Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

DVB-T у Кіровограді

Автор
СообщениеПт, 07 Май, 2010 19:56

DVB-T у Кіровограді

хтось щось чув? я тільки чув що в нашому кодтрк є дуже файне обладнання яке здатне до передач за новітніми технологіями.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 08 Май, 2010 0:41

шота мне мало верится Cool
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 10 Май, 2010 17:25

Re: DVB-T у Кіровограді

ivan1n говорит:
хтось щось чув?я тільки чув що в нашому кодтрк є дуже файне обладнання яке здатне до передач за новітніми технологіями.

И я такой разговор слышал!
Но что то мне кажется что это маловероятно , в Киеве толком нету , а тут Кировоград! Very Happy
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 10 Май, 2010 19:07

у Києві DVB-T років за два як працює. кажуть до 2015 усі населені пункти повинні будуть приймати цифрове тб але щось мені підказує що то брехня. до речі коли я шукав щось на цю інфу в неті то мені потрапили данні що в нас незабаром мають запрацювати ще 2 канали 68 ТВі та 56 Сіті
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 11 Май, 2010 7:15

ivan1n говорит:
у Києві DVB-T років за два як працює. кажуть до 2015 усі населені пункти повинні будуть приймати цифрове тб але щось мені підказує що то брехня. до речі коли я шукав щось на цю інфу в неті то мені потрапили данні що в нас незабаром мають запрацювати ще 2 канали 68 ТВі та 56 Сіті

можна дивитись, а незабаром - це коли?? дату, сударь!
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: