Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Киевстар поднял тарифы

Автор
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 4:47

Киевстар поднял тарифы

Вот и фсё Laughing
Вообще зло берет - во время кризиса и почти вдвое поднять тарифы - сменить его что ли....
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 6:53

Специально глянул свой тарифный план - ни одна цифра не менялась за последние полгода. ernesto говорит:
почти вдвое поднять тарифы

А на что тарифы-то подняли?

//Через неделю если ernesto так и не проявится - можно тойво Wink
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 8:22

Smile))) куда же еще им поднимать то. Smile
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 8:34

А де кризис? Shocked
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 8:35

В моей зарплате. Smile
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 8:39

Guard говорит:
В моей зарплате. Smile

Ось! Smile Кризис - це сама крута відмазка, щоб робітникам не платити зарпалту і на товари підіймати ціну. Smile
А взагалі, підняли ціну на мобільному ринку операторів ВСІ! І МТС і Київстар. І вже рік тому... Хто рахує скільки ви витрачали грошей на мобільний звязок рік тому і зараз? 30 грн в місяць - це ж жесть Smile
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 8:44

А есть выбор - просто все думают что звонят на шару. Но шары нет. У меня как был джинсовский тариф - так и остался. Как игнорировал бомжей - перезвони мне, так и игнорирую. Smile
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 8:58

Guard говорит:
А есть выбор - просто все думают что звонят на шару. Но шары нет.

Отож! Smile У мене є і джинс і діджус і скрізь старі новорічні тарифи. Мене вже неодноразово оператори намагались перевести на отакі "шарові" тарифи - не ведусь Smile))
Наприклад. У мене зараз на діджусі тариф "толкнонстоп": 41 коп за з'єднання (хоч раніше було 27, збільшили, сцуки Smile) і 5 коп/хв. Ще була підключена акція "космонуль" (тобто перші 5 хв розмови безкоштовно). Акція ця мала закінчитись в лютому. Продовжити її оператор не дав можливості - сказали, що вона відключиться сама і залишиться тариф "толкнонстоп". Декілька раз присилали смс щоб я перейшов на їх "шаровий" тариф. А в лютому поставили умови для всіх: хто сам не відключе акцію "космонуль", того автоматично буде переведено на "шаровий" тариф. Ну я, відповідно, позвонив оператору, розпитав як і що, вона намагалась вмовити перейти на "шаровий", але я таки встиг залишитись на "толкнонстоп". А от мій брат на один день запізнився і все - вже на "шаровому" сидить. Smile)) В місяць у мене виходить 20-25 грн не напрягаючись. Smile Чи потрібна мені така "шара"?

Те саме і на МТС (джинс) теж присилали смс, щоб перейшов, підняли плату за з'єднання, старий новорічний тариф заборонили продовжувати, була можливість перевестись на якийсь тариф по 15 коп/хв от і сиджу на ньому і в місяць виходить теж десь 20-25 грн... іноді навіть в два місяці Smile
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 9:10

а сколько вы считаете нормальным тратить в месяц на мобильный?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 9:28

lilpimp говорит:

Не корректне питання. Smile Варто запитати: а скільки часу ви розмовляєте по телефону?
Наведу приклад. Є людина, наприклад директор фірми, або бізнесмен, якому доводиться годинами говорити по телефону кожного дня по роботі, з клієнтами і таке інше... А є столяр, який мобілкою користується тільки щоб йому могла зателефонувати дружина, або домовитись з друзями після роботи випити пива, через що в місяць він від сили набалакує 40 хв, а то і менше Smile

А тепер, оте запитання: кому вигідно платити кожного місяця 30 грн, щоб мати 1 годину в день для безкоштовних розмов? Відповідь: нікому з двох представлених. Smile Тому що для столяра куди зручніше на звичайному тарифі сидіти, в такому разі поповнивши на 30 грн він може розмовляти 3-4 місяці (це не я придумав, приклад у мене під очима - мій батько - поповнює рахунок раз на 3-4 місяці Smile ). А тепер про директора: навіщо йому такий тариф з 1 годиною в день, коли він в день значно довше розмовляє? Йому куди вигідніше взяти контракт!

А для кого тоді оця "шара"? Для пересцічного громадянина який клює на різного рода менеджментських ходів/лохотронщину Smile)

Втім є де-які люди, яким справді вигідний данний тариф. Але їх ненастільки багато, щоб робити його таким глобальним і без ніякого вибору!
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 9:33

Я спокойно сижу на МТС-первом и никакого давления со стороны оператора не замечала. Единственное, что сильно задолбало - еженедельные СМСки с предложением перейти на "шаровой" СУПЕР-МТС. Для сравнения - мой родной на этом самом Супер-МТСе, вынужден ежемесячно кидать на телефон от 25 до 40 грн. Мне хватает 20 на полтора месяца (это при том, что в разговорах себя не ограничиваю, и на другие операторы регулярно звоню). Вот вам и "шара".
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 9:36

lilpimp говорит:

Я когда был на джинсе (связь намного качественнее была чем в МТС) то я вкладывался в 5 грн в месяц. конечно тяжко но 10 грн в месяц легко.
А цены очень подрожали. плата за соединение была 21 коп а смска стоила 5 коп. а не 30 как счас. А качетсво связи вообще отстой. А я то не понимал Россиян которые говорили про ихний МТС - местами телефонная связь, когда у нас было ЮМС,
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 10:02

barbar_ossa говорит:
Я спокойно сижу на МТС-первом и никакого давления со стороны оператора не замечала.

Так от про це я й кажу:
barbar_ossa говорит:
Единственное, что сильно задолбало - еженедельные СМСки с предложением перейти на "шаровой" СУПЕР-МТС.

... і не тільки Smile) Ситуацію з діджусом я розповідав, коли переводили автоматом всих хто сам вручну не встигне до певної дати відключити акцію Smile
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 10:07

NTD говорит:
в місяць виходить теж десь 20-25 грн

итого, если я правильно понял, в среднем 40-50 грн. в месяц
у меня получается 80 грн на 80 дней, на ненавидимом тобой "шаровом" тарифе
при этом я звоню постоянно и всем, я не думаю куда мне с какого телефона выгоднее звонить, просто беру и звоню, цены позволяют
сам посчитаешь, кто занимается самообманом?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Апр, 2010 10:27

Так подняли тарифы или это все провокация, так и не понял?
Страница 1 из 3
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: