Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Чому закрили тему "Веселі Біоритми"?

Причина?
Расізм 0% 0% [ 0 ]
Ортодоксізм 37% 37% [ 3 ]
Проплачено конкурентами-фізиками 62% 62% [ 5 ]
Проплачено конкурентами-техніками 0% 0% [ 0 ]
Всего голосов: 8
Автор
СообщениеВт, 27 Апр, 2010 14:10

Чому закрили тему "Веселі Біоритми"?

Адже ж у інших темах не менше флуду. Подвійні стандарти?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 27 Апр, 2010 14:11

Масони, я щітаю.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 27 Апр, 2010 17:25

Ой-йо! Нєожиданно.
Прєдлагаю провести болєє глубокий аналіз і не дєлать скоропалітєльних виводів.
Мєня катєгорічєскі не устраюють прєдложені варіатни ответов. Думаю, шо причина намного болєє глибше. І єсть лі она вопще?
Мой варіант: Адміністрація форуму стала заложніком нєкоторих інтріганов і проходімцев на форумі. Ані прячуться за разними масками, спіцально вводять в оману то ніпонятними заумними словами, то логічними викладками уровня тєхнічки баби Вєри. Поетому она (адміністрація) растірялась і не знає кому вірить. З одного боку рука не піднімається баніть істінно брильянтів і істочніків жизнєнной сіли форуму, з іншого -- треба соблюдать якісь принципи рівності і демократії. Останнім часом замєтно склонєніє в сторону послєднєго, тож ми рухаємось у сторону доски об'явлєній в пєрємешку з унилим обсасуванієм желтушних новостєй і прочої пахабєні.
Но горєвать нечего, я щітаю. Такова судьба любого непрофільного форуму.
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: