Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Вище професійне училище №9 м. Кіровограда, Новий сайт

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 14 Фев, 2010 15:26

chumber1 говорит:
Вище професійне училище №9 м. Кіровограда. Чергове оновлення, нова адреса.

http://vpu9.kr.ua/


Убей иле поменяй favicon.ico, находиться что то типа /templates/тра ля ля
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 14 Фев, 2010 15:42

mfdoom говорит:
chumber1 говорит:
Вище професійне училище №9 м. Кіровограда. Чергове оновлення, нова адреса.

http://vpu9.kr.ua/


Убей иле поменяй favicon.ico, находиться что то типа /templates/тра ля ля


Хорошее предложение. Уже поменяно.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 30 Мар, 2010 18:46

Пожежа в серверній одеського дата-центра припинила роботу тисяч українських сайтів, в тому числі і сайту Вищого професійного училище №9 м.Кіровограда http://vpu9.kr.ua з 27 березня 2010 року.

У суботу увечері на багато сайтів в Інтернеті неможливо було зайти. Дзвінки і звернення в центр одного з найбільших і відомих хостинг-провайдеров України Hosting.ua залишалися без відповіді. Тому що в цей час серверна компанії ТОВ "Технології майбутнього", була охоплена полум'ям. В Одесі сталася пожежа в датацентре компанії ТОВ "Технології майбутнього", де розташовуються сервера хостинг-провайдера "Hosting.ua".

Як повідомляє одеське інтернет-видання "Таймер" з посиланням на співробітників компанії, що не назвалися, серверам нанесений значний збиток, але частина з них уціліла. Окрім клієнтів "Hosting.ua", постраждали клієнти дрібніших провайдерів які розміщували своє устаткування на майданчику "Hosting.ua". В результаті в Одесі виникла проблема з маршрутизацією інтернет-трафіку. Відмітимо, що в цьому дата-центрі встановлена одна з найбільш сучасних систем пожежогасінні, але вона з якихось причин не спрацювала. Працівники компанії стверджують, що сигнал від датчиків поступив, тобто сигнальна частина системи спрацювала, а ось пожежегасіння не спрацювало. Зрозуміло, що в дата-центрі не можна застосовувати водну систему пожежогасінні, але пожежні, прибулі на місце події, просто не мали інших можливостей для гасіння пожежі, тому працювали з тим, що є. В результаті сервера постраждали і від вогню, і від води.
- Ми відчули запах гару, - розповіли очевидці Анатолій і Ірина Захарови, - живемо поруч, - до будівлі, що горить, під'їхала одна пожежна, за нею інша. Рятувальникам довелося вибивати вікна, щоб усе загасити.
- Про пожежу в офісі провайдера на Дальницкой повідомив охоронець, - відмітили в центрі громадських зв'язків МНС В Одеській області, - коли прибув пожежний розрахунок, другий поверх був сильно задимлений. Вогнище пожежі знаходилося в серверній, де сталося займання електропроводки і оргтехніки. На гасіння знадобилося близько 40 хвилин. Вигоріло устаткування на площі більше 40 квадратних метрів.
Причому замість покладених для подібних підприємств безводих систем пожежогасінні на основі порошкових або газових систем, рятувальники поливали полум'я водою. Від цього багато серверів, які не торкнуло полум'я, вийшли з ладу.
- У мене там 10 проектів, - хапаються за голову клієнти, - усе там зберігав. Розмістив же свої інформаційні ресурси в найнадійнішому місці. І інформації ніякої, що далі буде.
Завдяки кіровоградській хостінг-компанії робота сайту ВПУ №9 м.Кіровограда з 29 березня 2010 року відновлена.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 30 Мар, 2010 19:10

рута рулит (только зачем?), но вычитать всё-таки следовало бы...
chumber1 говорит:
Завдяки кіровоградській хостінг-компанії робота сайту...

кирхосту, неча обходными ходить.
Не один Ваш сайт подняли, молодцы!
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 30 Мар, 2010 21:35

corsar говорит:
кирхосту, неча обходными ходить.
Не один Ваш сайт подняли, молодцы!


Всё там пучком. Бэкапы были за тот же день когда и начался пожар. Уже восстановили всё. Жизнь продолжается.

P.S: у меня там паркинг доменов был - уже работает Cool
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 01 Апр, 2010 9:56

Я бы предложила
- На верхних кнопочках "Головна", "Абитуриенту" и т.д. убрать тег title, а то выскакивает подсказка при наведении на кнопочку и закрывает верхнюю строчку списка. Обычно на кнопках навигации тег title не используют. В общем слегка напрягает.
- В верхней картинке приятная цветовая гамма, но вот содержание непонятно, явно не украинские лица, да и текст на заднем плане латиницей, то есть фото явно не вашего заведения. И девочка с каким-то непонятно-брезгливым выражением Лучше бы фото ваших студентов или преподавателей.
В остальном сайт понравился - приятный спокойный дизайн без ненужных мигалок и мерехтелок.

5 балов по пятибалльной системе.
Показать сообщения:   
Страница 3 из 3
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link