Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Кіровоградська міськрада хоче знищити районне самоврядування

Автор
СообщениеСб, 20 Мар, 2010 0:08

Кіровоградська міськрада хоче знищити районне самоврядування

На 27 квітня 2010 року призначено громадські слухання з питання «не утворення районних у місті Кіровограді рад».
Це створення ефективної моделі управління чи просто намагання узурпувати владу і фінансові потоки? Як Ви вважаєте?
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 20 Мар, 2010 11:11

У регионов "паханов" не хватает .
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 20 Мар, 2010 11:35

Re: Кіровоградська міськрада хоче знищити районне самоврядування

VFrosinyak говорит:
не утворення районних у місті Кіровограді рад

Йода мастер рады за.

Вопрос, какая конкретная польза от этих самых районных рад?
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 20 Мар, 2010 12:27

Рада - це колегіальний орган, в якому є представники різних політичних сил і вони спільно приймають рішення стосовно питань життєдіяльності районів (звісно в межах повноважень)... а замість них будуть стоврені районні адміністрації, які будуть повністю підконтрольні міській владі... про те що "міська влада" - це в Кіровограді лайка, думаю нікому пояснювати не требаSmile))
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 20 Мар, 2010 22:44

VFrosinyak говорит:
в якому є представники різних політичних сил і вони спільно приймають рішення

нагадай скільки БЮТівців в Ленінській і Кіровській радах? Звідки колегіальність? і ще, які повноваження зараз мають ці ради? На фіга в кіровограді дві районні ради? одна троєщина в Києві вміщує 900 тис жителів! скільки це Кіровоградів? І ще, чи багато з читачів цього форуму хоч раз звертались зі своїми проблемами в районну раду?

скажи просто, що твій рідний брат заступник голови Ленінської райради і боїться втратити роботу, от ти і кіпішуєш Very Happy
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 20 Мар, 2010 23:37

VFrosinyak говорит:
Як Ви вважаєте?

Сучасна влада буде ефективною лише якщо її апарат кількісно скоротити десь у разів 5, не менше.
Трохи історії (там про Самару, але в Єлисаветграді було десь так само):
Цитата:
... Срок полномочий губернских и уездных собраний, по “Положению”, равнялся трем годам.

Для выполнения текущей работы земские собрания избирали управы из 3 человек: председателя и двух членов. Иногда разрешалось увеличивать количество членов уездной управы до 4, а губернских — до 6 членов. Гласные, избранные на должность председателей губернских управ, утверждались министром внутренних дел, а уездные — губернатором.

Принципы организации городского самоуправления (установленные положением 1870 г.) те же, что и у земского. Органы самоуправления — городская дума и городская управа. Земские и городские органы самоуправления не были подчинены государственной администрации, однако свою деятельность они осуществляли под контролем правительственной бюрократии в лице министра внутренних дел и губернаторов.

Численность гласных губернского земского собрания варьировала от 29 до 62 человек. Кроме того, в его состав входили лица, заседающие в губернском земском собрании по должности (уездные предводители дворянства, местный управляющий государственным имуществом и др.).

Губернская земская управа избиралась губернским земским собранием и состояла из председателя и двух членов. Председателем управы мог быть избран лишь тот, кто имел право поступления на государственную службу (дворянин или лицо с высшим образованием). В помощь управе избирались комиссии. Кроме того, имелся многочисленный наемный персонал (врачи, учителя, инженеры).

Земские учреждения уезда включали земское собрание и земскую управу с состоящими при ней учреждениями. Земское собрание также состояло из земских гласных и членов по должности. На волостном уровне земских учреждений не было.

Отже: максимум 70 осіб - обласна рада разом із адміністрацією, так само - міська. Решту - на#$& від кормушки, вони тільки заважатимуть нормальному процесу самоврядування.

Саме у такому складі керівництва Єлисаветград став свого часу Маленьким Парижем, побудували трамвай, електростанцію і теде.

Якщо керують у кілька разів більше дармоїдів - результати ми бачимо навколо себе.
Яким чином зменшити цю сучасну зграю пожирателів наших з вами податків - несуттєво.
Якби ще області пооб'єднувати, щоб їх хоч утричі менше стало - було б набагато більше користі. Але цього, на жаль, точно не буде...
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 21 Мар, 2010 14:27

Вацлав, ти звісно все правильно кажеш... але ж в цих рішеннях мова не йде про якесь скорочення чи економію... ну не оберуть ради? де тут економія? районні депутати зарплати не отримують та й пільг в них особливо немає? де тут оптимізація? штати залишаться, тільки будуть назватися по іншому...
я теж вважаю що штати в нас роздуті, тим паче враховуючи можливості сучасної обчислювальної техніки... але я чомусь не бачу в цьому рішенні нічого крім бажання розширити собі кормушку і позбутися ще одного джерела критики на свою адресу...
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 21 Мар, 2010 16:06

VFrosinyak говорит:
але я чомусь не бачу в цьому рішенні нічого крім бажання розширити собі кормушку

з цієї логіки виходить, що зараз з цього кормляться районні чиновники, а після цього кормитимуться міські. Тобто для пересічного кіровоградця нічого не зміниться Wink
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 21 Мар, 2010 16:48

Автолюбитель говорит:
з цієї логіки виходить, що зараз з цього кормляться районні чиновники, а після цього кормитимуться міські. Тобто для пересічного кіровоградця нічого не зміниться Wink

Не треба примітизувати... ми багато говоримо про місцеве самоврядування, про те що треба передавати повноваження на місця... а на ділі виходить навпаки... а от пересічному кіровоградцю такі як Ви і будуть втовкмачувати, що ніякої різниці немає... хоча в цивілізованому світі йде тенденція саме до децентралізації... якщо цікаво можете повивчати досвід, скажімо Франції, з якою так часто порівнюють Україну
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 21 Мар, 2010 16:57

Автолюбитель говорит:
VFrosinyak говорит:
в якому є представники різних політичних сил і вони спільно приймають рішення

нагадай скільки БЮТівців в Ленінській і Кіровській радах? Звідки колегіальність? і ще, які повноваження зараз мають ці ради? На фіга в кіровограді дві районні ради? одна троєщина в Києві вміщує 900 тис жителів! скільки це Кіровоградів?

А що таке Троєщина? Не памятаю я щось в Києві такого районуSmile)

Цитата:
І ще, чи багато з читачів цього форуму хоч раз звертались зі своїми проблемами в районну раду?

Думаю що десь так само як і в міську... Роблячи скидку на обсяг повноважень. Те що райрадам обрубали повноваження ще не значить що так має бути і що їх треба ліквідовувати через це... А то виходить планомірне знищення місцевого самоврядування. Спочатку районам врізають повноваження, потім не дають грошей і на ті повноваження які залишилися, а потім кажуть... А який з них таких сенс? Давайте їх ліквідуємо!

Цитата:
скажи просто, що твій рідний брат заступник голови Ленінської райради і боїться втратити роботу, от ти і кіпішуєш Very Happy

Ну брат хлопчик вже дорослий і думаю сам дасть собі раду... І якщо Ви мене знаєте, а виходячи зі звертання це так і є (хоча я не маю честі знати з ким спілкуюсь), то мали би знати що мене турбують і інші проблеми міста, які до брата не мають жодного стосунку..
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 21 Мар, 2010 18:34

VFrosinyak говорит:
якщо цікаво можете повивчати досвід, скажімо Франції,

нагадайте мені по скільки народних обранців щоразу обираються в префектури Парижу і скільки їх разом? Smile

VFrosinyak говорит:
А що таке Троєщина?

це діагнозSmile
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 22 Мар, 2010 19:26

Rockv говорит:
Отже: максимум 70 осіб - обласна рада разом із адміністрацією, так само - міська. Решту - на#$& від кормушки, вони тільки заважатимуть нормальному процесу самоврядування.

обл.рада(адміністрація), міська рада скаладається на 80% зі спеціалістів головних та 1-2 категорії(прості громадяни), які ту кормушку,від якої ви так справно гонете навіть не бачили, не те щоб брали щось.... це люди які працюють за 1200 грн\міс і підтримують життєдіяльність міста та області. останні 15-20%- це чиновники, які з тої кормушки не вилазять і у своїх обов`язках не орінтуються. а коли почнеться скорочення, за яке ви так печетеся, то роботи лишаться ті, з 80%.......

p.s не наповнюйте ту кормушку.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 22 Мар, 2010 19:33

Rockv говорит:
сучасну зграю пожирателів наших з вами податків

ще одне, я Вам від душі бажаю, щоб ні Ви не Ваші близькі ніколи не були в цій зграї.
а я в зграї - так як іншої роботи кваліфікованій людині без волохатої руки не знайти.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 22 Мар, 2010 22:13

Barabaka говорит:
обл.рада(адміністрація), міська рада скаладається на 80% зі спеціалістів головних та 1-2 категорії(прості громадяни), які ту кормушку,від якої ви так справно гонете навіть не бачили, не те щоб брали щось.... це люди які працюють за 1200 грн\міс і підтримують життєдіяльність міста та області.

Я не про процес, я про результат діяльності апарату: де в нашому місті з'явилося щось нове масштабів трамваю?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 24 Мар, 2010 19:21

Rockv говорит:
я про результат діяльності апарату

а його не буде, так як ті 15-20% чиновників - це не професіонали і навіть не спеціалісти своєї справи, вони не знають як будувати щось, а останнім 80% до цього навіть не підпускають...
Страница 1 из 2
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: