Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

перейменування міста

Автор
СообщениеПн, 19 Апр, 2010 9:17

Мыкола Кавайный говорит:
NTD говорит:

От саме через це і не варто говорити про перейменування! Хіба ні? Evil or Very Mad

Коля, от ви взагалі нємєсний. Вас воно шо так муляє?

Може хвате вже флудить? Куди модери дивляться? Постійно тільки флуд і перехід на особистість... Evil or Very Mad
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 19 Апр, 2010 9:40

NTD говорит:
Постійно тільки флуд і перехід на особистість... Evil or Very Mad

Розумієте, Миколо, перейменування рідного міста - дуже актуальна і болюча тема для мєсних. Як ви судно назовьотє, так воно і попливьот, як то кажуть. Тому справа ця інтимна дуже. Втручання нємєсних з агресивними заявами може порушити рух енергії Ци, і ми знову будемо жити у якомусь Задрипинську Кіровограді з відповідною енергетикою.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 19 Апр, 2010 12:52

Мыкола Кавайный говорит:
NTD говорит:
Постійно тільки флуд і перехід на особистість... Evil or Very Mad

Розумієте, Миколо, перейменування рідного міста - дуже актуальна і болюча тема для мєсних. Як ви судно назовьотє, так воно і попливьот, як то кажуть. Тому справа ця інтимна дуже. Втручання нємєсних з агресивними заявами може порушити рух енергії Ци

По-перше, разом з містом, перейменують і назву області. По-друге, Вам, мабуть, образливо, що більшість корінного населення проявляють свою ініціативу в генделиках та флудячи з причини й без причини в інеті? То від цього нікуди не подінешся... такі реалії життя Smile І права Вікторія, в сусідній темі (http://forum.rks.kr.ua/viewtopic.php?t=11443): то ми єврєїв звинувачуєм, то армянів, то ще когось... тільки не самих себе, в тому, що вони добились успіху на нашій же землі, а ми - ні. Smile Справа в нас, бо ми не вмієм гуртуватись, не вмієм відстоювати свої права, а вмієм лише заздрити, шукати винного в комусь другому і притворюватись в "хату з краю".

*розводжу руками* Smile
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 19 Апр, 2010 13:43

NTD говорит:
більшість корінного населення проявляють свою ініціативу в генделиках

Ви помиляєтесь. Корінних кіровоградців серед них якраз не так і багато. Як власне і флудерів.
Хоча тролі, дійсно, кращі серед мєсних, факт.
Але закликаю вас, юначе, не відхиляйтеся від теми, не порушуйте руху енергії Ци!
Якщо втручаєтесь у справи кіровоградців - робіть це обережно, не порушуючи гармонії. Обрати назву міста - процедура майже магічна, ми впливаємо на долі не тільки кіровоградців, але й панаєхавших нємєсних, яким жити з нами під спільним дахом!
З цього приводу хочу зазначити, що назва Бугогард має потужний енергетичний потенціал, який виправить некротичні впливи сучасної назви міста. Закликаю голосувати саме за цю назву.
П.С. Це, звичайно, народна етимологія, примітивні асоціації, але як співзвучно звучить "Бугогард - БогоГард (богохранимий) - БогоГрад"! Скільки змістів, скільки алюзій!
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 19 Апр, 2010 15:39

Мыкола Кавайный говорит:
Бугогард має потужний енергетичний потенціал, який виправить некротичні впливи сучасної назви міста. Закликаю голосувати саме за цю назву.
П.С. Це, звичайно, народна етимологія, примітивні асоціації, але як співзвучно звучить "Бугогард - БогоГард (богохранимий) - БогоГрад"! Скільки змістів, скільки алюзій!

Може вже одразу в Іерушалайм?
Інгул в Іордан....
До речі центральна, релігіозна будова міста, це.......синагога.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 19 Апр, 2010 15:50

Др@ч говорит:

Може вже одразу в Іерушалайм?
Інгул в Іордан....
До речі центральна, релігіозна будова міста, це.......синагога.

А ваший ребе вам дозволить?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 19 Апр, 2010 15:52

Всі почубенькі тих хто хоче перейменувати місто в Бугоград, чі Єлісавєтград закінчуються лише перемогою підпільного обкома. І місто досі носить погоняло Кострікова - Кіровоград.
Вважаю, що яке б небуло ім,я у міста, воно повинно відталкуватися від історії.
А так як ми дуже погано знаємо історію свого краю, то всі суперечкі лише на користь комунофілам.
Тому щоб місто не називалось ще кількодесятків років Кировоградом, я віддам свій голос за Єлісаветград.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 19 Апр, 2010 15:59

Мыкола Кавайный говорит:
Якщо втручаєтесь у справи кіровоградців

Снобізмом так і пре. Я от теж немєстний, хоча живу тут вже 15 років, і маю місцеву прописку. Отже, свою думку щодо перейменування міста я висловити не маю права, нє? Ти, коли в Київ понаїжджаєш, тобі ж ніхто твоєю провінційністю в очі не тикає? Ні корінний киянин Скиба, ні такий же Пантюк...
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 19 Апр, 2010 16:03

Kompot говорит:
коли в Київ понаїжджаєш, тобі ж ніхто твоєю провінційністю в очі не тикає? Ні корінний киянин Скиба, ні такий же Пантюк...

Так вони ж самі панаєхавші )))
А якшо серйозно - або тобі воно болить за місто, або прийняв ти Кіровоград-Єлісаветград за свою культурну ойкумену (от як ти, наприклад, або Пантюк, або Короташ) - або панаєхавший і мовчи.
Спочаткку треба окультуритись, прийняти місто в себе - а потім вєщать про моральність перейменування нашої батьківщіни. А нє - так або мовчи, або асимілюйся і окультурюйся - і тебе приймуть як свого, аможе навіть і луччє!

Последний раз редактировалось: Мыкола Кавайный (Вт, 20 Апр, 2010 13:22), всего редактировалось 2 раз(а)
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 19 Апр, 2010 17:44

Мыкола Кавайный говорит:
Розумієте, Миколо, перейменування рідного міста - дуже актуальна і болюча тема для мєсних

Не кажется, мне что это болезненная тема для местных. У нас в цехе проводилось собрание по этому поводу. Видимо, хотели что б трудовые коллективы поддержали. Примерно присутствовало человек 50-60, из них за переименование проголосовало только двое.
Вот когда начнут переоформление разнообразных документов, вот тогда будет боляче, тем более если это будет делаться не бесплатно.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 19 Апр, 2010 18:57

Gal_Sergey говорит:
Мыкола Кавайный говорит:
Розумієте, Миколо, перейменування рідного міста - дуже актуальна і болюча тема для мєсних

Не кажется, мне что это болезненная тема для местных. У нас в цехе проводилось собрание по этому поводу. Видимо, хотели что б трудовые коллективы поддержали. Примерно присутствовало человек 50-60, из них за переименование проголосовало только двое.

Вот!!! А я! А я об чем говорю!!!!

mfdoom я вас понимаю так, если не набрали подписей для референдума , то можна переименовывать без него??
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 19 Апр, 2010 21:13

NTD говорит:

По-перше, разом з містом, перейменують і назву області. П

Не обязательно. Как пример, г.Санкт-Петербург, а область Ленинградская.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 19 Апр, 2010 21:40

melnike говорит:
mfdoom я вас понимаю так, если не набрали подписей для референдума , то можна переименовывать без него??

Я говорю что если есть подписи, то нет оснований не проводить референдум. И аргументы типа та и так понятно не катят. Если нет подписей то вообще о чем тогда разговор.

Еще раз, я просто не в курсе происходящего.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 20 Апр, 2010 9:02

romashka691 говорит:
NTD говорит:

По-перше, разом з містом, перейменують і назву області. П

Не обязательно. Как пример, г.Санкт-Петербург, а область Ленинградская.

Ні... так не годиться... Скажи: так чи ні? Не обов'язково то одне, але подумайте самі... якщо місто перейменовують тільки через те, щоб позбавитись імені Кірова (з "поганою кармою"), то, ясна справа, що і область не залишиться Кіровоградською! Тобто змінювати будуть документи всі! Починаючи від організацій і закінчуючи пересічними громадянами (як в місті, так і по всіх містах та селах області)... ох і зароблять на цьому паспортні столи Smile) Звісно, в селах люди може й не будуть поспішати переробляти приписку... але тоді будуть "відрізані" від суспільства. Повторю: в 90-х відмовились від перейменування через те, що сума витрат на це була завеликою, а, як постійнго кажуть наші чиновники, грошей немає. То зараз вже назбирали? Smile Гроші на перейменування є? Скільки їх потрібно? Зовсім мало? Smile)

Gal_Sergey говорит:
Вот когда начнут переоформление разнообразных документов, вот тогда будет боляче, тем более если это будет делаться не бесплатно.

+10! Не безкоштовно - це стовідсотків! А проблем буде... Воно того варте? (звісно, окрім тих, хто побудував спеціальні схеми заробітку на цьому Smile )
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 20 Апр, 2010 9:09

NTD говорит:
то, ясна справа, що і область не залишиться Кіровоградською!

ясна справа, що залишиться. Ви чули, щоб хтось з тих, хто піднімає питання перейменування міста, говорив про перейменування області. Особисто я вважаю це недоречним і впевнений, що потрібно слідувати ленінградсько-пітерській аналогії. Крім цього, перейменування області, це значно складніша процедура, яка передбачає внесення змін до конституції.

NTD говорит:
Повторю: в 90-х відмовились від перейменування через те, що сума витрат на це була за великою

зробіть посилання на джерело цієї інформації

NTD говорит:
Не безкоштовно - це стовідсотків!

справді, стовідсотково це не буде безкоштовним, лише відсотків на 90

NTD говорит:
Воно того варте?

особисто я переконаний, що варте
Страница 3 из 10
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: