття конкурсу на сцену театру ім. Івана Франка разом із Прапором України виносили до трьох десятків прапорів країн-учасниць!

І ось тепер цей конкурс «поховано одним розчерком пера міністра освіти», йдеться в листі, якого підписали співголова координаційної ради конкурсу Михайло Слабошпицький, президент Ліги українських меценатів Володимир Загорій, літературознавець, дисидент радянських часів Іван Дзюба, народний артист України Богдан Бенюк, академік НАНУ Микола Жулинський, голова всеукраїнського товариства «Просвіта» Павло Мовчан, почесний президент Києво-Могилянської академії В’ячеслав Брюховецький та інші небайдужі представники української інтелігенції. Вони просять Президента покласти край «злочинній антиукраїнській діяльності горе-міністра», який «винищує все, що має бодай найменший стосунок до національного будівництва в нашій державі».

Хочеться думати, Президент прочитає того листа. І обуриться. І викличе на килим Дмитра Табачника — ту саму «особу, уражену невиліковною ненавистю до всього українського». І дасть йому такого прочухана!.. Або навіть ще ліпше — вижене з роботи. Щоб не паплюжив прийдешньої влади. Хоча... Мало вже віриться у політичну казку про «поганого чиновника» і «доброго батюшку-царя — президента», до якого народ вже вкотре звертається зі слізним проханням приструнити «міністра-українофоба».

Прикро. А найприкріше — те, що можливість проведення конкурсу впирається не в брак коштів благодійників, а в якийсь там дозвільний наказ Міністерства освіти. Власне, у закарлючку міністра — його підпис.

— Ми не можемо нічого зробити без відповідного наказу Міністерства освіти, — так і сказав Михайло Слабошпицький. — Він потрібний, щоб учителі й викладачі могли офіційно оголосити про проведення заходу в школах, коледжах, вишах та закладах профтехосвіти...

То що, прощавай, конкурсе з української мови імені Петра Яцика?"


http://forum.obozrevatel.com/viewtopic.php?t=23732

http://www.silskivisti.kiev.ua/18562/index.php?n=7038

Підтримую обурення форумчанина.

Последний раз редактировалось: Игнатов (Ср, 03 Ноя, 2010 9:13), всего редактировалось 2 раз(а)
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 02 Ноя, 2010 4:09

не удивлён даже.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 02 Ноя, 2010 11:03

Игнатов, смените название темы. табачник может и пидрахуй, но такие заголовки тем не подходят нормальному форуму.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 02 Ноя, 2010 11:35

например на такое "Тобачник - нехороший человек с характерной национальной прической и и уникальный член семьи, шоб ты жил столько, сколько конкурс з української мови імені Петра Яцика!"
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 02 Ноя, 2010 12:01

хорошая тема, годная.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 03 Ноя, 2010 8:32

У Табачника была идея повыше - сделать всеукраинский конкурс мови им. Т. Шевченко.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 03 Ноя, 2010 14:50

Живчик говорит:
У Табачника была идея повыше - сделать всеукраинский конкурс мови им. Т. Шевченко.

це не привід скасовувати конкурс ім.П. Яцика

Последний раз редактировалось: Ksuxa (Ср, 03 Ноя, 2010 18:46), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 03 Ноя, 2010 16:38

А он его и не отменял. Он ,как министр профильного министерства науки и образования просто отказался в сотрудничестве вместе со своим министерством (никто же не против карманных подведомственных учреждений). Этот конкурс проводится с инициативы общественных организаций, но официальное разрешение должно дать МОН (это ведь в школах, программы и т.п). Сначала Табачник вообще проигнорировал этот конкурс ,но когда началось такое ,начал выдвигать высокие идеи. И сказал ,что новый конкурс будет интересен не только школьникам ,но и студентам, т.е. расширится круг участников конкурса (в конкурсе ПЯцика студенты ведь тоже брали участие ,не так ли) - так сказало СТБ. Хотя очевидно, что это просто метания и действия в угоду непонятно кому
вот и все.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 03 Ноя, 2010 18:47

Живчик говорит:
в конкурсе ПЯцика студенты ведь тоже брали участие

брали
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 08 Ноя, 2010 12:37

Табачнику наплевать на нацию и образование он карманный министр , а значит и удивительного в его поступке нет , он просто редкая шкура.
Crying or Very sad
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 08 Ноя, 2010 12:43

в одной из школ на прошлой неделе писали задания по этому конкурсу. Разрешили всё-таки?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 08 Ноя, 2010 19:07

corsar говорит:
в одной из школ на прошлой неделе

шкільний етап ровести до 09.11 включно, результати направити у ЦМПС до 11.11 включно... питання про міський, обласний та всеукраїнський етапи - висять(((
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 13 Ноя, 2010 11:24

Неужели всё это так важно? Разве только для очередного Митрофанушки - сына "НУЖНЫХ" родителей, которому надо натянуть Почётную Грамоту для облегчения предыдущего поступления? И вообще, нисколько не идеализирую Табачника, но Вакарчук, по-моему, был повёрнут примерно на ту же абсолютную величину, только с другим знаком...
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 13 Ноя, 2010 11:33

diletant говорит:
Неужели всё это так важно?

не, хай сидять втыкають в телик или курять по подворотням. У вас дети есть?
Показать сообщения:   
Страница 1 из 3
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link