Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

перейменування міста

Автор
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 9:14

Ksuxa говорит:

а як же ж Бугоград? вже передумав?
чи твоя думка, як дишло, куди повернеш, туди і вийшло?

ні, Оксано. Як не передумав і з приводу позорної назви "Кіровоград".
Пропонуєш і її вже не вживати?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 9:22

Мыкола Кавайный, своє красномовство й уміння манкірувати чужими висловлюваннями ти вже довів, тому змагатись з тобою не збираюсь.. краще скажи: твоя дружина виплати за березень на дитину отримала? лікарняні освітянам за січень виплатили? зрплату працівникам культури за березень доплатили? сума на харчування хворих у розмірі 2,50гр вдень достатня?
якщо нема коштів на такі нагальні потреби, то де візьмуться на перейменування? знаєш меценатів?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 9:23

Ksuxa говорит:

а як же ж Бугоград? вже передумав?

предлагаю Бу-го-га-град
хотя бы будет соответствовать действительности
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 9:26

Ksuxa говорит:

якщо нема коштів на такі нагальні потреби, то де візьмуться на перейменування? знаєш меценатів?

Оксано, ти думаєш, від того менше вкрадуть? Чи ти думаєш, що в маштабах державних видатків на утримання казна чого і невідомо яких структур це якісь суттєві витрати?
На утримання Межигірря або дач колишніх президентів, я так підозрюю, в рік йдуть значно більші кошти.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 9:36

Мыкола Кавайный говорит:
від того менше вкрадут

у тім то й справа, що вкрадуть більше, тому, наразі, Баба Яга проти
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 11:28

mfdoom говорит:
melnike говорит:
Ненавижу популизм. Из-за него мы никогда не будем европейской страной. А будем там где мы сейчас.

Мы никогда не будем Европейской страной из за таких зашореных людей типа Вас. Вы абсолютно не понимаете демократический процесс!!

Референдум - это один из демократических методов, и ничего плохого в нем нет. Есть у Вас мнение - пойдите и проголосуйте!! Если большинство с вами согласно то значит так и будет.
Если вы так уверены что это решение не будет принято, то чего устраиваете истерию)))

А Ваши аргументы типа "да сами подумайте", "а вы в это верите" являются пережитками коммунистического прошлого.

вы меня совсем не поняли. Я то как раз и возмущаюсь из-за того , что референдум могут не провести, а как при совке-активисты предложили ,трудовые коллективы порешили. Я приму любое решение референдума(если оно будет честным, конечно). Мне будет легко принять другое название города, если я буду знать ,что большинство кировоградцев этого захотело.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 11:37

Вон Ksuxa подробно описала как проходит демократический процесс у нее на предприятии. Но демократов форума это нисколько не задевает. Если диктатура работает на нас, значит она демократическая Question
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 11:54

Саме цікавіше: кому це так вигідно перейменування, що потрібно таким чином (як описала Ksuxa) підробляти "волю народа"?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 12:00

27 апреля состоятся слушания по этому вопросу - http://www.uc.kr.ua/ahead/
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 14:21

я одного не розумію, від того чи поміняється назва міста, чи ні, щось зміниться??? вони б краще ці гроші направляли в потрібне русло, а не страдали всякою фігньою! людям від цього краще жити не буде!
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 14:29

kryzhanivskaov говорит:
людям від цього краще жити не буде!

Буде. Повірте мені, якщо місто називається Гімносранськ замість (як варіант) Тюльпанчиково, жити місцевим значно важче буде.
П.С. А ви всі тільки про бабкми думаєте? Тіпа, якщо їх витратять на щсь інше, вам, як рядовим громадянам, щось перепаде?
Наївний ковбасоцентризм.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 17:22

NTD говорит:
chaos_vk говорит:

NTD говорит:
Скільки раз хотіли перейменувати місто і чому відмовлялись?

що значить "відмовились"? як Ви собі це уявляєте?

Ти відповідаєш на запитання запитанням. А дай відповідь: скільки раз виникала ідея перейменування міста з Кіровограду на якесь інше і чому ця ідея не втілювалась в життя? Можеш дати відповідь?

скільки разів виникала ідея, ніхто не скаже. от в мене тільки така ідея за весь час з'являлась разів із сто...
а якщо Вас цікавить, чому місто ще не перейменували, то відповім: десь на межі тисячоліть, точний рік не пам'ятаю, проводився референдум, на якому не було набрано достатньо голосів для перейменування. а референдум по тому ж питанні можна проводити не частіше, ніж раз на 10 років.

а тепер, будьте ласкаві, дайте відповідь на моє питання:
Ви вже дізнавались, які саме документи доведеться змінювати особисто Вам?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 17:31

melnike говорит:
Вон Ksuxa подробно описала как проходит демократический процесс у нее на предприятии. Но демократов форума это нисколько не задевает. Если диктатура работает на нас, значит она демократическая Question

хай вона і відстоює свої права.
якщо мої права не було порушено, то що я можу зробити?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 18:30

melnike говорит:
что референдум могут не провести, а как при совке-активисты предложили ,трудовые коллективы порешили.

Так кавунисты же против Very Happy Very Happy

Хотя честно не сильно улавливаю смысл слушаний, если действительно есть инициативная група, почему не собрать подписи и...

melnike говорит:
Мне будет легко принять другое название города, если я буду знать ,что большинство кировоградцев этого захотело.

Думаю если референдум все таки состоится, то он будет более объективный чем президентские выборы. Так как не сулит больших денег в одни руки.

Касательно траты денег на сам референдум, то я так понимаю его хотят совместить с местными выборами, что существенно сократит расходы.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 21 Апр, 2010 19:57

я теж не розумію, до чого в цій справі трудові колективи....

питання референдуму неактуальне.

ЗАТВЕРДЖЕНО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
Цитата:
Члени робочої групи обговорили порядок проведення громадських слухань і затвердили його в нижче поданому вигляді:

1. Перед громадськими слуханнями проводиться реєстрація учасників із зазначенням прізвища, імені та по батькові, року народження, серії та номера паспорта, адреси реєстрації на підставі паспорта або документа, що його замінює. Ці дані кожен учасник засвідчує власним підписом.

2. Під час громадських слухань на доповідь відводиться 10 хвилин, на виступ – від 3 до 5 хвилин, на запитання (репліку) – 1 хвилина. Загальний час слухань – до 3 годин, перерва може оголошуватися через 1,5 години роботи на 10 –15 хвилин.

3. Головою (головуючим) громадських слухань є голова робочої групи, а у випадку його відсутності – заступник голови.

4. На громадських слуханнях заслуховують доповіді представників суб’єкта ініціативи, робочої групи, виступи від експертної групи.

5. Не допускаються до розгляду питання, не внесені до порядку денного громадських слухань.

6. Усі пропозиції громадських слухань буде внесено до протоколу засідання, за ведення якого відповідає секретар слухань.

7. Секретарем громадських слухань є секретар робочої групи.

8. Головуючий може переривати промовця, якщо виступ того не стосується теми слухань.

9. Голова громадських слухань обов’язково надає слово представникам трудових колективів, громадських об’єднань, які звернулися до робочої групи з офіційним зверненням (не більше одного від колективу).

10. Протокол громадських слухань у двох примірниках підписують голова та секретар слухань. Один примірник залишається в секретаря міської ради, другий – у суб’єкта ініціативи.

11. До протоколу додається список реєстрації присутніх, запитання, звернення та пропозиції, оголошені на слуханнях або подані громадянами до головуючого і секретаря слухань під час їх проведення.

12. Звіт голови робочої групи з організації громадських слухань розглядається на черговому пленарному засідання міської ради.

наскільки я розумію, за результатами слухань міська рада може прийняти рішення про перейменування.
Страница 6 из 10
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: