Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Как спилять деревья на площади Кирова

Автор
СообщениеВт, 13 Апр, 2010 12:44

Alexsey-1974 говорит:
Все в сад.Вы ещё не в саду.Угробят бл..... город уроды.Все уроды там в администрации.Ели такие были так загробили и теперь до каштанов добираются.Да валить таких бычар надо и всё.Зажрались они все.

О, пролетариат нарисовался. Правильно, валить их всех! Резать бычар! Правда вот, что делать потом - это неизвестно, т.к. делать-то хоть что-то не привыкли вообще...
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 13 Апр, 2010 15:07

Alexsey-1974 говорит:
...а нам терять нечего.

Кому, нам?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 13 Апр, 2010 15:27

max2630 говорит:
Кому, нам?

маргиналам наверное.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 13 Апр, 2010 17:50

Alexsey-1974 говорит:
Моя хата скраю называется.

моя хата з краю - перший ворога зустрічаю (с) народна мудрість.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Авг, 2010 10:37

Дерева отак пиляють по всьому місту!
дров їм бракує! Mad
Але все ж на скарги громадян екологічна служба реагує http://nbbkir.at.ua/news/vandaliv_oshtrafovano_okhoronci_lisu/2010-08-02-203
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Авг, 2010 11:39

Такі скарги надсилають самі довб***би. У кого акація росте попід хатою той зрозуміє.
Я розумію, якщо просто знищити...
Ну, а якщо засадити нових дерев, то це зовсім інша справа.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Авг, 2010 11:52

max2630 говорит:
У кого акація росте попід хатою той зрозуміє

ой как понимаю Very Happy )),а еще "безхозная" абрикоса,которая,зараза,каждый год столько абрикос с верхушки "скидывает" и вся эта каша под ногами. а трогать нельзя,только убирать за ней.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Авг, 2010 12:29

Лучше б тополя порезали... А то по Николаевке в мае ходить невозможно.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Авг, 2010 12:33

Всё порезать! Тополя, акации, абрикосы, каштаны! Люди, хоть что-то оставить можно?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Авг, 2010 12:51

Мудрая cова говорит:
Всё порезать! Люди, хоть что-то оставить можно?

Вы, наверное, в скворешнике живёте типа Жадова/Попова?
Не порезать, а пересадить на Липы к примеру. Мы одну акацию срубили(уже сухую), а вместо неё три липы посадили. Чем плохо?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Авг, 2010 13:31

max2630, всё хорошо. Молодцы!
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Авг, 2010 13:45

[quote="max2630"] Мудрая cова говорит:
Мы одну акацию срубили(уже сухую), а вместо неё три липы посадили.

Главное, чтобы не туи Wink
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Авг, 2010 13:54

max2630 говорит:
Такі скарги надсилають самі довб***би. У кого акація росте попід хатою той зрозуміє.
Я розумію, якщо просто знищити...
Ну, а якщо засадити нових дерев, то це зовсім інша справа.

1. У мене під вікнами росте акація! і нічого - вижила як бачите.
Тобто сміття від дерев Вам противне. Чи така велика лінь прибрати біля власного дому?
2. Ви усвідомлюєте скільки росте дерево? На місце акації не вкопають 30річну липу. Максимум вкопають пагінець, що може в майбутьонму колись і дасть тінь як виживе.
3. Ваша позиція мене навіть не дивує. Бо культурна людина замість слова з зірочками могла б дібрати і інший епітет. А брак словникового запасу свідчить про неосвіченість.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Авг, 2010 16:03

Dzyga говорит:
брак словникового запасу свідчить про неосвіченість.

Наскільки я розумію, то мова зовсім не про це, та й що ви хочете від 3-х класів абразаванія?! І якщо я так написав, то я так і вважаю, адже такі скарги пишуть майбутні бабці, які біля під"їзду проходу не дають "а ви хто, а шо перевіряєте, куди ідете"...
А одна липа дає 100%во більше кисню, аніж одна акація. А з трьох одна точно виживе! Цю зиму перестояла, значить виживе, а ні то ще щось посаджу.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Авг, 2010 16:27

Які рослини Києва очищають повітря7
- Найкраще очищають каштани: листя одного дерева висотою 10 м нейтралізує вихлопні гази автомобіля. Тополі, липи, акації добре поглинають оксиди важких металів. Різні органічні сполуки «всмоктує» в себе клен гостролистий.
Скільки кисню виділяють рослини?
- Дерево середніх розмірів виділяє за добу 0,2 кг кисню. На кожного з нас необхідна робота 4 дерев. В сонячний день листя загальною площею 25 кв.м дає за 1 годину стільки кисню, скільки необхідно одній людині на 1 годину дихання. Якщо площа листків одного дерева 1600 кв.м, то воно може забезпечити киснем 60-65 чоловік.
це все от звідце http://pti.kiev.ua/korysna-info/173-zapitannja-vidpovidi.html
А Ваші липи вже сягають середнього розміру?
І чому, щоб посадити 3 липи треба зрубати щось інше?
Якщо конкретно Ваше дерево було трухляве - нема питань. Але от інші зрубані: на площі і біль колишнього "Дитячного світу"(до речі липи), в спальних районах були собі цілком життєздатні, не заважали лінія електропередач і т.п.
Страница 2 из 3
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: